Юлче за купон се стяга, че коледна премяна много му приляга - 2

  • 12 930
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 254
Ние взехме на Кая тази пластмасова къщичка, която Рокси е пуснала на първия линк, общ подарък от нас, моите родители, на Христо майка му и лелите. Обаче аз за сега мисля да чакаме до 25-ти, за да й я монтираме, да видим дали ще устискаме, че нали имам мерак за Коледа да ходим до Разград. А тя си я иска, защото аз няколко пъти я гледах в каталога на Хиполенд, бях й казала, че ще й я донесе Дядо Коледа и тя сега ако я види на екрана, я сочи и вика: "Дядо, дядо!".

Днес ходих до Джъмбо, малък ад наистина, но не само в Джъмбо, а и движението. Излязох в 11:10 ч. и се върнах след три, Ицо беше се побъркал, Кая само се сърдела нещо. Сега Кая заспа и трябва да чистя, а се чувствам изтощена.

Янче, аз не мисля, че след деветте месеца счетоводителите имат нещо общо с това кога си получаваме парите, те вече са подали май документите, които трябва. Ако не греша всичко зависи от НОИ.

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 18:05 от ayka

# 286
# 287
  • Мнения: 384
Галена,аз проверих в сайта и са ми превели пари,но с дата 23-ти.

# 288
  • sf
  • Мнения: 10 206
ето я и нашата елха. По-циганска не сме имали, но децата й се кефят  Joy
http://picasaweb.google.com/donsyy/Atanasovi#5281905078903942210

и аз проверих в сайта на НОИ. Пише,че имам превод от 23.11. Това ще рече,че във вторник ще ги пуснат ли?

а ето и снимка на нашата къщичка. Сега е прибрана,че им омръзва. А за удобство и слончето го има  Laughing
http://picasaweb.google.com/donsyy/Atanasovi#5281907052673253346

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 18:18 от donsita

# 289
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз нали купих миналат седмица от джъмбо къща-палатка за 24 лева  разпраха я.
Рокси къде побрахте тея тунели,колко квадрата ви е новия ап?

# 290
  • Мнения: 384
Еми,сигурно във вторник ще са по сметките.Дано да хвана последния влак за подарък на мъжът и украса.
И аз искам да купя една детска кухня на Тефал,но след празниците че в лудницата няма кой да се навие да ме води в Джъмбо.
За Никола има писта-паркинг,за Надина-Мимето.''Мимето'' е една голяма мека кукла с голяма коса и очи,ще ви я снимам после,вече сме сменили няколко,ама все са Мимета.Инъче й поръчах от Ла Редут един дървен к-т люлка,гардербче,бебе,но не идва колета така че и това някой ден.Тя иска от тия специалните бебета,но аз мисля да изчакам,че да не стане да ме занимава мене с него.И без друго вечер преобличам барбита и правя прически.Е по ме кефи от безкрайното ритане на топка.Да момичето ми доста порастна.Като си спомям как се жалвах от нея,а всички ме успокоявахте че като стане на 3г. и ще е друго.  Laughing

# 291
  • Мнения: 4 300
130  Mr. Green
Ама въпреки това съм ги разделила де, иначе в хола няма място да минеш от тунела. А и мисля да ги сменям, иначе ще му омръзне за една седмица  Crossing Arms.

# 292
  • София
  • Мнения: 254
E, супер, все пак ще има значи освежителна инжекцийка във вторник  Grinning

Яна , ти на Тефал ли се спря? Ние днес с Ани се чудехме в Джъмбо за Никол дали нея да вземем или на Фишер Прайс, в крайна сметка взехме втората. Ето такава е: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248068&pid=9460933. Ама може би тази на Тефал е по-подходяща са по-голямо дете, повече прилича на истинска.

Кая спи от 17ч., чудна нощ ме чака пак. Отивам да я вдигам, да гледаме Мадагаскар.

# 293
  • Мнения: 384
Ами тази просто не съм я видяла,те бяха струпани в кашони една до друга.Аз и за Никола я взимам така че колкото повече джаджи толкоз по-добре.часовникът горе е добра идея,особено ако могат да се мърдят стрелките.И ние гледахме Мадагаскар,ама нещо им писна на децата и сега са в банята.

# 294
  • Мнения: 984
При нас пък Коледа мина  Embarassed Милото днес донесе моя подарък и аз извадих тези които бях купила и не се стърпяхме  hahaha
Моят подарък е прекрасен - фото книга с най-милите ни снимки с малчо. Направо се насълзих докато я разглеждах. Размазах се от кеф!
За малчо подаръка също се оказа успешен:

И още разни дреболийки и вкуснотийки...  Mr. Green еххх, че е хубаво.
Уж това бяха дребните неща за самата Коледа, да не е без хич... най-много да си вземем още дреболийки за самия ден  Mr. Green

# 295
  • София
  • Мнения: 1 178
Браво на вас,много хубави подаръци сте взели на малчовците  Peace
Ние днес му взехме от Хиполенд надуваемата къщичка за игра и скачане и едната преградка се оказа разлепена,другата се спука още на десетата минута  ooooh! ,незнам каръщина ли е какво ли,утре ще се занимавам да и правя рекламация.Дано ми я заменят или да взема нещо друго.Иначе на Стилиян много му хареса да скача вътре,никога не е дивял толкова  Laughing
От ЛаРедут също съм му поръчала една масичка,ама кой знае кога ще дойде...
Ayka,за зъбчетата ме питаше-има 10 засега,като долните два,които ме притесняват още си ги няма  Rolling Eyes Ще изчакаме още и ще правим снимка.А за Пентаксима точно година след последния прием се прави реимунизацията  Peace Ние я сложихме в петък и чак не мога да повярвам,че до 6 годинки не се слагат повече ваксини.За Превенара още се чудя,някой слага ли вече?

# 296
  • sf
  • Мнения: 10 206
ДУ
ех, голяма скука тука. У нас е лудница, малкия си стана в 6, едва гледам вече  Tired Сега е докопал един пакет мокри кърпи и ги вади една по една.
Тази година мисля да си спестя максимално готвенето. Всмисъл откъм курабийки и всякакви сладкиши. Само манджи ми се готвят. Десертите ще ги купувам. Някой пробвал ли е тия щолени,дето ги продават из Метро , Била и т.н. , заслужават ли си?
Днес мисля най-сетне да заведа децата до някое фото да ги снимат за календари.

Мая, как изглежда тази фотокнига?

# 297
  • Мнения: 50
НОВА ТЕМА   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358366.msg9599187#msg9599187

Марти, моля те когато имаш време, да оправиш първия пост.

Общи условия

Активация на акаунт