Юлче за купон се стяга, че коледна премяна много му приляга - 2

  • 12 934
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 811
Яна, от гръцки бенетон е най-вероятно, тук няма такива (аз нали си падам по пуловерчета на ромбчета  Wink)

Били, идва си в неделя вечерта  Grinning Grinning Grinning

Никола го научих като го питам "как ще цункаш тати като се върне" и той прави с уста все едно целува и даже звукът го наподобява. И по скайпа му дава такива целувки, съответно баща му е на седмото небе. Днес беше много сладък, защото си сложи главичката пред клавиатурата да го гали баща му (той така прави и с мен, както си играе идва и си слага главица на крака ми  Heart Eyes)...много сладка е тази възраст наистина

Цвети, браво много мила картинка сте  Hug

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 18:57 от marisasav

# 46
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Е , то не останало  Hug.
Тедо спи , от 5 без 15 и в яслата е спал 2 часа , довечера ще ми разкаже играта сигурно.
Браво на Влади , той не яде ли по принцип?
Тедо се подрежда на масата за вечеря още в 6 часа.Само някой да сложи покривка и той сяда.Миналата седмица леля му ме привика в другата стая да ми покаже какво му е купила за Коледа и го оставихме без надзор за малко.Като се върнахме във всекидневната той се беше качил на масата почти на 4 крака и бъркаше с една вилица в салатата , беше успял да извади известно количество.
В тоя ред на мисли , вашите деца , освен Илко , могат ли да се хранят сами?Тедо много иска , обаче може само с вилица да забожда и когато му дам лъжица да си гребне , той се мъчи да набоде нещо на нея.Засега му се получава самостоятелното хранене само на храна на парченца.

# 47
  • Мнения: 1 811
Цитат
В тоя ред на мисли , вашите деца , освен Илко , могат ли да се хранят сами?Тедо много иска , обаче може само с вилица да забожда и когато му дам лъжица да си гребне , той се мъчи да набоде нещо на нея.Засега му се получава самостоятелното хранене само на храна на парченца.
и Никола така - най-много му се отдава да боде парченца плодове с клечка за зъби, много е далеч от това да си изяде яденето сам с лъжица...ами не остана да, обаче те най-баво минават последните дни  Grinning

# 48
  • Мнения: 4 300
С лъжица яде само ако е нещо сравнително лепкаво- да не се изсипва от лъжицата, къде уцелва, къде не. Иначе с ръце взема и пъха в устата си. Понякога и двамата заедно държим лъжицата.
Иначе кифли, кекс и такива неща си ги яде самичък, смаичък си ги взема от чинията. И много смешно като му дам парченце хляб с кашкавал или шунка отгоре той взема само горното, хляба ми го пъха на мен в устата. Ако чакам на моите мъже да ме гледат ще карам само на хляб и вода  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 238
Привет!
 На мен работата, по два дена в седмицата, много стимулиращо ми действа, въпреки че имам да наваксвам малко и от стоенето по цял ден пред компа ме заболява кръста чак и очите ми стават на понички , но това е временно. И с детето времето си го изкарвам пълноценно.
 Ади яде и с лъжича и с вилица, но е далеч от съвършенство, и си се омазва и си се олива, а към края задължително трябва аз да си я дохраня.
 Лека нощ и до утре.

# 50
  • Мнения: 910
Приятно изкарване утре и чакаме снимки! Peace

# 51
  • Мнения: 117
Браво на Влади , той не яде ли по принцип?
Яде, яде. Акцента беше, че нямаше нищо по земята. На мен нали това ми е все големия проблем

И я кажете, при вас има ли такова нещо: Като стане вечер към 7часа и се започва едно мрънкане и циврене за всичко, само ходи край мене и ми виси по панталоните да го вдигам. И ако идем например в спалнята да играем спокойно - ОК, дори само аз да успея да изляза от стаята, а той да остане с другите - пак настава спокойствие! То голямо описание стана, няма що Simple Smile

Весело парти и от нас! Ще чакаме снимки!

# 52
  • София
  • Мнения: 254
Кая не иска да спи. А спа следобед от два до четири без петнайсет. Все едно е изпила два редбула, изобщо няма намерение да си ляга  #Crazy

Кумата ми ми изпрати две костюмчета, т.к. свекърва й работи в детска градина - на пеперудка и снежинка, но рокличките са доста големи, защото са за тригодишни деца. Най-вероятно ще й сложа само криилцата на пеперудката.

Яна, много сте хубави и тримата. Страхотни са снимките!

И аз мисля, че не трябва да плащат хората, които няма да идват в клубчето. Бързо оздравяване на Инка.

До утре!

# 53
  • USA
  • Мнения: 559
Яна, много хубави снимки! Създават някакси зимно настроение. Много сте хубави всичките. Браво. От доста време искам да те питам, Никола прояде ли? Как е сега?
И аз ще чакам с нетърпение снимки и репортажи от събитието.

# 54
  • Canada
  • Мнения: 231
Здравейте в новата тема Hug
Дунди, не виждаш мопа, щото нещо съм прецакала аз линка, ето друго място, моят е лилавия Shark, излиза ми първи.

Имам идея за въпросната ценна рецепта: който я има, да я копира и утре на партито (при вас вече днес Simple Smile) да я даде на заинтересованите. Wink

Яна, страхотно изглеждате всички!

За самостоятелното хранене - не е много напред с материала. Най-често се справя с ръце, много смешен ми беше тази вечер като му дадох спагети без нищо - опъва с двете ръце и лапа посредата. Laughing С вилица що-годе се справя. С лъжица му е трудно, но при възможност опитва винаги. С клечки за зъби не се престраших да дам.

Приятно изкарване на партито!

# 55
  • Мнения: 1 811
Добро утро  Hug
Вчера имах идея да приспя Никола в 7, да станем по-рано тази сутрин и съответно да го приспя по-рано преди партито. Да обаче заспа чак в 8.30 и то след като го оставих хубаво да се нареве, защото не му дадох да вади дрехите от чекмеджетата (това е мода от няколко дни, а аз нямам заключвалки и сто пъти съм ги нареждала тия чекмеджета...ще купя де). Сутринта навих часовника за 06.30, мислех да го оставя до 7 без нещо да спи, но той стана с мен...горе долу вървим по план, към 10.30 ще се приспиваме

да ви кажа, че аз имам този моп (не точно същия, но като го гледам май е на същия принцип) от Хит съм го купувала, много съм доволна



Галена, три дни я вдигни в 7 и ще видиш как ще засипва най-късно в 9  Grinning Мариса беше така, лягаше си посред нощите, но откакто тръгна на детска и става рано е съвсем друго

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 08:20 от marisasav

# 56
  • sf
  • Мнения: 10 208
Приятно прекараване на партито ! Довечера ще чакаме снимки  Grinning
моя пак ме вдигна рано и само мрънка оттогава.  Tired

# 57
  • Мнения: 43
Добро утро  Hug
И ние сме от мрънкащите рано сутрин, с кофти настроение се събуди нещо  Laughing А баща му иска да си ляга рано и ако може да става късно  Rolling Eyes
Янче, да по n-тя и аз, че сте много хубави и снимките са страхотни  Hug
Мариян не се храни сам, не е изявавал и желание де.А от баници и разни му давам само тестото, защото кашкавал отказва, а сирене само в кус-кус и попара яде  Rolling Eyes
А напоследък мноооооого трудно го слагам в количката. По-често излизаме без нея, пеша. Вашите дечковци искат ли още да се возят?!?
Приятно изкарване днес и много емоции. Ще гледаме снимки  Hug

# 58
  • Мнения: 640
Добро утро,

Ееее, най-накрая като го напиша да е все още утро  Laughing Аз все пак успях да стана и почвам да приготвям техниката за репортажите, преди фотографа да е станал  Wink Той като излизаме обикновено си хваща чантата с фотоапарата и я помъква (да не я забрави майка му  Mr. Green).
Марти, ако няма нещо трошливо (т.е. ако са само дрехи) не заключвай шкафовете. Дори не ги оправяй 2-3 дни. Толкова горе-долу им трае продължителността на играта с тях. Когато видят, че им е разрешено и спира да им е интересно. На Или сред интересите му остана само шкафа под неговото легло, защото там има бебешки пантофи и се опитва да си ги обуе като ги извади, и шкафа с възглавниците и завивките - вади си възглавници и ляга като бей на леглото и се почва едно подвикване - ееее, ееееей  Laughing Та мисълта ми е, че когато са само дрехи на тях им писва да вадят и прибират (в един момент прибират, защото няма какво да вадят  Mr. Green ).
Хайде, до след малко. Отивам да се баданосвам, че да съм убафцъ после  Wink

# 59
  • Мнения: 329
добро утро Grinning
Ренка твоят мъж ще идва ли????

Общи условия

Активация на акаунт