Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 121 994
  • 842
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 910
HugДобро утро мили момичета, моля за Вашето компетентно мнение за графиката ми, аз нещо се отчаях с нея.
Пожелавам на всички успешна седмица изпълнена с много и все положителни емоции  bouquet
А за днес лек и успешен!!!!
Kолко дълъг ти е цикъла?Мисля,че ову-то е било 22-ри ден.

# 16
  • Мнения: 1 208
И аз мисля,че е на 21-22 ден ову - дано се задържи висока,че да не гадаем  Peace
Иринка хайде вече твоята Т да се вдига от утре  Hug

# 17
# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Мила.графиката ти е без температурни стойности! Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте момичета!
Може ли да ви помоля за мнение по моята графика? Благодаря ви!!! Hug Hug Hug

http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=104642&t=1229426574

# 20
  • Мнения: 22 910
Здравейте момичета!
Може ли да ви помоля за мнение по моята графика? Благодаря ви!!! Hug Hug Hug

http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=104642&t=1229426574
Сникуто,пропуснала си най-важните дни за измерване.

# 21
  • Мнения: 869
Момичета,защо ли температурата ми така се покачи(дали не е от виното снощи).Очаквам в близките дни да имам понижение. Вие как мислите?

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 11:11 от ela79

# 22
  • Мнения: 22 910
http://www.babyplan.ru/diary

Момичета,защо ли температурата ми така се покачи(дали не е от виното снощи).Очаквам в близките дни да имам понижение. Вие как мислите?
Не излиза графиката.Защо очакваш понижение?

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 252
Привет , момичета!  smile3503  Включвам се и аз в темата от една страна за подкрепа, а от друга и вие да видите графиката ми ( макар че няма какво да коментираме защото е от много скоро ). Попълвам я от този месец, незнам дали е подробна, но много ми се иска тя да покаже, че коледния ми подарък ще е едно сладко бебче, та нали по Коледа стават чудеса santa2  Весел и усмихнат ден на всички, а на тези които очакват  EFP от сърце им ги пожелавам!!!! smile3525 smile3525 smile3525

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 17:02 от KOLIIN

# 24
  • Мнения: 260
  bouquet Добро утро мили момичета бихте ли погледнали графиката ми, нещо май не върви този месец.
Пожелавам Ви лек и прекрасен ден!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 619
ela79 напълно възможно е температурата при теб да се е повишила от алкохола-днес гледам, че пак се е понижила  Peace Ову предстои  Peace
кolin графиката ти дотук е добре-наистина е съвсем в началото и трябва да се изчакат няколко дни, за да се види дали БТ ще се задържи висока и да може да коментираме по-обстойно  Peace
raqsvetlinova наистина графиката ти е малко странна и аз съвсем се обърках-възможно е ову да е била някъде към 23 ден, но не мога да кажа със сигурност, защото БТ много играе  Peace

# 26
  • Мнения: 260
Цитат на: veselyshko
raqsvetlinova[/b] наистина графиката ти е малко странна и аз съвсем се обърках-възможно е ову да е била някъде към 23 ден, но не мога да кажа със сигурност, защото БТ много играе  Peace
  bouquet Благодаря за отговора миличка и аз се обърках с нея, абе как не можа поне два дена да е еднаква Thinking направо като гледам  графиките на другите момичета newsm78 моята някаква сбъркана Tired, даже сега не знам кога да очаквам М по принцип ми е точно на 35 ден , но миналия месец беше на 29 ден ooooh!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Може ли да ми видите графиката?
Благодаря Ви!

# 28
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте момичета!
Може ли да ви помоля за мнение по моята графика? Благодаря ви!!! Hug Hug Hug

http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=104642&t=1229587207
Сникуто,пропуснала си най-важните дни за измерване.

И все пак - никакви коментари ли не може да се направят??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 869
Здравейте!Може ли да ми видите графиката?
Благодаря Ви!
О е била на 20-я ден.Успех Hug Hug
RAQSVETLINOVA Аз мисля,че трябва да си направиш хормонални изследвания.Миналия ти цикъл ако вообще е имало О,то лутариалната ти фаза би била прекалено къса.Този месец температурата ти играе нагоре ,надолу.Моите графики преди месеци много наподобяват твоите (без овулация).И ти го казвам не да те притеснявам,а защото трябва да знаеш ако има някакъв проблем,за да можеш да се лекуваш.Това е моя съвет.

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 10:39 от ela79

Общи условия

Активация на акаунт