86 идеи за Коледни изненади в САЩ

  • 21 909
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 116
А откъде ги сваляте тия новите български филми, много искам да гледам "Шивачки" и "Маймуни през зимата".(Извинямайте, ако вече сте го споменамали, но не съм чела по предните страници)


Отивам да направя една баклава.   chef
Подавам едно рамо, точно баклава правя в момента.

И аз я направих преди няколко часа, току що извадих ябълковия щрудел от печката и сега отивам да правя тортата за Коледа. Днес и утре, солено ще ми излезе мързелуването предните дни!

По въпроса за топлото, квартитите и общежитията ... чудя се дали няма значение за кой град става въпрос. В София си беше супер с централното парно.

Подкрепям! В Студентски град ни беше супер, първото лято дори ни направиха ремонт на стаите, парно винаги е имало...

# 226
  • Мнения: 3 988
Къдри, а ти от къде сваляш?
Провайдърите тук пращат предупредителни писма, ако сваляш и сийдваш много. Аз не съм получавала, но една приятелка и брата на един приятел получиха.
Аз свалям от замунда.нет, но все по-рядко, че ме е страх.
Tannita, не сваляй Маймуните, ще го ъплоадна и ще ти дам линк.

Аз не съм живяла никога на общежитие. Ужасявах се от мисълта. Но картинката, която описва Блажка съм я виждала в общежития многократно.  Peace
Пари от топло не съм пестила, но познавам хора, които са ми идвали на гости или са ходили на други на гости, за да се стоплят и да изядат една супа.  Confused

Докладвам на майсторките: Баклавата е готова.  Wink Чакам да изстине напълно, за да я залея.   chef

# 227
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кюбит, и ние дърпаме от замундата, ама и нас ни е бъзе.  Mr. Green  Наско сложи някаква защитна програмка, ама "шубето си е чист страх".  Laughing
Аз не съм живяла на общежитие, а на квартира през студентските години и познавам и студа и гадните хазайки и броенето на стотинките.

П.П. Кюбит, с това обръщение ме стопли.  Hug Така ми казват момичетата от моя град.

# 228
  • Мнения: 2 563
Виждала съм и аз студ при приятели, както и гадни хазайки (истерички, с правила за поведение залепени в стаята), мръсотия, студена вода и прочие. Но в Студ. град никога не съм ходила.

# 229
  • Мнения: 2 386
Дессилв, свърза ли се Мимозка с теб? Какво става? Имате ли инфо? Много се надявам да са на топло и да имат храна.. Как така чак за 25ти вечерта са им дали билети?? Вчера времето тук бе по-тихо, от довечера започва третата вълна на бурята и нов сняг с дъжд, та се очудвам защо не са им дали билети за вчера.. На Сеа Так е имало 98 000 пътници уикенда и повече от 60% от полетите са отменени, вероятно не са имали физическата възможност да ги качат някъде..

Ние имаме билети за утре следобяд.  Confused Страх ме е. Ще си оставя телефона на ЛС на някоя мама от района, защото колата ни поднесе на леда днес и на ремонт, та ще висим и ние веороятно на летището, но ние пък за да излетим... Дори нямаше достатъчно висока и стабилна кола, която да ни ни закара до летището, та си наехме някаква прескъпа лимузина.  Crazy Както и да е. Утре го дават лед, дъжд и много сняг. Мислех, че живея във вечнозеления, не във вечнозаледения щат. Crossing Arms Дано пристигнем по  живо, по здраво и навреме..

И аз харесвам '' Мила от Марс'' и ''Откраднати очи''. Но най-много си харесвам Блатечки, де.  Flutter Която от фенките е пропуснала - да си отвори фейсбука и да го аддне, за да разгледа снимките от мейкинга на разни филми. Поне.  Laughing

Весели празници на всички ви! Пожелавам ви здраве, усмивки, късмет и хармония в семейството! Наздраве!

# 230
  • Мнения: 3 491
Виждала съм и аз студ при приятели, както и гадни хазайки (истерички, с правила за поведение залепени в стаята), мръсотия, студена вода и прочие. Но в Студ. град никога не съм ходила.
Значи ти трябват архивни кадри за времето, за което говорим. Laughing Аз това лято ходих да му видя промененото, дето толкова го приказват, трябваше съпругът да подсказва къде се намираме , честно. Rolling Eyes То са едни чудосии, едни гъчканици от сгради, едни лъскавини до изтърбушените репове, струва си да се види.
Гадни хазайки аз лични съм нямала. Мои съученички в гимназията имаха обаче една уникална, с най-интересното архитектурно решение, което досега съм виждала - тоалетна и кухня в едно помещение, тясно като коридорче, дели ги завеска просто, Сядаш на клекалото и бъркаш манджата.

