Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 64 557
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 40
Честито Жабче Hug 25 години не са шега работа  bouquet Пожелавам ти още два пъти по толкова и да са все безпроблемни - само радост и здраве

# 61
  • Мнения: 50
Честито и от мен, babka_jabka   bouquet Пожелавам ти още много години семейно щастие, наситени само с щастливи  и красиви мигове  Hug

# 62
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Много ви благодаря , момичета!

# 63
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Най-сърдечни пожелания за сребърната ви сватба, babka_jabka! Да дочакате и диамантената! Наздраве!

# 64
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Най-сърдечни пожелания за сребърната ви сватба, babka_jabka! Да дочакате и диамантената! Наздраве!

Благодаря ти.  bouquet
 Дай Боже всички да стигнем до диамантената.  Peace

# 65
  • Мнения: 4
                                                                                                       bouquet
      babka_jabka - цветята са з теб , а почерпката от мъжЪт ти!
Пожелавам Ви още дълго семейно щастие  испълнено с неповторими моменти и за двама ви!

# 66
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
cyci_78 , благодаря ти много.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 296
Жабче,честита годишнина и от мен!
Желая ви много,много здраве и още дълъг и щастлив семеен живот!

# 68
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Евка , благодаря приятелче.

# 69
  • Мнения: 49
 Здравейте момичета, и моята участ е подобна на вашата. Така ни върви още от както се познаваме - бяхме от различни градове. И от както успяхме да се съберем на едно място, само 2,5 сме били наистина заедно (а сме от 6). Първо бяхме в Сливен - пратиха го в София, аз дойдох да уча тука (вече завършвам), преди 3 месеца го пратиха в Слънчев бряг, а точно когато той замина, разбрах, че ще си имаме бебенце. Той вече почти 4 месеца е там, а аз си кукувам тук самичка, а най-лошото е, че заради начало на отлепване на плацентата трябва да лежа, а тук нямам никой. Майка ми идва за 5 дни, ама тя не можа да повече, та така приятелки ми купуват разни неща, а аз си лежа и тъгувам. Той не може да си дойде, защото иначе няма да има парички ....
 Оххх, оплаках се ... поне знам, че ме разбирате напълно. Ще се справим  newsm10

# 70
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
SIRIUS-F , добре си дошла.
Определено в твоето състояние е тежко. Тежи и на теб и на съпруга ти ,
но няма начин , така сме си устройли живота и така ще го вървим.  Hug
Аз от 25 год. брак , дали имам и 5 да сме били заедно.  Crazy
До преди десет години ги отброявах и за десет год. ни се събира няма 2г. заедно.  Peace
Последно време пътувам с него с месеци , та може да са се поувеличили.  Laughing
Успех и кураж.   bouquet

# 71
  • Мнения: 49
Благодаря за топлия прием, жабка, на никои тук не му е лесно, а едва ли има някой изобщо на който да му е -  всеки си носи кръста (както казва мама)    bouquet

# 72
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Сириус , така е , но едно време беше едно , сега коренно друго.  Thinking
Носим си кръста , но поне оперираме по спокойно. Може да си купиш и да имаш каквото си поискаш , изключ. коли , самолети и т.н.  Laughing Децата  и те искат своето , въобще шибан е живота.  Peace Ще оцелеем , няма да се даваме.  Hug

# 73
  • Мнения: 14
Здравейте момичета.Благодаря ви за топлото посрещане,Какво да ви кажа=трудно е наистина ,но поне  не е лошо,нали? txtloves

# 74
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте момичета.Благодаря ви за топлото посрещане,Какво да ви кажа=трудно е наистина ,но поне  не е лошо,нали? txtloves

Съвсем права си , има къде , къде , по-лоши неща. Peace
Все ще се справим , не сме нЕкой лигли , я.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт