Отговори
# 45
  • Мнения: 6 362
Ще има ли нов протест на 17-ти?
Откачих тази тема, но ако ще има протест и на 17-ти, пишете ми, за да редактирам първия пост и заглавието и отново да закова темата и да я добавя в събитията в календара.

# 46
  • Мнения: 1 817
И аз гледах предаването на Слави. потресена съм  Shocked от отношението на политиците. И много натъжена. Поткрепяме ви, мили семейства, чакащи своите дечица. Молим се за вас.
Ще пусна картички на посочените мелйли, това е най-малкото, което мога да направя.

# 47
Ще има нов протест, за съжаление пропуснах първия. Протест трябва да има не трябва да оставяме нещата така.  Rage Rage Rage

# 48
  • Мнения: 712
айде, мацки! Да им откъртим креслата на тия дебелогъзи малоумници! МНОГО МИ ПИСНА!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • Мнения: 1 817
 Защо в клюкарника ? newsm78
Ако темата е в' Майки бъдещи и настоящи' ще се види от повече хора.  Peace

# 50
  • Мнения: 2 342
Има такива теми във всички подфоруми, точно с тази цел.

# 51
  • Мнения: 48 053
Записвам се за новини за протеста!

# 52
  • Мнения: 2 122
Гледайте тази вечер извънредното предаване на шоуто на Слави

# 53
  • Мнения: 2 342
КАЗАХА НЕ НА ФОНДА!  #Cussing out ЗАЩО??? smile3514

# 54
  • Мнения: 2 388
присъединявам се към протеста. ще доведа и приятелки. има 2 деца и знам, че няма по-голямо щастие. Как не ги е срам....как не ги е срам ......

# 55
  • Мнения: 2 342
Протестът беше вчера

# 56
  • Мнения: 4 978

В другата тема пишеше нещо и за утре.
Но ако прегласуването е сутринта-ранния следобед, вечерта се обезмислят такива действия.
Трябва да се направи нещо веднага.

# 57
  • Мнения: 2 342
Момичета, засега още нищоне е сигурно. Вижте само как ни изиграха . Депутатите имам пр

# 58
  • Мнения: 2 099
Аз съм майка на две деца и съм възмутена от дебелоочието на тези господа депутати.Довечера щом сложа децата да спят или утре рано ще им напиша лично едно много много гневно писмо.Дано им се случи да се сблъскат с труден личен проблем и навсякъде да им обърнат гръб!Заслужават си го напълно и им го пожелавам от сърце.И на тези от фонда за лечение на деца в чужбина!А дано!

# 59
  • Мнения: 4 700
Mira, в другата тема пиШе, че и утре Ще има протест.

Общи условия

Активация на акаунт