Пушене пред МВР?

  • 6 090
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 188
Абе аз не съм жена на полицай  newsm78 ама си мисля , че има разлика между полицай и катаджия... хора тези които взимат парите са катаджии... а полицаите си остават с 1 заплата ...
Да относно сумата, която получават месечно  Whistling

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Ха, форума http://policebg.free.bg нещо се прецакаа  newsm78.
Дано да е някаква техническа грешка  Thinking

# 62
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Не е,влиза се без проблем. Peace

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Не е,влиза се без проблем. Peace
Е, в актуалните теми аз не мога да вляза, даже вече и не ги виждам. Останалите са си там  newsm78. Дано грешката да е в моя телевизор

# 64
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Да,сега и аз видях.Права си.Искат да си регистриран май за да можеш да четеш. Crossing Arms
Цитат
Защо не мога да вляза?
А регистрирахте ли се?

# 65
  • Мнения: 188
И аз актуалните не мога да ги отворя....

# 66
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Между другото днес се опитах да изкажа и аз мнение в дир-а.След като опитах да го публикувам,ми съобщиха,че ще бъде първо проверено и тогава публикувано.
За какво говорим тогава?Има цензура и то избирателна. Rolling Eyes

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Регистрирана съм от вчера, писала съм, до преди малко писах и изведнъж .... само модераторите могат да четат определени теми. Хм ...  Thinking. Мирише ми на ..... страх

П.С. Оправиха ги, обаче го затварят временно http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewtopic.php?t=658

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 22:13 от mari6a

# 68
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
В дира също нищо не открих-и темата и коментарите май са избегали. Thinking

# 69
  • Мнения: 188
В дира също нищо не открих-и темата и коментарите май са избегали. Thinking
Избегали са, така е по-удобно Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 211
Съпруга съм на служител в МВР. Вече 8 години издържам брънка на тази система и до момента никакъв положителен финансов поток не съм дочакала, а обратното - само изтича натам...компютър, всеки месец хартия, сметки за телефон, гориво и т.н. Е, до кога? Що за система, що за държава newsm78
Не пуша, но в събота мислим двамата с мъжа ми да попушим пред МВР? А вие?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Съпруга съм на служител в МВР. Вече 8 години издържам брънка на тази система и до момента никакъв положителен финансов поток не съм дочакала, а обратното - само изтича натам...компютър, всеки месец хартия, сметки за телефон, гориво и т.н. Е, до кога? Що за система, що за държава newsm78
Не пуша, но в събота мислим двамата с мъжа ми да попушим пред МВР? А вие?
Аха!

# 72
  • Мнения: 188
И ние с мъжът ми Полицай ще сме там!!! Peace

# 73
  • Мнения: 641
Да и аз ги подкрепям излизат в 6 и се прибират в 22,23 ч а да не говорим че с часове на ред висят на студа и на жегата лятото с кубинки #Crazy
Ей за това много ме е яд.Ама то на кой му пука.

# 74
  • Мнения: 1 599
Абе аз не съм жена на полицай  newsm78 ама си мисля , че има разлика между полицай и катаджия... хора тези които взимат парите са катаджии... а полицаите си остават с 1 заплата ...
Да относно сумата, която получават месечно  Whistling


Имах в предвид, че всички като кажат полицаите взимат пари (естествено за нарушения по пътя ) исках да уточна , че това са катаджиите а полицаите нищо не взимат....  в никакъв случай не казвам , че взимат някакви достойни заплати... 

Общи условия

Активация на акаунт