Режимите на Ипократис 10

  • 23 296
  • 349
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Здравейте ! Simple Smile
Браво на всички Simple Smile)) Радвам се,че общата ни воля се е мобилизирала Wink убедена съм, че резултатът няма да закъснее Simple Smile)
вчера си говорих нещо със съквартирантката и й обяснявам "дано да успея..", "много се надявам.." и дрън-дрън.. и тя ми вика: "е какво има да се НАДЯВАШ, то ти си го правиш, трябва да си убедена, че няма да се отакжеш, да го знаеш, защото това си си ТИ, не е някой друг" .. таа ми подейства доста стимулиращо, затова ви го казвам, не че е нещо важно или във връзка с диетата Simple Smile
Аз се хванах днес да мисля за първата си-свободна- Неделя.. нещо не ми хареса, че още в сряда тая порочна мисъл ми мина през акъла.. и се подозирам в безбожно прекаляване с храна в неделя..
Аз засега съм -2/3 кила надолу Simple Smile дано в неделя да не окъкам всичко Simple Smile
днес засега: закуска - активия; обяд - 2 домата + мн малко пилешко, може би около 30 грама. След малко ще следобедозакусвам 1 банан Simple Smile, вечерта.. може само някаква салата, че пак май ме чакат разни алкохоло-стимулиращи поводи. Но пия само червено вино де. Как мислите, това много ли прецаква нещата, щото вчера изпих 2 чаши..  и още.. аз ли не правя правилно? - ям по цяла активия, а тъй като гледам всички стигате до половин Simple Smile на мен цяла ми иде много добре, не бих казала, че ми става тежко Simple Smile
Хайде, приятен ден

# 16
# 17
  • Мнения: 1 599

Здравейте момичета,


 Днес менюто : активия; банан; обяд банан; след.зак. зелена салата; вечеря риба със салата ... спорт 10 мин на пътеката и 10 мин на крос тренажора; 150 коремни Mr. Green Малко смених обяда и след.зак. но нямаше какво да ям във фитнес  Whistling освен ако не бях нападнала пицарията или китайският  Naughty ама не  Joy хапнах банан! За 10 дни    - 1.5 кг   Flutter



dess76  благодаря за кафенцето ... не помня кой каза за 1 режим за раздвижване на режима... беше си направо глад... Гиги на теб ли ти беше даден  newsm78 нещо с 2 дни доста диетични 2 дни по свободни... трябва да погледна в старите теми... но Ипо беше дал някакъв режим

Проклетница, браво за режимността!    bouquet само така режимно и не му се давай на този режим  Hug



Giggerotta  гладни си седим , но панталона вече не ме стяга толкова  Mr. Green друго си е като сваляш  Wink А относно текста , който се движи погледни реда , в  който е размер на шрифта има една буква М и тя се движи ... това е бутона с който се прави движещият се текст


AwayFromOmelas  по принцип дават неделята да е без никакви ограничения... но за мен трябва да си хапваш всичко , но умерено ! След като си преяла а корема ти се е свил ... ти е толкова гадно ,... и тежко  Sad  внимавай с количествата...



Браво момичета искам да ви поздравя  Hug  bouquet






# 18
  • Мнения: 12
Добро утро, кафе и вода на всички
снощи гледах Дяволът носи Прада, легнах си в 1,30, станах в 6,30, демек преди 20 минути и това недоспиване днес ще ме довърши направо  Crazy Crazy
вчера беше супер - кафе, ябълка, пилешка пържола с домат, две ябълки и  вечерта салата и сирене
умрях от глад, честно казано, но пък съм доволна  Mr. Green
айде днес да видим как ще е
лек и диетичен ден на всички

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 09:49 от Проклетница

# 19
  • Мнения: 910
Добро утро!
Благодаря за кафенцето.Проклетница!
Аиче, да с Гиги го карахме заедно даже този режим,но при мен се случи така че след това една седмица,а може и повече не бях режимна изобщо и май нямаше никакъв ефект от това че гладувах,но след нова година май ще го направя пак, че тогава със сигурност ще има и какво да се сваля.
а какъв глад ме гони от известно време не е истина,особено от 16ч до 20 и след това няма проблем
лек и успешен ден!  bouquet

# 20
Здравейте Simple Smile!

Проклетница, мерси за кафенцето  Hug!

