Любители на котки - тема 16

  • 21 983
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Диди, много похотливо гледате  Mr. Green

Моето диване днес е почерпено със сурово пилешко месо и сега е много отворен. Дебне ме, налита, посяга... ще хващам чехъла май скоро  fight

# 16
  • България
  • Мнения: 181
Мяу и ние в новата тема - Ефа е разгонена.... #Crazy Heart Eyes
дадаох и хапче, но съм сигурна, че тази вечер ще има среднощен концерт мяу...мяууууууу.....

# 17
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Да се похвалим и ние с фотосесия:
Тук се бием:
Тук светим с фарове:
Е, нЕма такава котка:

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Кетишонче и тя снощи ни спретна един срендощен концерт Whistling Цяла вечер си игра кротичко, спа, яде и като отидохме да си легнем, застана в коридора и започна да мрънка. Мъж ми излезе да я види по едно време, тя драскала по входната врата Shocked Отвори и, тя излезе, подуши прага и се върна обратно. И пак почна да мрънка. Аз излязох, гушках я, тя почва да мърка и като я оставя, пак същото. Накрая и се накарах, щото много ми се спеше и се изнервих (а тази сутрин се скъсах да и се извинявам на мамината мишонка Embarassed). Накрая мъжа ми пак излезе, гушна я, тя се размърка и най-накрая се сви върху краката ми и заспа. Тази сутрин пак ми прави шалче на врата, мърка, всичко нормално. Какво беше това снощното, не знам  33uu

# 19
  • България
  • Мнения: 181
Нашата мадама не концерта, ами нещо по - голямо ни спертна... голямо мяукане падна, и сега само мрънка и се търка, а Калоян я вършее каткто му падне и тя му се оставя... #Crazy, пак съм я напълнила с хапове, ама още не минава - така ще е минимум 24 часа..... Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 5 173
Игуанка, махни "в памет на рижо" под снимката Peace

# 21
  • Мнения: 158
Моля за помощ!
Може ли някой да ми каже къде в Пловдив има
зоомагазин от който мога да купя котенце
за подарък?
Преди 2 години купих от един магазин,
но в момента там има само породисти
по800-1000 лв., а аз нямам възможност
да дам толкова парички.
Много ми е спешно!
Благодаря ви предварително!

# 22
  • Мнения: 29
Здравейте и от менр аз съм новичка но много харесвам котенцата ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 591
Здравейте и от менр аз съм новичка но много харесвам котенцата ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Добре дошла  Hug
Днес дадох последното котенце. Мъжа ми по точно го занесе и предполагам все още пътува за Пловдив. Отива при мама МериДжей, която ми звъня, но се хранехме с малката и нямаше как да говоря. Предполагам, че скоро ще се появи да се похвали Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 825
Привет и от нас:
http://www.emelcho.snimka.bg/album.php?album_id=178956&pid=9303762

Снимах ги десетина пъти в една поза - мноооого са сладки, душинки, имат мънички, но пълни с любов сърчица.

# 25
  • Мнения: 4 116
Емел, много са сладки двамата котака. раздвам се, че си ги нагушкала. Сигурно много ти е било мъчно за тях.
Тинче, останахте без мъници, така ли?  Confused Сигурно ви е много тъжно. Скоро ще ви очаквам а дойдете да видите Бени.
Файза, страхотна фотосесия! Май си имам конкуренция в темата  Laughing

# 26
  • Мнения: 591
Теди, да ти кажа гадно си е! А маминка така обикаля и е една такава... Sad

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Емел, снимките са просто невероятни Hug Леле, напълни ми се душата, как се гушат само Heart Eyes

п.п. сега разгледах и останалите снимки в албума - те много любвеобилни тези котаци Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 951
Не спим от няколко дни.МОята си намери "ухажор".Съседски котак,който прескача ,за да я гледа.Стои на нашата тераса и мяукат и двамата.Мъжът ми не дава да го пусна вътре.Разгонени са .Врявата е от петък вечер.
Много са сладички новоте котачета!Много!
През почивните дни ще правим украсата и ще я снимам с новата елха.

# 29
  • Мнения: 2 362
Емел наистина са душички - как само са се гушнали Heart Eyes като че нищо друго не им трябва - сладури Hug

Общи условия

Активация на акаунт