Дядо Коледа пристига с подаръци за Януарските дечица

  • 11 388
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274
Добро утро ...  Hug
Честито на всички, които имат празник днес !!!
Ако имате някое хубаво заглавие за темата - казвайте, ще го сменя веднага.  Peace
На мен това ми дойде в акъла, това написах.  Whistling
Моето човече не си мушка ръчичките в ръкавчето, само крачето в крачолчето...  Mr. Green
Луси, и аз много се смях, като я видях за пръв път тази картинка...  hahaha
Духче, никой не писа дълго време и аз реших, че всички са си легнали...

# 31
  • Мнения: 18
Добър ден,

Честито на Месечинките днес,

Джуличка като гледам има шанс да я изпишем  Mr. Green Картинката много ме разсмя. Хоо Хоо Хоо !
 
Katenok хубаво колажче си спретнала, браво. Твоето момиченце е много сладко в бяло. И ти си хубава на тези снимки. Аз се чудя дали да кръстя Сашко сега зимата, на рожденниа ден или да изчакам по-топло време. Имам още седмица две да се чудя, знам ли какъв акъл ще ми дойде newsm78

Да Ви се похваля, ние напреваме с белите, моето момченце тази сутрин се изхлузи от проходилката надолу с главата. Добре, че бях наблизо та само стреснато гледаше, не се усети да плаче. А проходилката си стой на едно място дори не се килна, каква акробатика направи той не знам.

От нас Хубав ден! santa2 santa2 santa2

П.С. Аз устисках снощи до към 23ч. засрамих се с объркването на децата на tedsan и реших да се наспя  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 135
Чудя се дали и ние да излизаме. Евито, много студено ми се видя. Излизах преди час и нещо и стъклата на колата се бяха обледили.
Натали не посяга да се облича, но нали днес е почивен ден и батко и си е в къщи, я научи да си мирише чорапа и да сумти с отвращение  "пуф"  Joy

# 33
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ане, забравих преди малко-стррахотно е, че нищо му няма на детенцето, дано и Нв е в  норма. Колкото до вглеждането за разни признаци на болести, това ми е любимо:
"Когато първото ти дете глътне паричка, тичаш на лекар.
Когато второто ти дете направи същото, чакаш паричката да излезе по естествен път.
Когато това се случи на третото - удържаш му парите от дневните"
     Кобо Алма

# 34
  • София
  • Мнения: 3 688

Натали не посяга да се облича, но нали днес е почивен ден и батко и си е в къщи, я научи да си мирише чорапа и да сумти с отвращение  "пуф"  Joy

Хаха друго си е да си имаш батко Simple Smile
Много ме развесели!

трендаФИЛа по твойте питания за първото нямам мнение,воторто-Да Лъчезара помага в обличането.

Зимна радвам се,че всяко второ мнение е твое Simple Smile

микки мерси за снимките на играчките,хубави са,дано и дечицата им  се зарадват.

# 35
  • Мнения: 6 274
Аз преди време питах, ама пак да попитам:
никой ли няма да ходи на Общофорумския Купон - Карнавал ?
  newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние ще ходим но на това детското на 21ви

Мирка моето дете все още спи по два пъти на ден и скоро няма изгледи да минава на едно спане.
Вчера легна в 11 и стана в 3  Shocked и в 6 пак спа един час ooooh!
Тези дни е сополива и предполагам на това се дължи дъъългия и сън Thinking

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 13:25 от slan4ogled

# 37
  • София
  • Мнения: 308
Добър ден, момичета!!!
Честит първи рожден ден на Васко и Марти!!!  newsm38 newsm59

Честит празник на Плевенчанки!!!

Джулка, мерси за темичката и за заглавието!  bouquet Супер са си и двете!  Heart Eyes
Силви, и в София е голям студ.  cold Но поне имаше слънчице и отнесохме един час навън  Nature Sunny Но тъй ще е, все пак сме декември.

Хайде и аз да питам нещо.  Grinning От няколко дни Ивана отказва да спи сутрин. Търка очите, обаче всеки опит да я хоризонтирам е неуспешен. Дали вече не е време да откажем сутрешната дрямка?  newsm78 Знам че някъде около годинката се минава на еднократно спане през деня. Та ме интересува при вас как е. Спят ли още преди обяд дечурлигата?

# 38
  • Мнения: 5 391
Мирка, то е индивидуално, както за всяко друго нещо.
Познавам деца, които на 10 месеца са се отказали и такива, които до 1,6г спят на обед.
Пресил например до 1,3г плътно имаше сутрешен сън...ама той ставаше доста рано, всъщност Rolling Eyes
Дарена сега се буди в 8ч и според мен нещата отиват на отказване, щото 1 ден спи, следващите 2-не.
И то като спи, заспива малко преди да е обядвала.
Чаках с нетърпение този момент, за да мога заедно да ги слагам на обед, иначе се разминаваха в сънищата Grinning

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 529
П.С. Аз устисках снощи до към 23ч. засрамих се с объркването на децата на tedsan и реших да се наспя  Rolling Eyes
- хубава работа Laughing Аз пък като те четох тогава, помислих че и половинчо на tedsan го броиш към децата и хич не ми направи впечатление Thinking Даже се учудих, когато те опровергаха newsm78.
tedsan, как са децата? Crazy Hug

# 40
  • Мнения: 4 753
Въпрос към майките на беззъбите бебенца - давате ли витамин Д???

# 41
  • Мнения: 133
Олеле, Lusesita, много страшно звучи това с падането.  ooooh! Бързо да му мине на детенцето и да те дари с най-прекрасната усмивка на света  Hug
Честит празник на плевенчани !
Katenok, чудесен ти е колажа! Аз все не мога да се наканя да изуча този фотошоп. Има време до женитбата на децата да се науча  Joy Joy Joy......че като блесна с един талант тогава...........елате ме вижте  bowuu
А дано сте прави, че момичетата се развиват по-бързо, че като знам баткото чак на 1г4м20дни се пусна сам да ходи. Постави рекорд детето.........а аз как се шашках, не е истина. ooooh!

# 42
  • Мнения: 6 274
....А дано сте прави, че момичетата се развиват по-бързо, че като знам баткото чак на 1г4м20дни се пусна сам да ходи. Постави рекорд детето.........а аз как се шашках, не е истина. ooooh!
Да, бе рекорд....  Naughty
Нашият батко проходи на 1 годинка и половина...
  Whistling

# 43
  • Мнения: 135
Мирка 76, и Беа няма скоро да се откаже от сутрешния сън. Тя има много странен режим – сутрин става в 5.30 #Crazy, заспива от 9 до 10.00-10.30 и после от 14.30 до 16.00. Вечер заспива в 19.30, независимо от шума в къщи по това време.

Днес май имаме нов зъб tooth И още 3 горни аха-аха да пробият.

# 44
  • Мнения: 133
Да, бе рекорд....  Naughty
Нашият батко проходи на 1 годинка и половина...
  Whistling
Охоооо, вие сте хванали последния влак.
Медала е за вас! Отстъпваме ви го.  Laughing

И Рая все още спи по 2 пъти на ден, че понякога и 3.

Общи условия

Активация на акаунт