Ох, момичета, не трябва да се прибирам след работа. През деня в офиса съм супер режимна, а вечер погледа ми все към нещо за хапване е насочен. Идва ми сама да се набия. Като започнах в началото режима, бях много сериозна. Сега защо така се отпуснах не мога да проумея  Tired.
И в резултат - застой, застой.

Добре, че ви чета и се срамувам  Blush, та не му отпускам съвсем края.

 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен!  Hug

Айче, както каза Деската, тоя режим за засилване на метаболизма го карахме заедно, само че не беше 2 дена глад, 2 дена повече ядене, а само по един ден...при мен помогна, и аз така преди това няколко месеца все неможех да вляза в ритъм и бях нережимна и в застой и вече бях почнала да се отчайвам...ooooh! Ама тоя режим оправи работата Simple Smile А ти мило как си?   bouquet

Проклетница, супер ден си изкарала, днеска пак така!  Hug

Деска, да не си преди цикъл нещо? Тогава е големия глад...а може и да е от студа, тогава пак много ти се яде...

Лек ден и режимен ден!  Wink

# 22
  • Мнения: 12
Проклетница, супер ден си изкарала, днеска пак така!  Hug


ще изкарам аз, мамка му  smile3511
отсега приритвам от глад, въпреки чашата мляко с мюсли и огромната ябълка
направо усещам как стомаха ми се присвива жално и проплаква за пиленце с картофки, примерно .........
и като ви гледам лентичките на вас кльощите, направо ми идва да се гръмна при мисълта що глад и тормоз ме чакат докато смъкна 20 кила, дееба ....
 smile3515 smile3515

# 23
  • Мнения: 195
и като ви гледам лентичките на вас кльощите, направо ми идва да се гръмна при мисълта що глад и тормоз ме чакат докато смъкна 20 кила, дееба ....
 smile3515 smile3515
Хаха, ако включваш и мойта лентичка, благодаря за определението "кльощи"    bouquet Ти си първия човек, който ме нарича така и то защото не си ме виждала на живо явно  Grinning
Щеше да е хубаво да съм от кльощите ама...не съм...още  Wink А и то си зависи от ръста и структурата, кльощави са тия девойки по 1,75 високи и по 47-48 кг...па аз съм 1,60, та както съм сега 57-58 кг си имам бая мръвка да ти кажа...и хич не е където трябва  Joy

А ти - пий чайче и се разсейвай, ей го то не остана време до обяд, още половин час само  Wink

# 24
  • Мнения: 12
чакай бря!!!
Джиджи (абе какво ти означава ника, на мен ми идва италиански някак), аз съм 159 и на 58 килца бях баси гадженцето, направо спирах движението по кръстовищата - талия на осичка, цици колко щеш и малко дупе, ехххххххххххххххххххххххххх, спомени, спомени
е не че не можеше да съм още по-фина, ама и така си бях добре
а костите ми са тънки и фини, не съм с едър кокал да кажеш ......
бе не знам, важното да се чувстваме добре, а мен от 58 ме делят 15 кила ..... smile3514
пък за 48 .....абсурд просто, пък и на мойте години ........
ама успех пожелавам де, как иначе, ще седим гладни тука и ще си ръмжим дружно
па то един обяд ще е - 2 домата на кръст и 100 грама сирене (и да не е смял някой да ми говори за МАЛКО парче, че го изядох вместо сирене)  hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 910


Айче, както каза Деската, тоя режим за засилване на метаболизма го карахме заедно, само че не беше 2 дена глад, 2 дена повече ядене, а само по един ден...при мен помогна, и аз така преди това няколко месеца все неможех да вляза в ритъм и бях нережимна и в застой и вече бях почнала да се отчайвам...ooooh! Ама тоя режим оправи работата Simple Smile А ти мило как си?   bouquet


Деска, да не си преди цикъл нещо? Тогава е големия глад...а може и да е от студа, тогава пак много ти се яде...

Лек ден и режимен ден!  Wink
Аз реших след празниците да го повторя,та дано да има ефект.
Гиги, позна за цикъла,явно затова ми идваше да изям всичко де що видя,щом снощи издържах и не изядох на децата "Зайо Байо" -то, добре е положението.
Според мен килограмите не са определящи как изглеждаме,защото едни се чувстват добре на 48,а други на 58,просто си зависи от много неща.
При мен например,ако съм под 58кг и не се харесвам изобщо,просто кокалите ми стърчат,такава ми е структурата
и друго щях да пиша,ама забравих,айде аз отивам малко да размърдам кокалите

# 26
  • Мнения: 195
Гиги, позна за цикъла,явно затова ми идваше да изям всичко де що видя,щом снощи издържах и не изядох на децата "Зайо Байо" -то, добре е положението.
Според мен килограмите не са определящи как изглеждаме,защото едни се чувстват добре на 48,а други на 58,просто си зависи от много неща.
При мен например,ако съм под 58кг и не се харесвам изобщо,просто кокалите ми стърчат,такава ми е структурата
и друго щях да пиша,ама забравих,айде аз отивам малко да размърдам кокалите
Деска, познах, щото и аз бях така до вчера и се сетих веднага  Hug Браво за "Зайо Байо"-то, че си удържала и на мен ми е любимо...и все се самонавивам, че неможе да е толко калорично пък Simple Smile
А мен днес ми е първи ден и ми е едно лошоооо...и корем ме боли, и кръст, па трябва и да работя Sad
Да, вярно е, че е важно да се чувства човек добре в килограмите си, това е истината, а не да са самоцел някаква...аз тия 48 съм ги нарочила просто щото никога не съм била толкова и си мисля, че ще ми стоят добре...ако изобщо някога ги стигна...ама знам ли  newsm78 А твойта цел каква е? Simple Smile Като кг, кога се харесваш най-много искам да кажа?

чакай бря!!!
Джиджи (абе какво ти означава ника, на мен ми идва италиански някак), аз съм 159 и на 58 килца бях баси гадженцето, направо спирах движението по кръстовищата - талия на осичка, цици колко щеш и малко дупе, ехххххххххххххххххххххххххх, спомени, спомени
е не че не можеше да съм още по-фина, ама и така си бях добре
а костите ми са тънки и фини, не съм с едър кокал да кажеш ......

Проклетница, аз се сетих каква е работата  бе Wink Разликата е в бюста и дупето - при мен полжението е точно обратното на това, което е било при тебе...  Joy
А за ника - абе от един стар фантастичен филм е, дето го гледах кат бях 8-9 клас Simple Smile Там Giggerotta е една човекоядка...едно рошаво страшилище Simple Smile  И постоянно гладна...та имаме доста прилики с нея  Wink

# 27
  • Мнения: 910
Гиги, съчувствам ти и дано ти мине бързо Hug,защото и аз съм така,а уж казват че след като родиш не те боли толкова,е два пъти родих и промяна кой знае каква няма.
Желая ти да стигнеш целта която искаш Peace
По принцип исках да стигна 60кг, но ако мога и 58,но мен кг. не ме бъркат толкова,в момента съм наблегнала най вече на корема, по късно ще кача снимки където съм някъде 56кг(преди да забременея с голямата).

# 28
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


 Искам да ви почерпя роди ми се племеница и съм много щастлива цялата треперя







извинете ме... но съм много развалнувана  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 195
Айче, честита племенничка! Да порастне и стане хубава като леля си!   bouquet   bouquet    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт