Юлче за купон се стяга, че коледна премяна много му приляга - 2

  • 12 953
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 640
Ева, че къде без него  Mr. Green Той кара колата все пак  Wink

# 61
  • Мнения: 1 907
Рени, ще те послушам  Peace аз тръгвам

# 62
  • Мнения: 521
Само се записвам, после ще дочитам от миналата тема
Приятно изкарване на партито

# 63
  • Мнения: 73
Здравейте  Hug
Ние пропуснахме партито - реших да не идваме, защото все още си влачим ясленските сополки  Sad Няма оправия...А тъкмо 4 костюмчета изнамерихме от познати...
Чакам с нетъпение преразкази и снимков материал  Grinning

А сутринта ходихме до мола, не бяхме водили Гери там от  месец-два, натича се на воля детето и направи поне 10 тегела по ескалаторите  Laughing
При нас последната мода е през 5 мин. да си сваля панталонките, за да я слагам на гърне. Но повечето пъти блъфира буболечката, 1 на 5-6 пъти успява да свърши нещо  Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 3 524
Дунди дойде днеска рецептата мила, не пращай нищо много ти благодаря за това Hug
не съм ви чела от вчера наобед, ще наваксвам. пишете как сте изкарали днес Heart Eyes

# 65
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ели много се радвам, незнам защо толкова се е забавила, но все пак, важното е че е дошла, не ми се щеше да се съмнявам в приятелката ми че не я е изпратила, имам и доверие, та добре че си я получила! А повторното изпращане изобщо нямаше да ме затрудни! Hug
Вие не сте ли с малкия на партито! Hug
Аз също не посмях да отида, страх ме е Вероника да не се разболее, сега я пазя много, че нали ще пътуваме, онзи ден пропуснахме с нея и Коледното тържество за децата, организирано от фирмата на татко и, само батко и намаза, но пък донесе и нейния подарък! Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 254
Партито мина добре, но не мога да се включа със снимки, т.к. оставих апарата в колата. И без това хич не ги докарах, ще очакваме Рени с по-качествен материал.  Grinning

Кая заспа изтощена и гладна, като се прибрахме, даже не успях да я изкъпя, само михме ръце и лице.

Рокси, забравих на партито да ти кажа, че тук в Редута има една книжарница на "Фют", от която сутринта купих на Кая такива картинни кубчета, за каквито питаше. Имаше няколко варианта, с хубави илюстрации, мисля, че са 9 кубчета в кутийка, всеки комплект прави по шест картинки. Струваха 5 или 7 лева някъде. Ако още си търсиш може да провериш в такава книжарница. Мога и аз да ти взема, ако не намериш, но да измислим начин да ти ги дам после.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 524
дунди, аз да ти кажа също не съм се съмнявала в приятелката ти, а в пощите, но важното е че дойде и отново мн ти благодаря Hug
за партито нямаше как да стане а и коки подкашля също от началото ан седмицата, та ако е заразен не ми се щеше да ходи при другите деца, а и спинкаше по това време. целувки на вероничка.
айде давайте снимкиииииии Mr. Green

# 68
  • Мнения: 640
Супер беше, но сега ми предстоят към 200 снимки за конвертиране към джипег. Т.е. по нощите най-рано ще има снимки от мен. И аз чакам качествени, ама не от Рени  Mr. Green Много червено по снимките, пууу...

# 69
  • Мнения: 384
Еее,Рени много си строга към себе си!Сигурна съм че снимките ще са супер!  Peace Питката ти беше мноого вкусна,а късметите за завиждане(най-вече Вики щеше да ми завиди  Laughing).
Партито се получи страхотно,много гот беше.Надина заспа с думите ''много хубаво беше на партито'' и с русалката де.Никола много подозрително подходи към Дядо Коледа даже не му искаше подаръка и го буташе,хи-хи.Децата не плакаха,тва беше важно,видяха се,поиграха,а и за нас беше забавно.
Вики,ДК беше към 25 годишен макс,ставаше и от торта да изкочи(малко слабичък за моя вкус де).  Grinning

# 70
  • Мнения: 329
супер беше  Party
Децата ни са страхотни и много палави.Снимки имам,ще качвам в по късните часове
Рени беше направила страхотна питка smile3501

# 71
  • София
  • Мнения: 254
aaa, да не пропусна и аз да похваля Рени за идеята и изпълнението на питката - Браво! Че и късметчето за успех в бизнеса ми идва точно навреме  Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 3 524
дунди, няма да повярваш за рецептата- преди време нашата докторка му беше изписвала едни правени капки и сега като взех от теб рецептата и нейната- ами те са напълно еднакви. само дето отгоре не е писала капки на д-р улевинов. само дето толкоз работа ти отворих, ама де да знам какви са съставкие, тя и тя е писала като с ляв измръзнал крак, но по смисъл са еднакви Grinning
още утре отивам пак да ги правя, само че си спомням че коки беше много недоволен като му ги капех, явно са го щипели ли де да знам и аз Rolling Eyes
отново благодаря Hug и стига спам чъ шъ му бият Blush

# 73
  • София
  • Мнения: 568
И аз искам да благодаря на организаторката Марти за хубавото парти, но... много бързо мина.  Laughing Всички юлчета са прекрасни.  Heart Eyes Ками, Ева наистана е голяма фурия.  Heart Eyes
Още веднъж искам да се извиня на Айка, че не я разпознах.  Embarassed Не знам защо реших, че тя е от мамите - приятелки на нашите мами.   ooooh!
И аз да похваля Рени за питката и благодаря и за хубавия късмест, който ми се падна.  Laughing

# 74
  • Мнения: 640
Гери, ама тя наистина е от мамите, приятелка на наша мама  Wink
Благодаря за похвалите. Аз направих продължение на питката в къщи, че ми беше останало тесто и малкия продължава да се тъпче с нея. А като се сетя как й се ядосвах сутринта като не втаса хубаво на първо месене...
Яна, доста трябва да ги обработвам в момента, защото наистина белия баланс просто е ...червен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт