Амрита - 2

  • 64 026
  • 219
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 166
Мерси, Radinnna Grinning отивам още в понеделник Grinning

# 106
  • Мнения: 2 414
Пясък,може ли да си взема като твоя комплект с този пълнител http://amritalab.eu/arcocere/kola_maski/super_star/oro_puro_400 ?

Това ли е всичко необходимо? Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 578
За антицелулитните продукти, никой нищо не казва..... Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 345
За антицелулитните продукти, никой нищо не казва..... Rolling Eyes

Точно това и мен ме интересува, казвайте кой да купувам, този с лютата чушка казаха, че е хубав, но ми се иска мнения на тези, които ползват да споделят има ли ефект.

# 109
  • Мнения: 0
Пясък,може ли да си взема като твоя комплект с този пълнител http://amritalab.eu/arcocere/kola_maski/super_star/oro_puro_400 ?

Това ли е всичко необходимо? Rolling Eyes

Здравей Мелиса,

Линкът посочен от теб сочи към кола маска в кутия, която изисква други вид нагревател. За апарата за кола маска, от който се интересуваш е подходяща кола маската в патрони, както е посочено на снимката на комплекта. Ако махнеш _400 от края на линка ще отидеш на версията на кола маска в ролон.

Поздрави  и хубав ден Simple Smile

# 110
  • Хасково
  • Мнения: 592
момичета дъщеря ми има много черни точки и по носа и по брадичката
Тези по брадичката не се махат с лентичките на Нивея , имаме и Гарниер Пюр , нищо не прави
Моля помагайте Sad

# 111
  • Мнения: 430
  Мелиса, не съм влизала отдавна , и не съм те прочела .Освен комплекта ,аз си взех допълнително патрони кола.Четох,четох и реших, че за мен са най -добре класическия и с алоето, класическият вече го пробвах, добра е колата , не много дебела , доволна съм .Можеш да си вземеш и допълнително ленти.Аз си взех опаковка от 100 бр / не съм сигурна точно/, но май трябваше да си взема топ / гледах такъв за 18лв/, не за друго , ами защото е скъпа доставката под 50 лв , но ще му мисля като ги свърша.За почистването след колата си взех обикновенно бебешко олио за 3 лв ,върши същата работа .Ако има нещо друго ,питай .

# 112
  • Мнения: 1 416
Понеже нямам време в момента да чета цялата тема, за което се извинявам, но ще ви помоля да ми препоръчате маска за лице за мазна кожа. Иска ми се да е почистваща и свиваща порите. Досега ползвах на Талодерма анти акне маската и бях много доволна от нея, но нещо са я спряли и реших да питам тук дали Амрита имат подходяща маска за мазна кожа. Четох добри отзиви за маската с активен въглен, кажете нея ли да взема или някоя друга Simple Smile?

# 113
  • Мнения: 1 416
Може ли да ми кажете къде в София мога да открия продуктите на Амрита?

# 114
  • Мнения: 0
Здравейте amra,

Благодаря Ви за интереса към нашите продукти! Серията ни еднократни маски и други продукти за домашна грижа можете да намерите в аптечната мрежа – например Аптека „Домис” на ул. Любен Каравелов No 30. Разбира се, можете да поръчате и чрез нашия виртуален магазин (www.amritalab.eu) или по телефон. Поръчките се изпълняват в рамките за един работен ден и се заплащат в брой на куриера при получаване. Ако имате допълнителни въпроси - ние сме на линия.

Поздрави и успешен ден   bouquet

# 115
  • Мнения: 1 416
Благодаря ви за бързия отговор  bouquet Опитах се да ви пиша на лични, но кутията ви е пълна, затова ще питам тук. Ако може да ми кажете още 1-2 места в София, където да мога да намеря продуктите ви. например в центъра някъде(освен аптеката на Л.Каравелов), около Плиска...? Мерси предварително.

# 116
  • Мнения: 702
А в Пловдив къде мога да намеря ваши продукти?
Питах в няколко аптеки,но нямаха!

# 117
  • Мнения: 274
В Пловдив съм ги виждала в една дрогерия на Л.Каравелов Simple Smile

# 118
  • Мнения: 228
Здравейте amra,

Благодаря Ви за интереса към нашите продукти! Серията ни еднократни маски и други продукти за домашна грижа можете да намерите в аптечната мрежа – например Аптека „Домис” на ул. Любен Каравелов No 30.


в аптеката ДОМИС няма голямо разнообразие на вашите продукти - преди седмица имаше само продукти от серията с розмарин, 1 бр. маска за коса, еднократните маски и 4 кутии  с ампулите за лице. за мен това не е разнообразие. иначе аптекарката беше много любезна да ми каже за продуктите как действат.
за мен е по-приемливо да се поддържа наличност на пове4ето продукти. и така ми се иска Simple Smile.

# 119
  • Мнения: 20
И аз си поръчах същия комплект, мострички на маската с активен въглен, едно коректорче и новия лосион против акне. Надявам се да пристигнат утре и ще пиша впечатления. Дано да ми харесат. Иначе съм ползвала преди коректора против акне и съм мн доволна. Да питам нещо във връзка с колата - крем кола маска на рол-он, тази която ползват по козметичните салони ли е? Защото аз съм ползвала липоразтворима, но не като тази, с която ме прави козметичката ми - една розова по-мека.
Също искам да попитам за ензимния пилинг дали действа излющващо? И какво по-точно може да се очаква от него като резултат при мазна кожа с акне? Балгодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт