Пушене пред МВР?

  • 6 037
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
... Тук във форума съм чела, че някои полицаи дори си носели консумативи от рода на хартия за писане и химикалки от в къщи. Което е недопустимо...

Е то и в патологията си носят кухненски ножове за аутопсиите, обаче това е - "социалната цена на прехода".
Все пак - цивилизационен избор. Доста робство и тиранство, настанала е свобода...


# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Да пушим пред парламента. Хм.И кво?
Ами когато учителите викаха пред Парламента срещу тях пратиха полицаите.Та сега ми е чудно кого ще пратят,ако полицаите,въпреки,че нямат право да стачкуват,все пак го направят?
Стачка е когато не си изпълняват служебните задължения. Това не е стачка, а протест.
Подкрепям ги напълно и им стискам палци за успех!
Ама трябва наистина всички да излезем, за да се усетят тия мръшляци горе поне малко  Close

# 17
  • Мнения: 1 187
Ох, ако дадат на полицаите, как ще дадат на лекарите, на шофьорите, на учителите...

Така,както са дали 13 и 14-та заплата във"Военна полиция"!

И естествено форума policebg.free не бачка,защо  ли не се учудвам. Whistling Обаче ми е любопитно как ще се развият събитията,ако 40-50000 полицаи обявят бойкот и откажат да изпълняват задълженията си..! Twisted Evil Whistling

Подкрепям този протест!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Ох, ако дадат на полицаите, как ще дадат на лекарите, на шофьорите, на учителите...

Така,както са дали 13 и 14-та заплата във"Военна полиция"!

И естествено форума policebg.free не бачка,защо  ли не се учудвам. Whistling 

Подкрепям този протест!
Как бе? Работи. Вътре съм  newsm78

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 380
Аз също подкрепям протеста. Работя в системата и познавам проблемите до болка. За рушветите-и друг път съм писала-като извършиш нарушение, понеси си последствията и настоявай да ти съставят акт, а не давай 10-20 лв и после да плюеш, защото корупцията е двупосочен процес. Даващият е не по-малко виновен от вземащия, без да оправдавам последния.

# 20
  • София
  • Мнения: 426
Да и аз ги подкрепям излизат в 6 и се прибират в 22,23 ч а да не говорим че с часове на ред висят на студа и на жегата лятото с кубинки #Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пак от форума щях да разбера за стачката, ако  днес
не ме бяха спрели полицаите. Попуших с тях докато ги
кандърдисвах да не ми пишат акт Blush .
Подкрепям ги.  Peace

# 22
  • Мнения: 843
    Подкрепям ГИ!  Не само , че имам семеен приятел полицай и зная. 
     От съвсем страничен ъгъл погледнато е следната ситуация. Разследват загубената лична карта  на майка ми /  Н а чужденец, затова е доста сложно и тегаво/  Поне три пъти  се наложи да ходя при следователя  и се хванах за гравата. Следователят работи с личния си компютър / и принтер/, защото алтернативата е пишеща машина.   В краката му бръмчи духалка, защото климатиците са на достолепна възраст и всъщност  само подухват. 4 бюра на 9 кв.м.   Охлузен балатум,  но пък иначе чисто нови вертикални щори.
      Почувствах се нелепо.
      За патрулиращите униформени си е направо плач.    Веднъж  щяха да ме глобяват за липса на лична карта и леко неприлично поведение/ пеех,  но  бях с мъжа ми Blush/   Хората просто помолиха да им заредим  патрулната кола за 20 лв, без актове и пр.  защото нямали за обиколката.   И  от други съм чувала  за това , пък и тук е писано. И не ги упреквам.   Не е нормално, но не зависи от  тях.
       Тук ще има мнения и за корупция  и за замазване,  но пък нека да се изградят здрави и нормални / и финасови/ условия за тези хора, пък после да наритваме задници.    Няма как да разчитаме на   "  За честта на Родината   готови на всичко",  и времето е друго  и хората са други  и ипотеките им - непосилни.

# 23
  • София
  • Мнения: 426
Еййййййй прост народ бе чета тук http://www.focus-news.net/?id=s2190 как на дълко и широко се разисква казаното от полицая Х че ще попушат и ще си ходят.Ами да защото драги ми политици преди да нападате се поинтересувайте от това че полицията няма право на стачка а само на мълчалив протест толкова ли е сложно да се разбере казаното за това пушене ще попушат и помълчат пък ако някой им обърне внимание обърне ако не ..........

# 24
  • Мнения: 4 406
    Следователят работи с личния си компютър / и принтер/, защото алтернативата е пишеща машина.   В краката му бръмчи духалка, защото климатиците са на достолепна възраст и всъщност  само подухват. 4 бюра на 9 кв.м.   Охлузен балатум,  но пък иначе чисто нови вертикални щори.
предполагам имаш предвид дознателят.

# 25
  • Мнения: 304
 Peaceподкрепям ги Peace

# 26
  • Мнения: 2 759
...Следователят работи с личния си компютър / и принтер/...
                       Разказваха ми за един познат полицай, че си е занесъл на работа компютъра и още някакви неща... Смях им се, че сигурно не са разбрали и че такова нещо е невъзможно. Ама че съм била смотана  Blush..
                       Но пък им повярвах, като ми казаха, че миналата година са му/им намалили заплатата с по 100 лв  ooooh!.

# 27
  • Мнения: 843
    Следователят работи с личния си компютър / и принтер/, защото алтернативата е пишеща машина.   В краката му бръмчи духалка, защото климатиците са на достолепна възраст и всъщност  само подухват. 4 бюра на 9 кв.м.   Охлузен балатум,  но пък иначе чисто нови вертикални щори.
предполагам имаш предвид дознателят.

    Да, вероятно,а   това дали променя ситуцията?   Едва ли.

# 28
  • Мнения: 5 622
                        Подкрепям ги, бих попушила с тях, ако имах възможност  Peace.

И аз. Въпреки, че не пуша. Но със сигурност  всички са "изпушили" с тези смешни заплати...

Не могат да стачкуват, не мога да правят извления пред ТВ..Не могат да им вдигнат заплатите..Ами поне да им разрешат легално да си имат друг бизнес, за да изкарват пари...За съжаление съм скептична към всичко хубаво, което евентуално може да се случи в тази Държава.

И аз чакам да започна работа, на която до съвсем скоро заплатите бяха с по 100-200 лв по-високи от колкото са в момента... Така че по-лошо става, по-хубаво не

 Tired

# 29
  • Мнения: 1 217
Разбира се,че подкрепям протеста.
Не мога да ви опиша в какви условия работи мъжът ми. Sick #Crazy
Как се кара смяна без парно в патрулката!?
Но човека му харесва работата  и това е.
Но много ме дразни това,че слагат всичките полицаи под един знаменател.Много.
Били корумпирани,не си вършат работата,мутри и прочее глупости.
Всяко стадо си има мърша.

Общи условия

Активация на акаунт