# 231
  • Мнения: 3 988
galia_2007, изчисти си личната. Не мога да ти отговоря.

Ева, и на теб весели празници.

Дано Мимозка да е на топло с детето.  Praynig

Къдри, мисля си, че много ти пасва.  Hug
Тия защитни програмки не ми вдъхват доверие, но ще взема да пробвам някоя, ако намеря за линукс. А иначе аз лятото ходех по парковете и от фрий уай-фитата със спуфнат мак адрес на картата теглих на воля. Но сега е студено.  Grinning

Блаже, аз пък имах една хазяйка, която беше толкова гадна, че с полиция отидох да си взимам багажа като тръгнах да се изнасям. Направо не искам да си спомням каква драма беше.  ooooh!

# 232
  • Мнения: 3 491
И моята баклава е готова, и залята, и попива славно (що захар, що чудо ...)
И аз май да поздравявам с празниците в адванс,  Hug че с 3-ма мъже ще деля компютъра тези дни и не ми е гарантиран лесен достъп.

# 233
  • Мнения: 53
Здравейте!
Благодаря на Етка за предприетата инициатива да ми помогне в труден момент и на всички момичета, които бяха съпричастни! Успяхме по чудо след два дена да се приберем в Сиатъл. Бяхме на stand by с над 150 човека които се опитваха да стигнат до Сиатъл. United се опита по всякакъв начин да ни отпрати от летището с осигурен полет на 25ти или на 26ти, когато трафика на пътуващи е минимален. Мисълта да посрещам Коледа в хотелска стая, в непознат град беше ужасяваща. Много хора се примериха и се отказаха да чакат, което ни даде възможност да попаднем на последния полет за деня от Денвър до Сиатъл. Невероятно съм разочарована от начина по който се отнесе авиокомпанията към нас с cancelled flights тъй като не беше тяхна грешка, че самолета не е излетял. Служителите бяха неприветливи, не даваха никаква информация за waiting list и само повтаряха, че не е важно от колко време чакаш, а дали си mileage plus customer. Чакахме по два часа на опашка за да получиш 30 сек от тяхното внимание, която излизаше подвеждаща информация с цел да те "изхвърлят" от летището. Това да си с отменен полет поради "mother's nature wish" се равняваше все едно сме носители на заразна болест.
Беше трудно чакане особено с две годишно, но се радвам, че е зад гърба ни е че сме в къщи за Коледа. Бяхме и доста неподготвени и за студеното време тъй като се връщахме от Мексико.
Благодаря отново мили момичета!

# 234
  • Мнения: 2 185
Браво Мимозка, чудесни новини, много се радвам, че сте успели да се приберете преди празниците  Hug .
Ева късмет и на вас утре, стискам палци, всичко да мине по вода, да излетите и да кацнете на време. Весело изкарване в Бг  Hug

Кюбит ние теглим като луди от арена и замунда, но до сега нищо не сме получавали  Thinking . Да не дойдат да но окошарят някой ден  Laughing

Тандури и Агентката нещо се изгубиха  Confused

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 06:25 от Clairette

# 235
  • Мнения: 2 386
Много се радвам, Мимоска!

Какво ли ни чака и нас утре..  Praynig

# 236
  • Мнения: 3 988
Тандури кой знае как в запретнала ръкави и майстори ли майстори. А аз за една баклава фермани изписах.  Joy
А пък Агентката сигур' пак цъка свежи снимки на ЕДИТ: Гелето, разбира се.  Wink

Аз написах днес в една друга тема, че съм зле с концентрацията, Клер!  Embarassed Беше предупредена от рано.  Joy


Клер, писмата бяха предупредителни с пълен списък на торентите (заглавията) и времето от кога до кога е теглен респ. сийдван. Пишеше, че тоя път няма да ги докладват на който трябва, но следващия ще ги и то без предупреждение.

На мен душата ми от време на време се отпуска и тегля по нещо, но ме е страх.

Мимоска, много хубаво, че сте в къщи вече.  Hug Спокойни празници!  Grinning

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 06:34 от Кюбит

# 237
  • Мнения: 53
Ева, желая ти леко и безпрепятствено пътуване!
Весели празници на всички!

# 238
  • Мнения: 2 185
Хехе Кюбит  Laughing Агентката едва ли цъка снимки на Ноли, освен ако не са се срещнали тайно с Лени  Wink

# 239
  • Мнения: 393
Mimoska, радвам се че благополучно сте се прибрали.
Както писах, късно снощи видях призива. Веднага писах на Etka и и оставих моя тел. Имах готовност да дойда и да ви прибера от DIA и да изкрате Коледа с нас.
Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт