Юлче за купон се стяга, че коледна премяна много му приляга - 2

  • 12 951
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • USA
  • Мнения: 559
Ааа, моля моля, не четкам Яна, а Никола  Joy. Искам да гледам снимки от Ники, обезателно да качиш  Party
Ето сватбения албум на приятелката ми, който бях обещала преди време. http://www.flickr.com/photos/28107526@N04/sets/72157611327748795 … /with/3118133639/

Рени, 5Д, ех колко далече ми се струва.  hahaha Докато стигна дотам сигурно ще има -5Д на половин цена.

# 241
  • Мнения: 1 098
Моят беше този, но Дели го хвърли отвисоко и сега е на боклука, но бях много доволна. http://www.ephotozine.com/article/Canon-EOS-450DСега сме с малък и евтин Олимпус, поне да не ме е яд, ако му се случи нещо.
Така си играхме с Дели, че едва заспа от превъзбуда. Беше много щастлив.

# 242
  • София
  • Мнения: 254
Уинкс, страхотно е направен албумът, много ми хареса една снимка, на която роклята е закачена на прозореца с/у светлината.

Аз пък съм доволна от аниматорките във фъни. Там беше на Кая рожденият ден, но тогава и днес поне едно от момичетата беше едно и също, така че може просто да съм случила на екип.

А нашият фотоапарат е сони cybershot dsc w300, много горещо препоръчан от приятел, коойто уж разбира, ама засега така и не съм го проучила и определено не правя хубави снимки. Ама и аз съм си пълен лаик, де. Иначе наистина днес при повече светлина са станали по-добре. Корпусът е от титан, което е добре с/у малки палавници, ама не това е важното за един фотоапарат, де.

Реимунизацията с пентаксим 12 месеца след третия прием ли правите?

# 243
  • Мнения: 4 300
Благодаря ви, момичета, за мненията за фотоапарата. В голяма дилема съм, може и да отпусна портфейла. Мъжа ми няма изобщо да го питам, защото неговият избор винаги е един и същ- най скъпото възможно. А аз съм чичо Скръдж, съшо като Уинкс ( макар че съм почти сигурна че съм по голям Скрудж  Mr. Green ).

Боряна, сега като каза за Силвия и аз се сетих. Иначе досега изгледах целия Сървайвър без хич и през ум да ми мине  Joy

Хич ме няма напоследък, не мога да си събера ума изобщо. Само ходя напред назад като гламава и нищо не мога да се организирам да свърша. Днес заради дъжда не сме излизали с Никсъна и като слязохме долу до гаража, миличкия такова тичане му удари- с едни стари ключове се опита да отвори всички гаражни врати  Laughing Не знам защо ключовете са му такова забавление, на ден прекарва по половин ча сумарно , стъпил на стол и ръчка с ключ по вратите. 
Иначе и аз правя календар, макар че съм зле с ФШ, а пък със снимкиите хептен. Сега ще ви кача няколко от страниците, да се посмеете. Ама не си го слагам много много на сърцето, бабите ще се радват на всичко, щом е с образа на милото внуче. Пък и те са късогледи всичките  Laughing
Воала

П.п. Уинкс, страхотни снимки! Чак ми се жени пак  Grinning

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 00:24 от Рокси

# 244
  • Мнения: 640
Велина, искам да съм фотографа, направил тези снимки  Crossing Arms Кога ли ще стигна до такова ниво... Само мога да си мечтая  Wink От години обаче съм си обещала, че ще се науча да снимам и сега си чакам момента  hahaha hahaha hahaha
Бубе, мен ме заболя корема за твоето канонче  Laughing Илко ми носи апарата от време на време и като го видя ме е страх да викна, че може да го изпусне. Но е толкова внимателен към техниката... Виж, като е затворен в чантата, за да излизаме си го носи като куфарче и е много смешен, а и тогава е по-опасно, че не внимава толкова, а отнася всички стени на завоя  Mr. Green
Галена, аз затова казах, че явно аз съм попадала на кофти екип. Дето се вика - късмет.
Яна, може и от вените да е, но може и от една стара травма от ски. Но пък от две години не ме беше боляло, та си мислех, че ми е минало.
Аз както съм полегнала до компа, може да осъмна тук, така че продължавайте да пишете, момичета. Не сте сами  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 9
А и аз съм тука.

