Коледа е тука,а Новата година на ЛЮЛИН на вратата чука

  • 14 744
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
всеки да се разпише как е гласувал за да се знае

# 16
  • София
  • Мнения: 154
Ние сме там  Hug от 16ч.
Ще сме с таткото , че леко ми е изкълчена ръката пък малкия понатежава Joy

# 17
  • Мнения: 9 973
аз пък съм с набит пръст Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 154
ами и теб ще крепи  smile3532

# 19
  • Мнения: 9 973
от 1 седм. съм така.Със замръзнали ръце тръгнах да отварям вратата на колата и палеца ми замина  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 986
Деси, много неприятно това за пръста. Да минава бързо.
Дани и на теб - бързо оздравяване -  Hug
Ние с мъж ми установихме днес, че и двамата ни болят коленете, но мен на десния крак, а него на левия. Явно през нощта някой малък - около 85 см. доста ни е поритал. Joy
Ако стане малката навреме, сме там от 16ч., само аз с нея, че бяха помолили да не ходят по много хора на дете, че няма място. Ако се успи, питах в темата за карнавала, отговориха ми, че може да дойдем към 17 за срещата с дядо Коледа.
За клубчето, идеята е много добра, но не се знае дали ще има място по това време, защото повечето неделни вечери има РД. Съвсем наблизо до Културния център е Калпазаните, но ако имат РД няма да стане. А и ми се мотае нещо из главата, че май и там има дядо Коледа днес. newsm78

# 21
  • Мнения: 9 973
ами може да проверим на място или незнам Thinking
ние след малко отиваме в метро за костюмче-том,джери-май това съм набелязала

а някъде дали ще ги нарисуват и колко взимат?

# 22
  • София
  • Мнения: 154
Аз мисля да не се маскирам, че малкия май няма да гледа Косе босе , а ще гледа мама Shocked и ще се чуди какво й е  hahaha
Деси, виж в някой салон за красота или детски парти център, там няма как да не правят Party

# 23
  • София
  • Мнения: 211
Деси, мерси за новата тема.
На всички майки и дечица, приятно изкарване на карнавала! Ние (нали съм 2 в 1) ще пропуснем, но догодина живот и здраве сме там. Чакаме снимки и много хубаво да си изкарате!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 746
Десииии,кво чакА до сега та ще ходиш в неделя в Метро?Луда си,да знаеш Crossing Arms
Аз не мога да дойда на среща,защото,отивам в 16:00 с Камен,в 18:30 бащата на Камен ще дойде да го вземе и да ми остави Оги,така че,ще съм там до 20:00 Mr. Green,а след това ще бързам да се прибера за да гледам финала на Сървайвър.Не разбрах за анкетата,но гласувах  EmbarassedКамен ще е като Гаврош,ако някой се чуди,не е защото няма дрехи детето Wink,а Оги,като Кристиано Роналдо bowuu,а аз,не знам,с шапка-вещерска, и още се чудя, с перука,или без Rolling Eyes

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 746
Оги отиде на каранавала в Сиконко с баща си,взе си костюма на Спайдърмен от миналата година и отпраши Wink

# 27
  • Мнения: 459
Покажете снимки после

# 28
  • София
  • Мнения: 2 437

Хайде бе мацки няма ли да се прибирате вече? Чакам разкази и снимки  с нетърпение. Митко вече е по-добре. Още е облен, но ще мине. Този път много наведнъж болести - стрептококова гнойна ангина (със съмнение дори за скарлатина и добре, че не излезе това), конюктивит, ужаснаааа кашлица и за капак леко разстройство и херпес за украса #CrazyЕй направо ми се разказа играта, но добре че минава. Да не ви казвам само колко лекарства давам.

# 29
  • Мнения: 4
Здравейте,

приемате ли виртуално нови съкварталци?  newsm03

Ние живеем в Люлин-8 от около месец. Сега намерих, че има и тема за квартала и веднага се записвам и представям.

Имам бебче - Панайот - днес става на 7 месеца, т.е. роден е на 21 Май 2008г.  Моят рожден ден е 8 Май 1981г.

И сега да ви питам нещо - понеже има много теми назад, а нямам време да ги изчета. Та... интересува ме, знаете ли къде в

Люлин се танцуват народни танци, защото от раждането имам разни килограми за сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт