Мъж ми отказа......?!

  • 9 052
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 2 448
     
    Не умея да губя.Свикнала съм да съм движещата сила, дори и привидно да не съм водещата аз.Винаги съм постигала своето, не мога да преглътна отказа ...Не знаех, че не мога да губя.
   

В момента губиш много повече. Достойнството си и възможността да изпиташ взаимна тръпка с друг, която явно ти липсва.
Не виждам какво мислиш, че ще постигнеш с такова заинатяване. Най много до някоя психиатрична клиника да се докараш, ако така продължаваш.
С най добри чувства ти го казвам и знам, че ще го разбереш.   bouquet

# 107
  • Мнения: 562
     
    Не умея да губя.Свикнала съм да съм движещата сила, дори и привидно да не съм водещата аз.Винаги съм постигала своето, не мога да преглътна отказа ...Не знаех, че не мога да губя.
   

В момента губиш много повече. Достойнството си и възможността да изпиташ взаимна тръпка с друг, която явно ти липсва.
Не виждам какво мислиш, че ще постигнеш с такова заинатяване. Най много до някоя психиатрична клиника да се докараш, ако така продължаваш.
С най добри чувства ти го казвам и знам, че ще го разбереш.   bouquet

 Peace

Едва ли имаш чувства. По-скоро искаш да си докажеш, че можеш да го имаш. Не мисля, че е нужно заради този ти инат да поставяш човека в неудобно положение. То е ясно, че твоят мъж вече волю или неволю е в кюпа ти, но не поставяй поне и жената на своя колега в него. Я СИ СТЯГАЙ ЗАДНИКА!

# 108
  • Мнения: 2 161
Може би си му противна,но не разбираш това.

# 109
  • Мнения: 851
А как се стигна до отказа? Това според мен е същественото и то може да обясни много неща...

# 110
  • Мнения: 4 187
didiana е права, как се стигна до отказа???

 
Смешното е ,че той въобще не е мой тип , не знам даже как мирише , нямам обяснение защо точно той!!!...........................Всичките тези съвети си ги повтарям и аз ,постоянно , имам чувството ,че на моменти ми става по- леко на душата, сякаш успявам да се измъкна.... и той отново ме разпалва с някой "случаен" жест, или дума...поглед. Действа ми като вампир ,  зареждам го знам.
    Не умея да губя.Свикнала съм да съм движещата сила, дори и привидно да не съм водещата аз.Винаги съм постигала своето, не мога да преглътна отказа ...Не знаех, че не мога да губя.
  

Явно, просто ти липсва тръпка,надъхваш се сама!  Въпросният обект е запалил някаква искра, вижда, че си я поела и се заиграва. Зареждаш го, може да иска точно това, може това да му е достатъчно....

# 111
  • Мнения: 75
Да се смее ли човек,да плаче ли?Може човека да не обича да му се предлагат жените.И все си мисля,че ако е имал някакви желания към авторката,да не е чакал тя да му предлага.
Няма да пиша повече,че почвам да се ядосвам! Rage

# 112
  • Мнения: 1 335
По-долу се изказа една мисъл че ° няма мъже които отказват, има жени които не знаят как да си поискат°, има много истина в тези думи. Но има и нещо друго, ако мъжа е отговорен и не иска да има нищо с омъжена жена, след като той самият е женен, също би могло да има резон в отказа. Аз не разбирам жената.., разбирам да е мъж който не е женен, и ако нещата са и катастрофални в семейството, всеки може да се подаде на такова увлечение. Но той женен, тя женена, и какво, да седнат и да се открият след като са създали семейства за да могат по-лесно да ги развалят. Явно мъжа е от типа хора които влагат  нещо  повече, само секс не влиза в графа приоритети.

Не знам, аз мъжете по принцип не ги разбирам, опита ми е такъв че, да, има мъже които искат и не им стиска. Познава им се по очите и по поведението. Но минава доста време докато ти стане ясно какъв тип стои пред теб, и каква му е програмата Wink.

# 113
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Ооо и до сега сънувам понякога ситуации в които той не ми отказва.История от преди 7-8 год.Беше ми управител,справедлив и точен .Не разбрах кога работата ми вече ме вълнуваше само заради него ....По това време имах 5 год .връзка.Той е женен и свестен и в началото оставих работите така,аз само го исках за 1 вечер ,просто исках да го имам-но не беше готов .Заминах в чужбина ,за да се махна и от дългата ми връзка ,и от себе си .След 2 год. се върнах и веднага постъпих на старата работа не защото ми харесваше ,заради него.Е вече бях без гадже ,той му се родило детенце .Исках го и знаех че и тои ме ИСКА .И се случи така че можех да го имам,но се спрях -не исках да си загубя нещо което е било толкова недостижимо ,да го превърна в мое завоевание .На финала се отказах -и до сега той е недостижим за мене ,и ми е хубаво да се питам ,как ли щеше да е с него .И не сбърках ли че се отказах ?Вече ще станат 10 год. от първото ми виждане с него ,и още си мисля какво ли ,ако и защо Cry

# 114
  • Мнения: 1 554
ей такива К....нски номера най ги обичам Twisted Evil

# 115
  • Мнения: 2 161
И на мен за първи път снощи мъж ми отказа.Чухме се по телефона,аз задъхано прошепнах,че много,много искам онова голямо нещо в телесен цвят.заклех му се,че ще го пазя вечно и никога повече няма да го сменя.Обаче той ме отряза:стига си харчила,миналата година сменихме дивана.

# 116
  • Мнения: 2 478
Ооооо Chanel  наистина ли ти отказа?
Толкова съжалявам Laughing

# 117
  • Мнения: 2 161
Ооооо Chanel  наистина ли ти отказа?
Толкова съжалявам Laughing
Винаги има първи път,но аз не се тръшкам като пясък.Просто ще си купя дивана тихо и кротко.Ще му мисля после.

# 118
  • Мнения: 2 478

Винаги има първи път,но аз не се тръшкам като пясък.Просто ще си купя дивана тихо и кротко.Ще му мисля после.

Това е правилната позиция.Пясък да се съвземе малко и да намери правилния начин да постигне своето.С инати едва ли ще постигне нещо.

# 119
пясък123, чета и си викам - абе кога съм пуснала такава тема? newsm78
Значи само аз разбирам напълно какво те яде отвътре, защото ей сега точно съм на същия хал. Обаче ние с отказващия ми, сме преминали през какво ли не в неговия живот вече повече от три години. Моя си тече тихо и спокойно през това време. Секса ни е готин, но това нашето не е връзка, а просто си лягаме понякога защото ни харесва. Обаче какво му стана след толкова време, не разбирам. И ще си изгриза ноктите от недоумение и въпросителни заради това. В същото време един друг ми се предлага, ама аз пък не го ща. Кажи сега защо е така устроен света, като в една песен май беше - Аз търся тебе, ти търсиш друг...

Общи условия

Активация на акаунт