Малкият последно време не ще да заспи вечер по обичайното време, а дивее, бъбри, по няколко пъти ме кара да го слагам на кукуто, и аз изпълнявам, че нали се наплаших от разстройството, а той човека сяда и си играе. Та днес пак повтори номера, а пък много ми се спеше, но след цялото това щуране, на мен ми мина дрямката и след като в края на краищата заспа, аз се инсталирах пред ТВ-то и сега тука и чакам пак да ми се доспи.

Празникът с Дядо Коледа мина бързо и шантаво. Отначало в игралната площадка бяха само децата по пантофки, а родителите отстрани на столчета мирно и кротко ги наблюдаваха как играят, ама като пристигна големият, чудноват и страшен старец, настана пълна какофония, дечурлигата се пилнаха като пилци, майки с обувки, ботуши и т.н. се спуснаха да ги прибират и стана една.... Малкият ми герой се прояви като пълен непукист - "Голема работа някакъв дядка с червени дрехи. Достатъчно е да не ме закача и всичко е ОК. Щом има топчета, да си играя, съм доволен. А тия па що се дерат?". Ето няколко снимки. С ДК нямаме, че друго майче ни снимаше докато взимахме подаръка - ще видим какво се е получило.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193671&pid=9473476

Хайде, отивам да почета списание, пък дано ми се доспи 1countingsheep

# 246
  • USA
  • Мнения: 559
Рокси, недей да скромничиш. Много е хубав календара! Как го правиш?

Елче, много сладък Коцето и смел . Simple Smile И на мен ми се доходи на детско парти.

# 247
  • Мнения: 616
Добро утро.
Няма да ви сервирам кафе щото незнам от къде,изпратих двамата мъже и понеже последния още спи наредих две тави с баница че днес баткото има купон в училище и съм им обещала баница с късмети.А предния път като правих за вкъщи Сашо я доуформи и се наложи да я обирам от масата за да я наредя в тавата отново.
Отивам да прибера докато не е станал за да разхвърли пак Mr. Green

# 248
  • Мнения: 384


Добро утро!
Кирова,радвам се че сте по-добре!За първа година не ми се прави нищо коледно и ми се иска всичко да го взема готово отнякъде.  Embarassed
Хриси,много е хубав календара!Примомних си колко малки бяха децата!
Елче,много му харесва на Коцето Снежния човек,как го гледа мило!
Иве,чакам снимки на Ники!
Сватбените са страхотни!Аз също си снимах роклята на закачалка как виси,после висяща до костюма,а воала на плюшения ми слон в стаята ни.
Ох,тоя Никола все в мене виси.За какво купувам тия играчки!  Twisted Evil

# 249
  • София,
  • Мнения: 4 267

Ей и аз там, може ли да се наредя на опашката,  newsm78 що ли не се познаваме тогава, ама то може и да сме се виждали, нали  Hug

# 250
  • София
  • Мнения: 3 524
добро утро набързо Wink
хриси, нашият е пентакс оптио нещо си.... и съм много доволна, но е любителски определено.
снимките са супер, само това надникнах Blush

# 251
  • Мнения: 766
Здравейте момичета  wavey
Хриси календара е страхотен  newsm10 много ми хареса
Аз съм го оставила за след Нова година, че сега нещо не мога да се организирам  Embarassed
Връщам се да работя  Crazy

# 252
  • София
  • Мнения: 3 524
аз "открих" топлата вода Laughing Laughing Laughing
попаднах на един сайт, уви на немски, който не разбира, в който продават уникални неща на доста добри цени, а освен всичко има серия с Лейзи таун и направо съм в овчи възторг, виждали ли сте го?
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … fe.07.70&pg=1
мнооого искам, ама не разбирам нищо и не знам колко струва доставката също? Confused

# 253
  • София
  • Мнения: 254
Eee, Рокси, наистина е излишна скромност това! Много си е хубав календарът, поне от непрофесионална гл. т., ама бабите и те не са професионалисти все пак!

Ели, много е пораснал Коцето, голям сладур!

# 254
  • Мнения: 766
Еленко аз доколкото схванах /немския не ми е най-силната страна/ доставката до България е 15.95 Е и срока е от 10 -14 работни дни
ей тук го пl … 096;е 
не съм много сигурна. но май в НА ПАЗАР имаше тема за поръчки от този сайт  newsm78 ще погледна след малко Wink
ей тук е темата за поръчки от този сайт цък, цък, цък
На някой пие ли му се кафе в неделя в МОЛА на Стамболийски  Mr. Green
Решила съм да водя Ина там да я снимам с Дядо Коледа, правят и нещо като коледно тържество - концерт с песнички и танци и игри  Wink

Общи условия

Активация на акаунт