Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Здравей Boiana-p аз също като теб най-вероятно ще прекарам бременноста си в къщи,за да е добре бебчо трябва,макар,че не ми е трудна работата се налага.На теб и на всички мамита успех  bouquet

# 61
  • Мнения: 97
Bagneto, да, имам още зацапване, но е съвсем леко и много бледо кафеникаво, но докторката каза да не се притеснявам и ми взе проба за изследване, резултата ще е готов във вторник, тогава ще пиша  Laughing

# 62
  • Мнения: 751
Здравейте момичета,честито на всички видяли точици и сърчица,аз имам час чак за 29.12 и тогава ще си чуем сърчицето. Heart Eyes
Добре дошла на galeeto. Hug

# 63
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен момичета .
Честито на всички видели сърчицето на своята точица   Hug
Ако имам късмет - аз ще се похваля последна при вас .
Приятен ден  ви желая     bouquet

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 14:50 от poli_

# 64
  • Мнения: 195
Докато се усетя и сте изписали няколко страници  Wink
Леле колко много сърчица си имаме вече, да са ви честити  Hug

Като чета за вашите оплаквания и се успокоявам малко, вече 2-ра нощ се будя от болки и снощи особено беше кошмарно. И при мен ги има разстройството, глада и гаденето и ми помагат само резенчета лимон, изцеден сок от грейпфрут и айрян. Грейпфрута е много полезен, освен че е кисел и освежава, също е и антиоксидант и подсилва имунната система.
Сигурно си знаете, но да напомня - полезни храни в първото тримесечие са ядки, кълнове, мед, кисело мляко, сирене (кашкавал да се избягва), много зеленчуци (особено зелените като брокули), плодове и прясноизцедени сокове, риба, нетлъсти меса от заек, пиле пуйка и червено телешко

Да си кажа за моята точица  newsm51 - видях си я вчера, цял сантиметър и половина и се намира точно където трябва Simple Smile в 5 г.с. съм, докторът каза че напълно си отговаря на времето, на 22 вече трябва да видим ембрион и сърчице. А снимката сега няма как да я снимам и кача, но по-нататък  Hug

Поли, чакаме добрата новина и от теб съвсем скоро Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 17
Цитат на: niki_123 в петък, 12 декември 2008, 15:02
Цитат на: poly_zoe в четвъртък, 11 декември 2008, 14:30
Цитат на: deedee83 в четвъртък, 11 декември 2008, 14:15
poly_zoe, добре дошла при нас! 
Извинявай ама защо непробваш с кирилизатора на форума, при мен действа 


Ми защото ми е толкова акъла 

Здравей искам само да ти кажа да не се притедняваш и да си почиваш повече,и всичко ще се оправи.Нали знаеш за фолиевата киселина и така нататък,аз имах малко проблеми с хемоглобина и бях в болница за преливане на кръв,но на края всичко се оправи .Моето дете е родено на 10.08.2006 година,сега е една здрава и палава маймунка.


Това е последното пратено в старата ни темичка,на някой може да му е полезно.
 

# 66
  • Мнения: 9 973
айде Росии,чакаме  Hug
моят преглед ще е в 6 гс+2 дни.Дали ще чуем сърчицето? Thinking

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 15:59 от `Деси`

# 67
  • Варна
  • Мнения: 407
айде Росии,чакаме  Hug
моят преглед ще е в 6 гс+2 дни.Дали ще чуем сърчицето? Thinking

Казват, че разсеяността също била признак на бременност  Laughing Деси, мила, на 4-та страница в началото писах как е минал прегледа  Grinning

# 68
  • Мнения: 1 054
Аз мисля, че в 6г.с. + трябва вече да се чуе сърчице, но пък много зависи от ехографа и доктора. Моя ме прегледа с коремен ехограф и въобще не опита да потърси точка и сърце дори в 5-6 седмица. Поисках да ме погледне и с вагиналния и той каза, че няма смисъл щом се вижда вече с коремния.
Мисля другата седмица да си взема направление и направо при избраната лекарка на ЖК

Честито на всички видели сърчица!  bouquet Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте и от мен!!!
Честити малки сърчица на щастливите мамчета.   bouquet
Как ли ще дочакам 7 седмица да видя и аз сърчице.
Исках да ви питам вашите сакчета в 5-та седмица колко бяха големи и дали се виждаше вече ембриончето, понеже моето е 1.3 см, а още нищо не се вижда в него  Sad...

# 70
  • Мнения: 63
Катето,  и мойто в 5.2 г.с.  беше 1.2 см. Предполагам е нормално  Praynig ама ако искат нека и другите мами да споделят. След тва пак ходих на лркат 5.6г.с. и беше 1.5см и все още не се видя нищо друго освен сакчет. Ох дано следващия път видя и аз тупкащо сърчице, че направо ще се побъркам.

А на мамите които са го видяли ве4е  Kissing Heart ЧЕСТИТО!!!

# 71
  • Мнения: 1 054
Катенце, на моята снимка  доктора написа "5-6г.с" и сакчето тогава беше 20.8мм. Само 10 дни преди това сакчето беше 2мм. Доста бързо расте, затова не мислете че е малко... Наваксва си съвсем спокойно и до 9тия месец всеки път може да ни се променят термините с по няколко дни Wink

# 72
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен!!!
Честити малки сърчица на щастливите мамчета.   bouquet
Как ли ще дочакам 7 седмица да видя и аз сърчице.
Исках да ви питам вашите сакчета в 5-та седмица колко бяха големи и дали се виждаше вече ембриончето, понеже моето е 1.3 см, а още нищо не се вижда в него  Sad...


Не се притеснявай, Кате, моето в 4г.с. +6 дни беше 1,4 см и се вижда само сакче и докторът каза че е нормално. Като гледам на другите мами са по-малки, обяснявам си го с това, че моята овулация е ранна и затова е по-голямо. В 7-8 седмица трябва да се види ембрион и сърчице. Ще си ги дочакаме    bouquet

# 73
  • Мнения: 9 973
 Embarassed Роси мила,уж чета  ooooh!честито сърчице,все по-силно да тупка  Hug
ама и буболечето спи-46 броя сме  Laughing

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 22:03 от `Деси`

# 74
  • Мнения: 299
Здравейте, радвам се за всички нас, почнах да смятам коя седмица съм и стигнах до 6 така ли е, значи последна менструация 1 ден - 31.10.2008, прочетах различни неща и малко се обърках, извинете, че питам..........

Общи условия

Активация на акаунт