Случи ми се нещо странно.. IV part

  • 101 633
  • 774
  •   2
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 1 245
Не знам дали е за "Блъди Мери" имаше някакъв такъв филм...който ми беше много тъп . Преди време някой тук беше дал линк към едно руско филмче,30 минути беше. Интервюираха една жена която починала от рак на корема нещо такова беше,и при аутопсията не са я зашили и я оставили 3 дни така в моргата и тя възкръснала.Във филмчето разказваше какво е било на онова място,имало си място за пушачите,за пияниците,за извергите...а тя само се молела двамата мъже които я развеждали да не я оставят при тези хора,които явно доста се мъчат.Имаше и един свещенник който разказваше за майка си как била починала но и тя възкръснала и разказала как като отишла на онова място една жена отишла при нея,а от високо се разнесъл силен и ясен глас,който казал на тази жена да върне душата на новодошлата,защото още не й било дошло времето да бъде тук..

# 751
  • Мнения: 337
Блу беър , направо ме изуми с твоите разкази Shocked

# 752
  • софия
  • Мнения: 1 245
Ами да ти кажа интересувам се от тези работи бегло... интересни са ми ,а и покрай случая с това момче започнах повече внимание да обръщам на тези неща..

# 753
  • Мнения: 337
Майка ми си отива на село за уикенда/ходи много рядко на 2-3 месеца 1път/.
Вечерта си ляга, но нещо не й е удобна възглавницата и започва да я намества, като я повдига какво вижда.... #Crazy

Смок, но без глава и опашка/откъснати/, хваща го с машите и го носи чак на комшията да го види/толкова много се е шашнала/.

Какво означава това смок вкъщи, и защо е с отхапана глава и опашка/според майка ми някой таралеж го е започнал, но визитата на майка ми му е попречила да го дояде/?????

По принцип съм чувала ,истории и поверия, че ако има смок в къщата или живее някъде около нея се смята за закрилник на къщата .
Така , че като цяло смок в дома не е лошо , а вече как е попаднал под възглавницата само той си знае . Simple Smile

# 754
  • Мнения: 1
Интересна тема.
Дядо ми почина преди 3-4 мес.Не се обичахме много,аз и родителите ми живяхме със дядо и баба(родителите на майка, скоро се отделихме) понякога се отнасяше добре със мене а в други моменти ме псуваше...казваха ми,че му липсвали някакви мозъчни клетки и за това не бил напълно добре.Както и да е
Той цяла седмица не беше ял нито нищо...аз казах на нашите да го заведат в болницата но той не искаше,той се дърпаше,пред баба ми и майка ми се държеше така все едно му е много много много тежко и едва ли не не може да ходи.

Беше понеделник сутринта.Той стана във 5 часа сутринта аз бях будна тогава,светна всички лампи.Вървеше си нормално все едно се чувства добре.Усетх,че ще стане нещо..но не казах нищо понеже ме беше страх...
баба ми се събуди към 6 отиде да го види,а той започна да пъшка от болки и да реве,че си отива..майка ми също стана обадиха се в болницата да го вземат.Отидох аз във гимназията,след това на кафе,прибрах се и гледам майка ми и баба ми плачат а по телефона им съобщават току що новината.Когато седнах на дивана да ям където той стоеше и спеше нещо ме "удари" сякаш..по главата и аз останах за няколко секунди като сектната без да мога да я изправя..все едно той е усетил нещо такова..не знам може би си въобразявам.Когато спя,чувствам как нещо се "намества във мене или до мене" чувствам,че не съм сама..може би си въобразявам от страх,майка ми също го е усетила..усетихме и мирисът му.Няколко пъти вече го сънувах и си говорихме.На погребението аз не присъствах понеже ми е грозно и страшно..и същата вечер или на другият ден мисля,че го сънувах..та той ми каза "майка ти защо не дойде да ми каже чао" Като казах на майка ми тя остана като потресена..понеже всичко го целунаха за сбогом само майка ми не е искала понеже е ужасно страхлива.Втория път се бях скарала със баба ми нещо и дядо ми ме напсува във съня ми( той по принцип винаги ме е псувал) и ми каза"аз съм тук жив съм"и беше легнал на дивана си.Когато остана сама вкъщи всичко скърца и тропа..оглеждам се като някакъв идиот.Когато отида във апартамента и ми мирише на нещо много странно..все едно е очевидно,че е починал някой.Преди 2 мес.някъде бях сънувала дядо ми със мноого хора и ми казва,че не е умрял наистина просто може би не го виждаме.Като казах на майка ми другата сутрин и тя  Shocked каза,че е сънувала същото само,че бил пред външната вратата заобиколен от много хора и и казал"аз съм добре не се притеснявайте" и бил много усмихнат.
Една позната пък ми разправя,че баба и като починала и останала за една вечер у тях,майка й на това момиче т.е дъщерята на бабата сънувала следното "идвам да си взема дрехите понеже ми е студено"  Shockedи да дрехите наистина ги нямали..а гардероба бил заключен.

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 09:07 от Loveee

# 755
  • Мнения: 917
Настръхнах от няколко истории.

# 756
# 757
  • Мнения: 593
Случи ми се нещо странно. Ютията ми беше нападната от... МРАВКИ!  Shocked
Още не мога да проумея как така не са се вмъкнали в някой шкаф при храната, а са избрали точно ютията...

# 758
  • Мнения: 2 491
Случи ми се нещо странно. Ютията ми беше нападната от... МРАВКИ!  Shocked
Още не мога да проумея как така не са се вмъкнали в някой шкаф при храната, а са избрали точно ютията...
Ами пери си дрехите преди да ги огладиш де Mr. Green
Явно си огладила някоя блузка с петно от нещо сладко и е полепнало по ютията Laughing

# 759
# 760
  • Мнения: 481
Защо да е странно-ето им готов мравуняк-с дупки,тунели....какво ще се потят да строят  Grinning

# 761
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Дъщеря ми от зимата насам /тъкмо навърши 3 годинки/ ми разказва как има друг татко, /в смисъл още един/ Simple Smile.
Вижда го само тя обаче Simple Smile
Според нея е много висок и голям с блестящи дрехи и малко стар Simple Smile
По цял ден бил с нея и за това не й било скучно, дори в детската градина.
"Много го обичам" - казва тя. Питам я "Защо го обичаш ?", а тя ми отговори, че я пазел да не падне.
Винаги я държал за ръката. И мен обичала много, но и него.
Много пъти от тогава ми говори за това, без дори да я питам.

Сигурно това говори за много добре развито детско въображение newsm78
                                                                                                                                                                       Синът ми след няколко дни ще навърши 4 годинки.От доста време споменава за някакъв въображаем братовчед,но не обръщах особено внимание,тъй като знам ,че много деца си имат въображаеми приятели.Вчера,обаче,направо ме стресна!Пак заговори за него и аз го попитах за името.Каза,че се казвал Илиян Петров Милев,което доста ме изненада и че след малко щял да дойде при нас,защото сега пътувал от Англия /да поясня,че ние никога не сме ходили в Англия,нито имаме познати там,но детето много пъти е казвало,че често ходи/.В един момент,както си седим и ми казва,че братовчед му в момента влиза през входната врата,задърпа ме за ръката и в коридора ми сочи към нищото и казва:'Хайде мамо,запознай се с братовчеда!"При което,аз Shocked #Crazy #Crazy #Crazy #CrazyВечерта разказвах на свекърва ми и обяснявах,че ми е казал някакво име,при което той ме поправи,казвайки точно името Илиян Петров Милев.Та ми се стори доста странно и сега не питам,защото ме е страх!Въпреки,че най-вероятно е само въображение,пак е стряскащо!

# 762
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А това име познато ли ви е?Детето ходи ли на градина,да не е името на някое дете от градината,то хубаво да има измислени приятели,но пък и трите имена да си измисли,малко ми е странно.

# 763
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Да,ходи на градина,но няма Илиян в тяхната група!Аз също мисля,че е чул името от някъде,друго обяснение нямам.Но истината е ,че днес пак ме стресна и то доста.Отиде да си измие ръцете в кухнята,а аз влизам малко след него и го виждам клекнал на стола пред мивката и втренчено гледа към дивана,дори не забеляза,че съм влязла.Попитах го какво има,че не се мие и той ми каза,че гледа бабата,дето лежи на дивана.Отговорих му,че там няма никой,но той настояваше,че вижда баба:"Там е бе мамо,не я ли виждаш?"После каза,че е изчезнала.Пак казвам,че сигурно е въображение,но е стряскащо и странно!

# 764
  • Мнения: 2 677
Децата виждат много повече от нас, но постепенно ги отучваме...

Общи условия

Активация на акаунт