Любители на котки - тема 16

  • 21 991
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 726
Дали може да уточним ....Заека оправя котака newsm78
 Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 1 825
Логично, нали казват, че зайците са пристрастени към секса. Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 5 726
И аз това си помислих,но да взема да питам преди да правя генерални заключения  Joy Joy Joy

# 48
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Дали може да уточним ....Заека оправя котака newsm78
 Mr. Green
...или поне се опитва...Пък и той е израсъл с котки, зайка не е виждал, логично е да се мята на първото женско нещо.
Споко, честта на котката не е пострадала. Зайо пак остана на сухо.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 825
Ха-ха, то тогава всичко женско у вас е застрашено.

# 50
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Мдаммм, ей сега му чистих и се опита да уважи ръката ми. Добре, че е мъничък и си остава само с опитите.
Често се чудя, какво ли ще стане, когато котките се разгонят. SickМай е по-добре да не знам.

# 51
  • Мнения: 591
Здравейте!
Мери Джей, много се радвам, че ви слушка Пуфи Simple Smile

Лелее Нефертина е страхотна...няма такава грация Heart Eyes Дано ако е бременна котенцата да приличат на нея.

Теди, вие с Бени как сте? Растете ли? Да го нагушкаш едно хубавооо...

# 52
  • България
  • Мнения: 181
fayza  Laughing ама у вас много  luvbed
Браво на е...ча заек!!! Joy

# 53
  • Мнения: 1 027
охооо, имали сме нова тема... аз изоставам... но напоследък нямам грам време Sad
Доста забавни и сладки снимки видях hahaha   Peace
ПОздрави от мен и Пуфенце Hug

# 54
  • Мнения: 4 116
Зайчето на колко месеца е, че такива мераци  Laughing
Наш Нико не знам разгонва ли се или е просто дружелюбен, ама понякога ближе малкото, дори по дупето  Thinking А и без него не може, само го търси... много е странен.
Днес им слагам ядене и Нико дойде, подуши и отиде да събужда дребното, после двамата отидоха да ядат   Rolling Eyes
Къпах Нико преди малко..... най- послушно си седя под водата, кротък та знае ли се. После и сешоара изтърпя стоически.
Децата му се радваха, че е къпан. Това много рядко му се случва - по лекарско предписание. И сега е хем хубав, хем леко къдрав  Laughing нямам сили, иначе бих го снимала.
А, за малко да забравя - днес като фучал съборил елхата. Майка ми разказва... Та вече като излизам няма да го оставям при елхата  Mr. Green
Бени много порастна за няколко дни, ей така, сякаш изведнъж. А аз не се свъртам вкъщи и не мога да му се порадвам. Толкова исках да го снимам за плакатни снимки, а ето, че  докато намеря време, той ще порастне  Confused
Скапана съм, мацки, всичко ме болииии, искам почивкаааааа..... е,  поне ден -два да се наспя  Grinning
Лека нощ ви желая! Цунки на писаните и писанчовците!

# 55
  • София
  • Мнения: 5 726
Aaaa Ted_cat спи ти се,неспи ти се искам снимки на растящия Беки.

fayza заекът ти е опасен,представям си какво ще бъде след няколко месеца във вас.  Crazy

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Привет от нас  bouquet
Наша Кетя се оказа, че просто се гевези - като си легнем и започва да се чувства пренебрегната и да мяука. Преди, като беше по-мъничка, просто търчеше отгоре ни по леглото и си играеше самичка, сега явно сама и е скучно и иска компания. Снощи тъкмо бях заспала сладко сладко и кюфтето започна концерта ooooh! Станах, скарах и се (мъжа ми каза, че съм истерясала, как съм щяла да гледам дете, то пък щото сме се засилили да имаме Tired)
Отидох в хола, светнах лампата, седнах на фотьойла и затворих очи, защото много ми се спеше. Маймунката кротко се заигра с една от играчките си Whistling Нацелувах я, отидох да си легна и... тя пак взе да мрънка. Пък аз си запуших ушите и заспах Crazy

# 57
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не я ли гушкаш при себе си? Моите вечер ми се струпват отгоре - как се спи с 8-9 кила котки, не е истина. Twisted Evil

Тед кет, фен клуб "Бени" чака нови снимки на звездата Laughing

# 58
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не иска Tired Вземам я, гушвам я под юргана, тя се измъква и отива в коридора Whistling Явно и се играе, затова. После като се намрънка идва и се гушва при мен. Тази сутрин се събудих към 5 от едно мъррррркащо дупе, долепено до бузата ми Heart Eyes

# 59
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
 Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт