Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 597
Абе то и аз не знаех, но се ограмотих от гугъла  Laughing
Демек предложил се е той да я забремени по естествен начин

# 196
  • Мнения: 255
Какво безочие  #2gunfire

# 197
  • София
  • Мнения: 545
Току що разбрах, че резултата ми от БХС е готов и прогнозите били добри Grinning Отивам да си го взема. Страшно ме притеснява факта да няма проблем, защото съм на възраст вече и с проблеми!

Относно петицията, подкрепяме всички от сърце!

# 198
  • Мнения: 165
И то на майка загубила наскоро бебенца от in vitro...

# 199
  • Мнения: 255
Много си се шегувкат там...нямам думи  newsm11

# 200
  • София
  • Мнения: 545
Абе то и аз не знаех, но се ограмотих от гугъла  Laughing
Демек предложил се е той да я забремени по естествен начин

За подобно изказване ............нямам думи! Това не се коментира, защото дори и нета би почервенял от срам.....
Този човек от Бога е наказан! Ще го разбере.

# 201
  • Germany
  • Мнения: 8 021
Подписах петицията, пратих на колегите и на всички приятели. Ще дойдем и на протестите с мъжа ми.

# 202
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен!
Аз отдавна не съм писала, но имах малко проблеми. Миналата седмица като излизах от една банка и съм припаднала. Лошото, че имаше стълби и съм се търколила. Хубавото е, че на бебето нищо му няма, а само на мен ръката ми беше разместена и още ме боли, но ще се оправя. Иначе и аз от предната седмица си имам корем. Малко ме учуди корема, защото с първата ми пролича чак в шестия месец. Аз накрая много бях напълняла/някъде около 20 кг/ и една седмица след като родих нямах нито корем, краката ми бяха отслабнали, само дупето ми беше пораснало. Но за един месец се бях оправила. На somebody искам да кажа, че изглежда перфектно. Мисля, че си била много слаба преди да забременееш.
Честито на всички, които вече са научили пола на своите рожби.
Приятен ден!

# 203
  • Мнения: 136
Кога има протести? Вчерашните нали отпаднаха? И аз ще агитирам приятелки да отидем.

# 204
  • Мнения: 1 475
Мацки, часът ми наближава, нямам търпение да става 15.00ч и да тръгвам! Стискайте палци всичко да е ок!  Praynig

Мерси на всички, за хубавите думи, че съм изглеждала добре на тези килограми, но аз не се възприемам така, свикнала съм си на предните кила, които за мен са си нормални 52кг!  bouquet

# 205
  • Мнения: 9 814
somebody, стискам палци.
И пиши после как сте и какви сте /аз залагам на момче/

# 206
  • Мнения: 136
somebody, успех. аз съм за девойка  Laughing

# 207
  • Мнения: 1 475
Мерси, веднага ще пиша разбира се, аз мисля, да се пробвам след  ФМ, да отида и до Майчин дом да пусна БХС, така или иначе, няма значение, кога ще ти вземат кръвта! Така, че може би след 19.00ч очаквайте включване от мен!! Wink

# 208
  • Мнения: 111
Успех на прегледа и дано ти кажат пола на бебчо  Simple Smile
Мимси пази се повече ако не се чувстваш добре по-добре си стой вкъщи радвам се че всичко се е разминало само с натъртвания  Hug

# 209
  • Мнения: 9 814
somebody, лабораторията в МД работи до 13,30 часа

Общи условия

Активация на акаунт