Дядо Коледа пристига с подаръци за Януарските дечица

  • 11 391
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Зимна, погледни нагоре, има бутонче Архив. Пробвай и през твоя си профил, като цъкнеш върху Покажи последите публикации на този потребител. Обаче май някои са изтрити, по-скоро прехвърлени в архива, оттам. Но из моя профил се срещат постинги и от март 2006, а аз оттогава някъде пиша, кой ти помни преди толкоз време.

Салис, аз моя съм си го сваляла от Замундата. Не знам обаче има ли за Мак

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 10:07 от микки

# 16
  • Мнения: 332
Честит Първи Рожден Ден на Васко и Марти  Hug Честит празник и на вас, майчета, и на цялото ви семейство  Hug

Джули - чудна е темичката, а снимката ти е жестока, много се смях  Mr. Green

Честита месечинка и на другите бебоци  Hug

Аз пустите 220лв ги получих за октомври към 5то число, за ноември в сайта на НОИ пише на 9ти, но още ги нямам като превод. Поне с ПИК кода си следя и там нещата.

А моето детенце вчера за пръв път ака в гърнето  Mr. Green
И за пръв път падна, удари си устата и 1то зъбче, тече много кръв и многооо плака и аз заедно с него  Cry Сега около едното зъбче има малко подуто и кръв, но не е счупено и под устата има малка раничка, но подутото спадна и при допир не плаче. Толкова кръв тече, така си изкарах акъла.  Confused

# 17
  • Мнения: 377
Привет и от мен!
Джулка, много е хубава новата темичка!
Леле Луси, много неприятно това с падането! Дано бързо да се оправи детенце и да забрави за падането!
Гледам, че слънчице е изгряло та май ще има разходка днес.
Приятен ден!

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Лусесита, в пловдивското НОИ превеждат болнични само четвъртък и петък, независимо коя дата пише в сайта. Имат си някакъв график в кой ден от седмицата какво плащане превеждат. Вероятно и при вас е така и скоро ще си ги получиш

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 529
Добро Утро!!!
Гледам, при нас е весело от снощи  Laughing
Аз пък вчера забравих да почерпя за 11-та месечинка на Ксю Blush. Нищо, за годинката направо ще черпя, то не остана. Честито на днешните месечинки, на Васко - в другата темичка ще честитя.
juju1, DesiT - микки ви отговори за ФШ, аз оттам гледам. Но понеже, нали съм рускоезична Mr. Green, най си харесах това за учебник.
Знам, че не тук е мястото, ама все пак да се похваля какво "измайсторих", че много се вълнувам:

# 20
  • Мнения: 5 391
Дубрутру! Grinning

Я да питам аз, дечицата които са проходили, могат ли като паднат после да се изправят сами, без да се подпират някъде?

И като обличате децата, те тръгват ли да вкарват сами ръчичките в ръкава?

# 21
  • Мнения: 135
И като обличате децата, те тръгват ли да вкарват сами ръчичките в ръкава?

Тръгват Simple Smile, търси си дупката на ръкава с юмруче и бута Simple Smile

Микки, мерси, ще пробвам Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 529
Тренди, аз по първия въпрос - нищо не казвам, Ксю май скоро няма да проходи Tired, такава страхливка като нея - няма ooooh!.
По втория въпрос: преди и казвах "Пъхай ръчичката" и после "Браво", сега и без да казвам нищо - тя си знае. Сладурско е Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Фил, по първия въпрос - не. По втория - обличането не го е овладяла още, но когато събличаме блузата, изпълнява командата "вдигни ръцете"  Laughing
Похвал похвал, имаме си ново фото Canon digital ixus 80, прави супер снимки и клипчета, в сравнение с предишния, иначе незнам дали се води от добрите марки. Нооо не мога да ги сваля, може някой на лични да ми помогне  Praynig Инсталирах всичко от диска, обаче уж включвам фотото към комп, пък ми дава че не е свързан  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 18
То обяд стана вече аз докато се измъкна от леглото.
Катенок браво за колажа, на мен ми харесва и аз трябва изплагиятствам  нещо такова за кръщенето.
ТрендаФИЛа Wink ръцете си ги пъха сам в ръкавите поне от 2 месеца, но краката никъде не ще да ги пъха.
Честити месечинки на празнуващите и честит рожден ден на Васко и Марти!
Джули снощи щях да ви помогна да запълним темичката, но вие много бързо се отказахте.
Аз майчинските си ги получих за октомври, но се присетих да попитам, по-време на майчинството могат ли да се получават пари по граждански договор от друга фирма?

# 25
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен!
За болничните на мен ми ги преведоха на 27.11. за октомври и това беше втория превод, който получавам през ноември, предните си ги получих в началото на месеца, не помня на коя дата, но ми е направило впечатление, че е винаги първия работен вторник от месеца. От фирмата ми ми казаха, че документите се подавали с ведомостта, така че ние както сме един месец назад, за ноември ги чакам края на декември май. Е, ако е по-рано, по-добре.
Да ви кажа, ние вчера ходихме на консултация - 10900 (+500гр. ) и 76см/ (+2см. ). Педи му забели пишата от раз, малко плака, после като пишкаше пропищяваше и се държеше там, горкичкото ми Cryднес е по-спокоен, нощес се буди само 3 пъи, като третия беше в 7 часа сутринта, добре го понесе, но при всяко будене се преобувахме, че да не му щипе и да не му притиска надутия памперс. Доволна съм, че свършихме и тази работа.
Фили, мое се дупи, но не можя и се търкулва на страни и сяда пак на дупе. Единствено успява ако упората му  е малко по-високо, но от земята не може.
За ръкавите -дава ръце, даже има един охлюв, който стиска денонощно и си го прехвърля от едната в другата ръка, само и само да не го пусне.
Днес е празника на Плевен - Освобождението, след обед ще идем по центъра на видим как се празнува.

# 26
  • Мнения: 5 391
Мхм, ясно.
Питам, щото нямам спомен Преси да е правил и двете неща на същата възраст, особено изправянето със сигурност не го можеше още.
А Дарена ги владее, изводът е, че вторите деца се развиват по-бързо...или просто момичетата Simple Smile

# 27
  • Мнения: 135
Мхм, ясно.
Питам, щото нямам спомен Преси да е правил и двете неща на същата възраст, особено изправянето със сигурност не го можеше още.
А Дарена ги владее, изводът е, че вторите деца се развиват по-бързо...или просто момичетата Simple Smile

...просто момичетата Mr. Green.... ще видиш, че и на гърне ще се научи по-рано Peace

Евито, честит празник на Плевен Simple Smile Ще взема да го отпразнувам и аз!

Ей, няма, няма, а днес всяко второ мнение е мое... Thinking

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 529
Аз, нали се върнах на работа, и сега получавам 1/2 от майчинството по чл.54. Вчера ми преведоха цели 71 лева  Mr. Green за октомври - половината на половината, тъй като на 13 октомври почнах работа.
Катенок браво за колажа, на мен ми харесва и аз трябва изплагиятствам  нещо такова за кръщенето.
- аааа, тоз си е изцяло мое "творение", не съм го "крала" Laughing. Радвам се, че ти харесва Rolling Eyes
Ей, няма, няма, а днес всяко второ мнение е мое... Thinking
- май и аз съм така Crazy

# 29
  • Мнения: 5 391
Зимна, чул те Господ! Grinning

А всяко 3то-мое Blush

Еви, честит празник!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт