Юлче за купон се стяга, че коледна премяна много му приляга - 2

  • 12 935
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
запис от мен
Иве,големи са сладури Ради и Ники.

# 16
  • Мнения: 1 811
аз наобяд прегледах всички постове назад на Ивето да видя къде е дала линк със снимки на щипоците, а то в подписа  Laughing много са хубави, факт е, а интересно е, че хем си приличат, хем са доста различни  Hug

Върнахме се от Коледното парти, аз съм изтощена, Никола също, защото още в колата се пробва да заспи, но аз му пречех  Grinning Много добро впечатление ми направи, че организаторите бяха купили на всяко дете според възрастта му играчка (от Джъмбо), която дядо Коледа подари, т.е това не беше грижа на родителите, както обиковено. Никола много се зарадва, когато разопакова своя подарък, така му светнаха очите  Heart Eyes

Ели, предаде ли й на Хриси моите "мисли" или да се разписвам в темата  Grinning честно казано предпочитам да не пиша за това във форуми де

# 17
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, страхотни сладури са Ники и Ради! Много са ми любими.  Hug Косичките дълги ли им ги пускаш? Не мога да повярвам направо как правят бели в комбина и какви сложни ги измислят. Сигурно на 20 са ти очите.
Криси вчера се опитваше да влезе в една малка количка (тип матчбокс) и се ядосваше, че не може дори и пръста на крака да вкара. Стават все по-интересни юлчетата.
Аз днес съм си вкъщи - голям кеф било да не трябва да учиш в свободното време Simple Smile.
Ели и Марти - на едно място ли работите?

# 18
  • Мнения: 117
И аз да поздравя Ива за дечковците!!!   bouquet Снощи загледах снимките, но не знаех, че са пресни-пресни и си затраях  Blush Ама поне е весело у тях... Иначе - тя си знае как се справя и какво й коства.

Били, те децата може и да си приличат - много деца плачат по яслите и не са виновни. То си е в реда на нещата. Ама се възмущавам на майката, заради реакциите й.

Днес вече ми подхвърлиха, че тия дни може да го водя вече от по-рано. Бил взел да свиква newsm78 Ох, искам да ги вида как ще го преспат  Mr. Green За това със събуждането на чуждо място не се бях замисляла, но има логика да плачат. Да видим как ще е и при нас.

И да се похваля - днес си позволих да прекарам 2 часа предиобеда на козметик bowuu Къде ли не ме скуба, а на веждите даже съм 'прехъркала' мъничко... Умрях от срам   Embarassed

Такива ми ти работи Simple Smile Утре сме на преглед за новото бебе. Таткото уж ще идва с нас да го види и той. После ще разказвам как е минала. Пък дано на някоя от вас  стане интересно и се  'зарази и тя  Mr. Greenщ

# 19
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте  Laughing Тук съм, но не успявам да се добера до темата, я от работа, я от задачи... И ние сме на линия за партито. Утре ще сложим комбинирата ваксина, че тъкмо я закрепих. Дано няма странични реакции, че Софи много тежко я понесе навремето.
Се Dim, непременно да разкажеш за бебето утре и много поздрави от нас.  Laughing
Марти, и ние на 19.12 сме на тържество с ДК от работата на майка ми и там подаръците са предвидени от работодателя според възрастта на децата. Дори и племенницата, която е на 11 ще намаже.  Laughing А Никола какво получи?
За партито подаръците ни ще бъдат съвсем дребнички. По-съществените - вкъщи. А за обяда Ирина обядва по-късно и ще й взема едно пюре за клуба.
Много интересни теми сте обсъждали, съгласна съм с Рени и Рокси.
Иве, твоите щипоци много параснали.  Hug
Утре ще се включа на свежа глава. Лека нощ.

# 20
  • Мнения: 384
Добро утро!
Вчера брат ми донесе един нов фотоапарат,със супер обектив,бля-бля че не разбирам много.  Wink Но снимките станаха чудни,ето малко.Пуснах и да видите кучето ми далматинеца,а и плюшеното на Никола.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=317772&pid=9350290

# 21
  • Мнения: 910
Добро утро!
Яна,много са хубави снимките,а Надина и Нико много си приличат Heart Eyes

# 22
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро !
Изкарахме кошмарна нощ , виновни са кучешките зъби.Цяла нощ не сме спали и тримата , на 3 пъти Тедо рева много , щом на долния етаж са го чули , дадох панадол по някое време през нощта , ама след 2 часа пак се разрева.И само се мушеше ту в мен , ту в баща си , обръщаше се и мрънкаше , абе 2 часа сън ако ми се събират , пак добре.
Били, те децата може и да си приличат - много деца плачат по яслите и не са виновни. То си е в реда на нещата. Ама се възмущавам на майката, заради реакциите й.
Знам , разбрах те , аз също не одобрявам такова отношение , ако не си убеден , че в яслата ще му е добре , по-добре изобщо не го води , да го настройваш сам , че там не е хубаво е меко казано глупаво.Просто се учудих , че и друг казва на детето си Тедо , имах глупостта да си мисля , че съм единствена Embarassed.
Яна , много хубави снимки.
Оф , как ли ще избутам днес...

# 23
  • Мнения: 616
Добро утро
Сложих Сашо на гърнето и да използвам минутката спокойствие се метнах тук .
Мнаго са пораснали Ради и Ники и многа дълги косички имат на Сашко още му е като перушинка особено отзад.
Янче ,Нико ми прилича на теб има твоите очи,а Надина е чаровница.
Ох отивам че вече крещи Мамоооооооооооо

# 24
  • Мнения: 384
Мерси!  Hug
Били,още малко остана!След втората година почват да спат по-добре,зъбите почти са избили при повечето.Мен от това ме беше най-страх като се реших на второ-зъбоникненето и безсънните нощти,както и отбиването.Не ми се мисли как ще отбивам.А сега добавям и адаптирането в яслата.
Резката по лицето на Никола е от касата на входната врата,падна и се преряза преди три дни.Беше мног зле,но аз съм се заредила с много мазила от рода на невени,алое и т.н. та мажа яко.Много рани си прави по лицето това дете,ама и това е период(надявам се).

# 25
  • Мнения: 4 300
Леле, Яна, много си хубава на предпоследната снимка. Изобщо всички снимки са страхотни.

# 26
  • Мнения: 329
Янче снимките са супер, Надина е много фотогенична, на снимката където сте тримата тя е извадила уникален поглед.........Много му е порастнала косичката на Нико.Ева има същата шапка като на Нико, само че бежава, много са яки Heart Eyes
Ех, толкова се радвам че утре ще се видим с някои от вас
Герка, леко минаване на ваксинирането на Ири  Hug
Аз се оправям да излизаме

# 27
  • Мнения: 766
Здравейте момичета
Не съм ви чела - после като има време Wink
Само искам да кажа, че отпадаме от срещата утре  Cry
Ина е с много лоша кашлица от 2 дни и .............. ще си пазим къщата
Парички ще дам разбира се
Марти ще ти пиша на ЛС да се разберем как  Hug
чакам да видя много снимки и много хубаво да си изкарате  Hug Hug

# 28
  • Мнения: 640
Здравейте,

Яна, за моделите изобщо няма да говоря, щото са ми такава слабост, особено Надина (още от как бяхме бременни  Heart Eyes). Но пък наистина обектива е добър - прави страхотно боке, а аз точно такива снимки харесвам - с малка дълбочина на рязкост. А и си личи, че не му е на човека за сефте да хване апарат  Wink
За партито - не смятам, че който няма да присъства е длъжен да плаща каквото и да било. В крайна сметка никой не е виновен за такива неща като болести или ангажименти някакви.
Изчезвам да се оправям за кухня, че днес ни събудиха в 11,30 и съм на бегом за всичко.

# 29
  • Мнения: 1 811
Цитат
За партито - не смятам, че който няма да присъства е длъжен да плаща каквото и да било. В крайна сметка никой не е виновен за такива неща като болести или ангажименти някакви
да, и аз това и писах на Веси  Peace
Яна, много сте хубави  Hug И Никола има същия пуловер - от Гърция ли е?
Уинкс, на едно място работим, но се познаваме от форума, не от работата  Grinning
Герка, играчката му е с едни копчета в различни форми и като натиснеш/завъртиш/ преместиш всяко копче от кутийка изскача слон/куче/коте/мече. Освен това пред съответното животно има картинка кое с какво се храни. Голяма игра пада, а и знае, че това му е подаръка от дядо Коледа, защото сутринта дойде баща ми и аз му казах "покажи на дядо какво ти подари дядо Коледа" и той му показа. Та мисълта ми е, че не са толкова малки и неразбиращи и вече могат да усетят от емоцията на Коледа  Grinning Радвам се, че ще се видим най-накрая  Hug

На моята братовчедка детето пее песен с "мелодията" (както й е в главичката) на "мила моя мамо" и следния текст "мила мамо бича, слуша -не"  Laughing паднах от смях вчера

Общи условия

Активация на акаунт