Хайде да се запознаем!

  • 217 832
  • 885
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5
Здарвейте мамички и бъдещи такива
Казвам се Роси и съм на 32 от гр.Сливен
Реших и аз да се включа и да се запознаем , ние сме все още в началото на това начинание , чакаме писма от регионалните дирекции че сме регистрирани в тях. До сега имаме 15.
Желая късме и слънчеви дни на всички  Wink

# 91
  • Мнения: 3 246
добре дошли на новите момичета  Hug
 rosi_mbg, бързо чакане ти пожелавам   Hug

# 92
  • Мнения: 140
Здравейте момичета!Ние с мъжът ми искаме да си осиновим детенце,но нямаме брак.Трябва ли да сме женени за да подадем документи за осиновяване?

# 93
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Здравейте момичета!Ние с мъжът ми искаме да си осиновим детенце,но нямаме брак.Трябва ли да сме женени за да подадем документи за осиновяване?


Добре дошла!   bouquet

Според досега действащия закон нямате право и двамата да осиновите дете ако нямате сключен брак. Можеш да осиновиш само ти например и да го гледате заедно. Не знам дали има промени в новоприетия кодекс, юристите ще кажат.

# 94
  • Мнения: 3
Здравейте на всички мами и татковци!Най после и аз се престраших да се запиша тук въпреки че чета от много време.Казвам се Живка,от Сливен съм,на 34г,мама от 2 месеца и половина на една малка принцеска.

# 95
  • Мнения: 1 325
Добре дошла! Ще се радваме ако можем да бъдем полезни, пък и да споделиш с нас прекрасните моменти, които със сигурност ти се случват понастоящем  bouquet

# 96
  • Варна
  • Мнения: 181
Здрваейте на всички!
Чета ви редовно ,но скоро не съм се включвала .Тъй като информация черпя от вас имам питане.Получихме от всички рег. дирекции че сме регистрирани под дадени номера . От тук нататък е голямото чакане  Cry - нали така.Как ще разбера когато има някъде детенце за нас  и какво трябва да направим .Чета за дела в съда и т.н. но в какви срокове са тези неща ?Не съм наясно и затова питам .Предварително ви благодаря!  bouquet

# 97
  • Мнения: 3 246
Весислава, добре дошла и бързо чакане  Peace, ами сега просто трябва да чакаш, когато те определят от някоя дирекция ще бъдеш уведомена, ще получиш писмо и от там на сетне, ще можеш да отидеш да видиш детето за което сте определени, ако решите да го осиновявате тогава следва съдебна процедура. А чакането е в завсимост от критериите, които си посочила.  Hug
jiji74, честита малка принцеса  Hug

# 98
  • Мнения: 3
Благодаря,Sislie i Kali 7!Прекрасните моменти наистина са много,целувките и прегръдките също.Много ми бяха полезни вашите постове и занапред ще продължавам да чета.Тепърва започваме да се учим да се обичаме с малката,но сега още съм прекалено опиянена от радостта си та не ми остава много време да се включвам по често.Но снимки от първия рожден ден обещавам да пусна.За всички вас мами  Hug

# 99
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен-аз съм Ваня на 38 години от Бургас.Ние сме от тези,които още чакат семейството им да се напълни.През целия си съзнателен живот мечтая за близнаци/може би много искам/,но и едно детенце ще ми изпълни душата, както и ние неговата надяваме се.Преди дни подновихме 2годишните си документи,но аз още вярвам ,че всеки момент ще ни се обадят.И понеже както казва мъжа ми-шило в торба не стои-продължавам и с АРТ,пък знае ли човек може и двете да ми се случат.Нали всеки ден се моля за това вече 17 години.Усмихнат ден на всички!

# 100
  • Мнения: 2 084
Добре дошла! Тая пролет щъркелите при нас бяха доста работливи. Хайде преди да си тръгнат наесен да дойдат у вас! Hug

# 101
  • Мнения: 36
Благодаря за милото пожелание и посрещане!Дано!

# 102
  • Мнения: 108
Здравейте, мили майчета и татковци,  bouquet  и от мен!
От доста време скришом си Ви чета, радвам се и си поплаквам с Вас, пък днес вече реших и да се представя - аз съм Мери, със съпруга ми си имаме две прекрасни smile3540  smile3540 , а напоследък обсъждаме идеята да си осиновим едно или две 4470 4470 . Не знам кога ще стане - тази или следващата година, но съм сигурна, че и този ден ще дойде.
Успех на всички Ви и  Hug

# 103
  • Мнения: 146
здравейте момичета много тъжно ми стана като чета редовете ви и реших да пиша ние подадохме документи преди 1и 5месеца документи за осиновяване през първите 6месеца никой не ни потърси и аз реших да ги навестя и се започнаха едни оправдания от социалната че нямала време че много работа и все обещаваше да мини и аз след работа тичах в къщи да чакам копувах бонбони за гостенката но тя така и не дойде  до преди няколко дена моя мъж решил след работа да ги навести и му казали че доклада ни е готов но така и не го видяхме  така че май на социалните служби не им е много зор за наште проблеми а и тези на чакащите дечица  цялата ни държава се превърн в една голяма лъжа   Hugи успех на всички от все сърце

# 104
  • Мнения: 5
Здравейте на всички тук във форума.Аз може би сам най новата сред Вас.Искам и аз да споделя болката си.Преди 3 години загубих дълго очакваното същество в живота си.Бях бременна в 6 месец когато съдбата ми отне този безценен дар.След този удар изживях още 2 аборта.Напразни мечти  и очаквания.В момента всичко съм скътала там някъде в съзнанието си,като един лош сън.Изпитвах ярост,болка,мъка,колко сълзи пролях само аз си знам.Но реших -ще дам на себе си и на едно изоставено дете шанс за  живот!Мъжа с които живея от 15 год нямахме брак,това беше една формалност.Подадох документи в регионалната дирекция.Процедурата премина учудващо бързо.Наложи се да сключим брак за да си осиновим детенце,за което не съжелявам..Сега чакаме и дано и при нас дойде едно красиво същество,което да ни приеме като мама и тате.На всички като мен пожелавам успех  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт