Отговори
# 30
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Изпратих картички до всички посочени имейли! Нямах възможност да дойда, но напълно подкрепям. Дано най-после ни чуят.

# 31
  • Мнения: 11 607
Жестоко беше сега при Слави! Поздравления и дано съвсем скоро под елхата на всички ви има пълни бебешки колички! Поздравления, кураж и Бог да ви даде най-ценният и най-скъпият подарък - Детенце!

При Слави продължава по темата....

# 32
  • Мнения: 0
podkrepqm protesta i pojevalam na vsi4ki da se sbydnat me4tite, vseki da useti trypkata i radostta da byde6 roditel, nadqvam se iskrenno i nai-nakraq i dyrjavata
 da vzeme merki

# 33
  • Мнения: 75
Подкрепям протеста,и едва ли има човек ,който не би го направил!

# 34
  • Мнения: 170
Жестоко беше сега при Слави!

Предаването беше невероятно  Peace Все още съм изключително развълнувана, много беше емоционално  cry

# 35
  • Мнения: 4
Подкрепям всички! От все сърце пожелавам пълни колички за всички!
Не съм от София, иначе бих дошла!

# 36
  • Мнения: 4 585
От шоуто на Слави останах с впечатление, че тия комисиии взимат решения без много много да му мислят. Ама то е логично, да е така - свързано е с кинтите на депутатите. Колкото в повече комисиии, толкова повече. Предполагам, председателят кяри допълнително. Интересът клати феса. Гадна работа. Ако бях софе, бих ви подкрепил по-осезаемо, и количка имам.

# 37
  • Мнения: 353
Уважаеми съфорумки,
с настоящото искам да изразя своето разочарование от вялата подкрепа или по-скоро липсата на такава на една толкова благородна инициатива. Вярно, че срещата се организира много бързо, но съм сигурен, че много от вас, които са в София или в близост до нея можеха да се отзоват.
Винаги съм се изумявал каква е тази способност на българина непрекъснато да се оплаква колко несправедливо някой се е отнесъл към него, а да е така бездушен и безотговорен, когато има възможност да помогне и то за кауза, която пряко ще повлияе върху живота му.
Много се надявам следващият път когато се организира такава инициатива да видя всички вас там - на протеста, защото, ако не сте разбрали в България може да се наложи едно мнение само и единствено, ако е подкрепено от всички единодушно и това е заявено демонстративно - справка - таксиметровите шофьори в София. Непонятно за мен е как 270 000 двойки не могат да повлияят за взимането на едно рационално решение, което ще гарантира разходването на отпуснатите средства, а далеч по-малобройните таксиметрови шофьори успяват за един ден да си издействат увеличение на цените, и то при положение, че сочат като аргумент факт, който не оказва влияние върху техните разходи (показването на цената на бензина, при положение, че 95% от такситата са на газ или метан).
За тези, с които се видяхме на протеста, но не се познахме - благодаря ви момичета и момчета, че макар и в толкова лошо, ветровито и студено време вие се отзовахте и подкрепихте тази инициатива. Дано Господ ви се отблагодаря като час по-скоро ви дари с тези многоочаквани ангелчета  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 2 336
Напълно подкрепям протеста ви!
Дано всички празни колички се напълнят!

# 39
  • Мнения: 2 122
Протеста беше страхотен, благодаря на всички присъствали- лекари, пациенти!
Дано постигнем целта си.
Гордея се, че съм част от всичко това!

# 40
  • Мнения: 2 133
Страшно много се развълнувах снощи!Дано наистина се раздвижат нещата!Крайно време  е!
Подкрепям Ви всички Peace

# 41
  • Мнения: 343
Подкрепям протеста Ви Ще се моля в коледната нощ за всички вас да си имате рожбички
 

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Наистина снощи там пред бтв се чувствах страхотно. Заредена с положителна емоция и вяра. Даже към края разбрах, че е доста студено. Наистина можеше, да сме повече, но и по-малко сме били за съжаление. За мен това е една голяма крачка от борба която водим с години.
Благодаря на всички за подкрепата.

# 43
  • Мнения: 85
Имате моралната ми подкрепа.
Крайно време е държавата да се намеси, а не само да се говори за демографския срив в страната. Та става дума за половин милион българи!

Пуснах картички на мейлите! Момичета, желая ви от все сърце УСПЕХ!!!

# 44
  • Мнения: 85
Имате моралната ми подкрепа.
Крайно време е държавата да се намеси, а не само да се говори за демографския срив в страната. Та става дума за половин милион българи!

Пуснах картички на мейлите! Момичета, желая ви от все сърце УСПЕХ!!!

Общи условия

Активация на акаунт