Юлче за купон се стяга, че коледна премяна много му приляга - 2

  • 12 929
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 389
Много са сладки вси4ките снимки  Hug
Това време ме убива ,ходих а храната увита като ескимос,не бих си  понислила да взимам Марти с мен,ама ,ако няма6е кой да го гледа 6те6е да моржува с мен.
Весело изкарване утре,моми4ета!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 524
янче страхотни са ви всички снимки, ама то е заради моделите  Wink Hug
марти, ако искаш драсни ми на едно ЛС отново какви ти бяха притесненията моля ти се Hug
уинксче, работим в 1 огранизация, да  Peace
billie разбирам те и ти съчувствам, макар аз снощи да поспах малко, но и той беше неспокоен, а и аз сънувах някакви кошмари Crazy
веси, да се оправя инка Heart Eyes
дунди, писмо йок до снощи, ако ти е възможно прати го отново но в понеделник, а аз ще ти пусна запис за пощ. разноски Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 153
Яна, много сте красиви, снимките са чудесни!

Весело изкарване утре, ние също сме на купон с Дядо Коледа от 11 часа  Grinning
Чакам снимки!

Веси, бързо да се оправя Инка  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 098
Дели също пее " мила моя мамо" - думите замества с " мамо, мамо, мамо" Grinning
Днес ми каза "бичам мама"   и ме цунка, направо съм на седмото небе. А мъжът ми сега го гони да му каже " бичам тати" Joy
Весе, много съжалявам, че няма да се видим Sad

# 34
  • Мнения: 1 806
Цитат
А мъжът ми сега го гони да му каже " бичам тати"
Joy
някаква потребителка ме атакува по скайпа, аз съответно не й отговарям, сега точно ако ми хакнат скайпа съм за никъде  Sad

# 35
  • Мнения: 384
Веси,бързо оправяне на Инка!
Рени,знам че имаш поглед за нещата!
Марти,пуловера ми е подарък етикета му е Бенетонски,ама знае ли човек.То майката на приятелката ми живее в Гърция.  newsm78
Много ми е студено,навън излизаме с чувалче,одеало,но Никола неиска вътре в количката,дразни се на ръкавиците,а му измръзват ръцете,за слагане на дъждобран да не говорим.
Никола пък се опитва да ни целува,ама с отворена уста.Като му кажеш дай целувка,отваря уста и те целува.А Надина му вика ''Никола малки сме да се целуваме с отворени усти.Само големите могат''  Joy Или пък бяга от него и вика ''лиги,лиги''.

# 36
  • Мнения: 766
Благодаря ви момичета
Надявам се да се оправи, че ме е много страх от тази кашлица  Cry
 Hug

# 37
  • Мнения: 640
Веси, дано изобщо не става дума за нещо вирусно, а да е леко раздразнена от лошото време. Иначе гледам, че свекърва ти слага по-далече количката от другите деца като е за детска кухня, та поне има надежда да не се е заразила  Peace

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 45
А Надина му вика ''Никола малки сме да се целуваме с отворени усти.Само големите могат''  Joy Или пък бяга от него и вика ''лиги,лиги''.
Joy голяма скица .
Марти , не можеш ли да я блокираш и изобщо да не те притеснява.Одеве като четох предния ти пост вместо "баща ми" , прочетох "баща му" и реших , че Десо си е дошъл , после прочетох още веднъж.Той кога се връща?

Ей , утре да се снимате много и бързо да пуснете снимките , аз ще чакам.

# 39
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте и от нас! Hug
Днес наистина е ужасен студ, ние не сме излизали
Яна страхотни снимки Hug
Ели, съжалявам много, че не сет получили нищо, направо не разбирам, дано нещо не е объркано. Ще се опитам в понеделник да ти я изпратя пак, а за разноски да не съм те чула повече Naughty
Ками, а ти поне получили я? newsm78 Ако не си да пращам и на теб направо! Hug

# 40
  • Мнения: 329
получих го Дунди ,споко и мерси   Hug  Hug  Hug
Много мило Бубе,Ева като я попитам дали ме обича и ме гушка, а целува като Никола с отворена уста и много звучно Heart Eyes
Веси , дано се оправи бързо Инка, аз също най мразя кашлица............
Днес вече облякох Ева за утре и с крилцат абеше много скадка,ама малко се върти в кръг да ги хване,та едва ли дълго ще е с тях  Laughing

# 41
  • Мнения: 117
Никола пък се опитва да ни целува,ама с отворена уста.Като му кажеш дай целувка,отваря уста и те целува.А Надина му вика ''Никола малки сме да се целуваме с отворени усти.Само големите могат''  Joy Или пък бяга от него и вика ''лиги,лиги''.

Страааашни са !!! Joy
И влади така се целува и цялата ме олигавя. Предполагам скоро ще научи как става  Laughing

Докладвам за прегледа: Малчо е хипер подвижен, главично застанал, 30г.с. Видяха му носа, ташаците, ръцете и кво ли още не Simple Smile После успяхме даже да посетим Торакс клиниката, че се глася там да раждам, но таткото държеше лично да я посети предварително. Та успяхме даже дружно да заведем и вземем влади от яслата  bowuu егати семейния предиобед изкарахме Simple Smile

Били, честно казано ме е яд че намаме на кой да си кръстим момченцето да е Теодор - много ми харесва името  Blush

# 42
  • Мнения: 117
Хей, да ви го похваля моя човек: Току що изяде цяла чиния с пуканки и 1 мандарина, седнал на нашата маса, на стола на баща си, без ТВ дори!!! и забележете: БЕЗ НИЩО ДА ПАДНЕ НА ЗЕМЯТА!!!
Чудо направо! Ша зема да обърна нещо..  Joy

Следобед май и ние не излизаме. Като се събуди в 4 и нещо, до 5 се помоткваме с хапване, дрехи и т.н. и то после станало тъмно... Някой път го товаря на колата, ако имаме някоя задачка и излизаме, но не стоим навънка. По скоро на обед, като го прибирам от яслата на обед гледам да се забавим малко, че това да му е разходката

# 43
  • София,
  • Мнения: 4 267
КАми радвам се, че поне ти си го получила!  Hug
Вероника спи цял следобед и аз вися на компа, луда работа, ама гледам да не шумя, то не че има какво друго да правя де, умирам от скука Sick

# 44
  • Мнения: 389
Марти си поспа 3 4аса днес,даже сготвих ,а сега си играе с празна кутия от бонбони и гледа детското по фокса . А аз пак 6те се правя на спортистка и утре сигурно няма да мога да помръдна,6тото о6те не ме е отпуснало от предния път  Confused

Общи условия

Активация на акаунт