Юлче за купон се стяга, че коледна премяна много му приляга - 2

  • 12 944
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 389
Ние имаме такова слон4е,ама Марти не му обръ6та особено внимание,най-ве4е се ка4ва и слиза о6те не може да схване как се буда с крака.

# 271
  • София
  • Мнения: 3 414
ayka,две еднакви или най много различни но две,ще се скарат то е ясно  Wink

# 272
  • Мнения: 1 886
Цитат
Марти,не е сигурно че ще хване.Заради кърменето имат някакъв имунитет от майката,ако тя е карала.Пролетта така се срещнах с приятелката ми,тя гука Никола и го целува,след 2 дни се изрина от варицела,но на нас нищо
да, ама майката не я е карала  Confused всъщност не съм много сигурна и затова ще си пусна кръвен тест (по принцип да си знам и за в бъдеще). В интерес на истината повече се притеснявам за себе си  Embarassed ще ми е мъчно да го гледам с шарка, но всички казват, че малките деца лесно я изкарват, а ако аз се разболея точно когато Десо замине ще ми е трудно
Вики, и едни наши приятели казаха същото - ако се разболее, щели да ни идват на гости, така че заповядайте и вие  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Хриси, календара наистина е много хубав!
Ние днес взехме коледният подарък на Дели, къщичка от Джъмбо. Мъжът ми ходил, било страшна лудница.
Следобяд бяхме в парка и заваля силен дъжд. Заведох Дели в едно квартално клубче, в което си го водя от време на време. Е, казвам ви каква жена гледаше децата нямам думи. Имах чувството, че мрази децата. Никакъв подход, дори на моменти се усещаше как злобее на децата. Много лош избор са направили собствениците на клубчето с нейното наемане, защото определено повече няма да стъпим там докато тя е на работа.
Аз варицелата я изкарах на 18 години доста тежко. Затова също смятам,че по- рано е по- добре, както и че поне Никола ще я премине докато е мъничък и при евентуална втора бременност няма да имаш притеснения.

# 274
  • Мнения: 384
Добро утро,момичета!
Марти,това че не си я карала малко е кофти за теб.Наистина трудно е при по-големи.Ваште не си ли спомнят,преди са ни давали червено вино за да пробие.Аз си спомнях как ме изолираха в градината заради варицелата,кака майка не ми даваше да се чешя,а после и брат ми се изрина.А майка не си спомяше,ни татко.Много ми стана обидно тогава,щото майката на мъжа ми всичко помни и пази до най-малки подробности.Но все пак е била на 40г. не на 20г. като е родила.Успех!ще чакаме да видим!  Hug
Айка,дали че не ни пращат парите вече имат вина Нои?  newsm78 Аз все обвинявам счети щото е несириозна.  Twisted Evil Абе то и тия 200лв. вече няма да ме оправят,то като се трупа...трупа,само ще ме раздразнят,ама няма да ги върна де.  Mr. Green
Аз съм с двамата в къщи от днес и ми е приятно честно казано.Надина станала с баща си,изпратила го,взела му пари,заключила вратата и си гледа детско детето,а ние а Нико поспахме до сега.Опитвам пак да го слагам на гърне,напоследък изпита интерес към това и сяда,ама дотук засега.
Аз имам един розов слон люлка и на колелца става,подариха ми го на 1-вия рожден ден на Надина,исках конче те ми подариха тоя слон че бил по-голям,ама аз за тва не го исках,както и да е...за три години,половината е изкарал на терасата.В момента пак е в хола де.В смисъл да вземеш по малко и компактно,да може и навън да го изнесеш някой път.

# 275
  • Мнения: 4 300
Добро утро:)
Вчера купихме на Никсъна палатка от три части от Практикер- индианска шатра, иглу и тунел между тях. Сега съм оставила едното в хола, другите в детската че дори и тук успяхме да запълним всичко. Малкия се кефи, вчера един час пълзя и се промъква, накрая чак взе едната палатка и я разнася насам натам. Имаше и много готина пързалка, но реших че не е добре да купим всичко накуп и ще я взема или по късно , или ще я купим и ще я приберем малко в гаража. КАто му омръзне къшата- тогава пързалката.

# 276
  • sf
  • Мнения: 10 253
ДУ
Вчера водих Кико на преглед- добре е .
А за варицелата - предпочитам да я иизкара и да не я мисля повече, а и зимата ми е по-добре -така и така сме затворени. а не лятото да се изрине и да ни провали някое пътуване. Ако си спомняте, Вероника я изкара когато бях бременна с Кико в третия месец.
Ние имаме такова слонче- люлее се на него. Навън сме го носили, но Вероника се тътреше с него.  Беше много смешно

# 277
  • Мнения: 4 300
Сега гледам че и в Метро имало къщи- http://www.metro.bg/mmail/82452/deco-toys_24_9.jpg
Всъшност има цял каталог за играчки, ето още една страница с пистите- http://www.metro.bg/mmail/82452/deco-toys_24_12.jpg.

# 278
  • Мнения: 1 886
тази къща и в хипо е на същата цена...обаче на нас ни е голяма и ще вземем една пак от там, но по компактна
чудя се вече и аз дали не е по-добре да я изкараме...то най-добре, ако съм я карала де. Днес си направих кръвен тест, резултатът ще излезе на 29-ти. То може и да съм варицелна до тогава, но поне ще знам със сигурност дали съм карала. Имам спомен от детската градина, че сме само аз и още едно дете от съседната група, другите са болни от шарка. Обаче каква е шарката и разболяла ли съм се не помня. А това дали ще се изкара по-леко или не освен от възрастта зависело и от имунитета, та по тоя повод отново пия цитросепт...

от известно време си правя един експеримент - взимам от месата в бурканче на хип и прибавям към някакво ядене от кухнята. Забелязах, че като сложа от тях в нещо, което по принцип Никола не обича (като боб или пиле фрикасе), всичко изяжда

Яна, Надина порастна сякаш изведнъж...и на партито ми направи впечатление Peace

# 279
  • София
  • Мнения: 3 524
рокси, ние купихме къща от метро на коки, уж за коледа ама за андреев ден я построхиме Laughing
не мога да ти пусна линк, че нещо не се ориентирам, но е ПВЦ меко, върху коснтрукция от пластмасови пръчки, отпред има вратичка коят осе вдига, много е сладка. мога да я снимам и да ти я покажа Peace и на дисни една кола, та избихме рибата Laughing

вики, браво на кико Hug
коки беше при масларски онзи ден, чисти са му гърдите но да капя капките на д-р улевинов за сополките и да давам флудитек-а, който му самоназначих. иначе е ок детето Heart Eyes

марти, дано не те е хванала тогава... не знаех че не си я карала Praynig

# 280
  • Мнения: 616
Здравеите
Сашо днес пак повърна ох вече незнам какво да мисля ,дали от тези зъби не е добре илизат му един кътник и два кучешки ,хленчи и не ще да яде.  ooooh!
Ние имаме къщичка от тези дето приличат на палатка сглобява се от пласмасова конструкция и отгоре се покрива има прозорче и вратичка Сашо я използава за гъраж на колата си и да се крият вътре с батко си.А кончето ни е на почти 16 години ,но Пешо си играеше много с него а сега и Сашо почна да си играе с него.

# 281
  • Мнения: 389
И аз съм хвърлила око на тези палатки ,дали само в метро ги има на по сносни цени,6тото пове4е от 30 лв не давам  Mr. Green

# 282
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз съм хвърлила око на тези палатки ,дали само в метро ги има на по сносни цени,6тото пове4е от 30 лв не давам  Mr. Green
не помня палатките, ама къщата беше около 30те. височина 107 см само това помня. обаче е голям кеф. видях и палатките ама ми беше по-мерак за къщата. имаше поне 4 вида къщи, вкл. тази която хриси беше пуснала Peace

# 283
  • Мнения: 389
И аз съм хвърлила око на тези палатки ,дали само в метро ги има на по сносни цени,6тото пове4е от 30 лв не давам  Mr. Green
не помня палатките, ама къщата беше около 30те. височина 107 см само това помня. обаче е голям кеф. видях и палатките ама ми беше по-мерак за къщата. имаше поне 4 вида къщи, вкл. тази която хриси беше пуснала Peace
мерси,ама нямаме карта за метро и за това се 4удя от къде другаде може да вземем.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 524
bubulechkata на стр. 20 в каталога на хиполенд има снимки на 2 къщички. нашата е с по-хубави картинки, ама не се знае дали нямат и други тези.
http://hippoland.net/catalogs/chr2008/Christmass2008-full.pdf

Общи условия

Активация на акаунт