АВГУСТ е тъй далече, а в коремчето расте мъничко човече! №5

  • 15 052
  • 276
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 41
Много съжалявам Роси, Красси,  Cry
Всички бъдещи майки имат притеснения, и се надяват всичко да е наред- но понякога се случват и лоши неща.
Никоя от нас не е застрахована, само се молим всичко да е на ред.
не се отчайвайте- и бъдете силни - ние с сме с вас и ви  Hug

# 241
  • Мнения: 196
Роси, Красси много съжалявам! Знам как се чувствате, защото и аз минах през тъй наречения мисед аборт през юни тази година. Беше ми много тежко, защото бях на прага да изляза от първото рисково тримесечие. Отивам да се запиша на Женска Консултация и се оказа, че просто сърчицето е спряло. Много е тежко, дори сега когато пак съм бременна не мога да се зарадвам, страх ме е да не се повтори, но пък всички лекари казват само едно - това е естествен подбор и женския организъм така е програмиран, че да изхвърля тези ембриони, които не са здрави. Прегръщам ви и ви пожелавам кураж. А за кюртажа - задължителен е, поне когато на мен ми правиха така ми казаха, независимо дали плода е тръгнал да излиза вече. В Токуда правят с вакуум - по безвреден бил от обикновения. На мен ми струваше 200лв.

# 242
  • Мнения: 1
Здравейте! Искрено съжалявам за загубите на Росси и Краси.... Бог така е решил.... Вече не знам, имам чувството, че всяка втора го е преживяла... За съжаление и на мен ми се случи преди една година... надявам се сега всичко да е наред, моля се на Господ да е така! Днес бях на преглед, доктора каза да си стоя в къщи и да почивам, никаква работа... и ми предписа дуфастон, утрогестан, аспирин и магнезий.. момичета, пазете се! Ограничете контактите с външни хора и не се натоварвайте! И с Божията помощ всичко ще е наред! Прегръщам ви!

# 243
  • Варна
  • Мнения: 407

За съжаление идвам с лоши новини  Cry. Плода наистина няма пулс и в 14 часа ще ходя да ми правят аборт. Сърцето му е спряло тези дни, защото плода си отговаря на седмиците  Утре имам рожден ден, представям си колко празнично ще ми бъде  Cry. Всичко ще мине, трябва да съм силна.
А вие мислете позитивно и бъдете много спокойни, защото всичко се отразява на бебчетата  Hug

# 244
  • София
  • Мнения: 5 762
Роси,много съжалявам! Cry
Не мога са и представя какво ти е но искренно ти пожелавам догодина да зарадваш всички с една прекрасна новина! Praynig Hug
Горе главата миличка до теб има едно прекрасно момченце и мъж който те обича! Hug Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 751
Роси,Краси съжалявам много момичета,прегръщам ви силно. Hug
Роси,сега прочетох поста ти,имаше малка надежда,но уви. SadБъди силна. Hug

# 246
  • Мнения: 3 372
Роси Hug ужасно съжалявам Tired

# 247
  • Мнения: 636
Роси, съжалявам. Знам какво е, защото и на мен ми се случи тази година. Чувството е на голяма ПРАЗНОТА.

# 248
  • Мнения: 3 010
Роси, знам че в тоя момент всяка дума, която напиша  ще бледнее пред това което усещаш..... Пожелавам ти времето да излети и съвсем скоро да се върнеш в отбора на от4етните  Praynig

# 249
  • Мнения: 179
Роси прегръщам те!Кураж,мила!
 Да се отчета-бебето ми е вече цели13.4-9.2 мм.Размерите му отговарят на 6та седмица.Явно овулацията ми е била много късна.За сега не  е установена сърдечна дейност,но пък факта,че расте за сега ме успокоява.Докторката ми предложи преглед с вагинален видеозон-или както там се нарича,за да опита да хване сърцето ,но....реших ,4е не е необходимо чак толкова да изнасилваме нещата.Ще почакам още 15 дни.

# 250
  • Мнения: 3 010
Мила ЛАЛИ и др. моми4ета вагиналният с нищо няма да ви навреди, доверете се. Моя док се занимава с репродуктивна медицина / стерилитет/ тук във Варна смея да твърдя 4е е най-добрият  Heart Eyes и известен в региона и в4ера ме гледа с вагинален, той ми е казвал 4е не вреди с нищо. Нима след толкова време безуспешни опити док ще направи нещо което е противопоказно, мисля 4е това са отживелици бабини....които лекарите от "старото добрутро" пълнят главите на пациентките с глупости и всяват страх. За това искам млад/а гинеколожка за ЗК. Междру другото някой може ли да ми препо4а тук във ВН при кого да се запиша?

# 251
  • Мнения: 170
Роси, ужасно съжалявам, миличка... cry Толкова се надявах да ни зарадваш. Много ми е мъчно, защото знам, че болката е голяма... Kакво да кажа, освен, че ще се моля за теб и за Краси в най-скоро време да ни зарадвате с добри новини  Praynig

# 252
  • Мнения: 636
Денди, аз въобще нямам намерение да се записвам на държавната консултация. Съгласна съм, че разбиранията им са твърде остарели и продължават да установяват бременност с преглед с ръка ... Да не говорим, че с диагностиката и следенето на плода, някои хич ги няма. Затова нека Господ да ни пази! Така направих и при втората бременност, посещавах единствено лекаря на частния кабинет, при когото ходя от години. Никъде не съм се регистрирала, и в частна болница родих.  Болничният ми го издаде личната лекарка.

 И аз минах по пътя на лечение на стерилитет - около 5 години и при първата бременност бях  супер шашната и постоянно четях какво е вредно и какво не. Вагиналният ехограф със сигурност не вреди, мен ме преглеждат в началото само на такъв, на другия почти не се вижда. Като порасне бебето малко повече, тогава на него.   Grinning

# 253
  • Мнения: 3 372
Лилия Н., не съм съгласна със заключението ти, че всички държавни лекари преглеждат така както преди 50 години Peace Аз ходя при такъв лекар и той не ми установи бремеността с ръка ами с вагинален ехограф Peace Според мен кой как преглежда не зависи от това дали е частен или държавен ама от самия лекар и колко се интересува от новите методи и какво са му уменията Peace

# 254
  • Burgas
  • Мнения: 214
Миличките ми Роси и Краси, толкова е тъжно. Целувам ви и горе главата Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт