Плодове и чай с мед - 31 част

  • 15 991
  • 255
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 999
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА МИЛИ ПЛОДОРАНКИ!
ЖЕЛАЯ ВИ КРЕПКО ЗДРАВЕ, ПОСТИГНАТИ ЦЕЛИ, ЛЮБОВ В ДОМА ВИ И КЪСМЕТ!
[/color][/color]

Ехо как изкарахте празниците? Ще се радвам да чуя новини от вас.
  bouquet

# 16
  • Мнения: 172
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА-КОКИЧЕТА.
Скоро не бях влизала при вас,но видях че и друга темичка сте започнали ...и прочетох ,че доста от вас се каните на новата година.А тя дойде и....предлагам да се преброим-плодуващите...Аз съм от вчера,т.е.от дата 01.01.2009г.Тази година съм си обещала да съм по постоянна и упорита.Обещавам го и пред вас.Ако реша да се откажа веднага ме цитирайте в по-горния ред newsm62...Приятно плодудане....и в този ред на мисли..сещам се че е време за първа порция за днес..

# 17
  • Мнения: 1 710
Честита Нова Година, с пожелание да постигнем бързо мечтаните резултати!


ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА-КОКИЧЕТА.
Аз съм от вчера,т.е.от дата 01.01.2009г.Тази година съм си обещала да съм по постоянна и упорита.


Кики, поздравления! Много си сериозна - още от 01.01., браво! Аз ще изчакам едно семейно събиране и почвам. Ще влизам редовно да давам отчет и да споделям глада с вас. Mr. Green

Когато бях при Емилова, извън танците, лекциите и разходките нямаше кой знае какви развлечения, даже нямаше никакви и в свободните часове се събирахме всички освирепели от глад жени и се говорехме за заведения, рецепти, вкусове и всичко друго свързано с нездравословна храна. Съзнавайки, че сме абсолютни мазохистки, продължавахме с още по-голямо настървение да си припомняме менюто на  Уго, например. Откачена работа, но определено когато гладуваш с още 100 човека, някакси всичко минава лесно и почти приятно.

# 18
  • Мнения: 172
......Откачена работа, но определено когато гладуваш с още 100 човека, някакси всичко минава лесно и почти приятно.
Да-права си за това че когато знаеш,че не си сама е някак по-лесно...аз също близо 3 години се лекувах при Емилова.Но сега съм решила да го направя сама.Не мисля, че в тази криза е уместно да давам луди пари за да стоя гладна...Че то това и без пари става.. newsm62.Надявам се още някой да го направи с мен....
Хайде де,няма ли желаещи за едно следпразнично прочистване???

# 19
  • Мнения: 2 999
 Марги, Kiki_andr, добре дошли
тъкмо си мислих, че нещо коледните пожелания за среща в темата след нова година няма да се раздвижи до пролетта  hahaha

Миранди, хайде мила   bouquet време е за забавления  Party

Момичета пишете как изкарахте празниците и има ли килограми в плюс? Аз съм с един от горе, но вече се боря да го махна  Sick

Плодоранки лека вечер от мен  bouquet

# 20
  • Мнения: 45
Привет момичета.
АЗ започнах от вчера. Не казах, че да не се издъня случайно Mr. Green В къщи обстановката е ужасна-мъжо отказва цигарите (за пореден пъ) и постоянно яде разни работи, а аз се опитвам да не се изкуша. Ама щом първия ден мина, мисля че няма да имам проблем. А най-хубавото е, че не изпитвам глад Simple Smile
Исках да питам - кафе позволявате ли си?
Лек и успешен ден Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Здравейте,чета ви  и се надъхвам.Винаги съм била ,, приятно закръглена,, ,но откак отказах цигарите -юни месец доста качих.Бях 59 кг ,а сега съм 64. Обичам плодове ,но имам проблеми със стомаха и понякога ме боли.Ще  се опитам  да мина на вашия режим ,ще беля ябълките.
Дали може да пия  повече чай освен в посочените часове? Може и да е без мед ,не ми е проблем. 

# 22
  • Мнения: 425
Айде и аз да кажа че от вчера/03.01.09/ съм на ржима 10 дена.Както svetlag не казах вчера че да не се изкуша нещо и да се изложа със старта на диетата.Сега обаче продължавам.Не съм особено гладна,ама има време и за това Crazyкъм края на диетата си спомням че не глада е проблем ,не се чувстваш много гладен защото стомаха свиква ,обаче желанието за соленооо... е убийствено просто..е аз не правя много дни все пак де.
И аз като mama66 стартирам от 64кг,да видим Crossing Arms
Да питам-нали може първите дни по голямо количество плодове?
Ако ядеш плод когато ти прегладнее без да спазваш часа,това счита ли се за прегрешение??Или трябва да си спазваш трите порции за деня и това е. Rolling Eyes
Аз пия кафе сутрин,не мога просто Blush

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз със сигурност ще пия кафе няколко пъти през деня. Пия го чисто ,без никакви добавки.Явно няма да съм съвсем в режима,но все  пак  трябва  да е поносим Wink

# 24
  • Мнения: 45
sundey ето това го четох в началото "Можем да започнем пиенето на чай по-рано или по-късно, както ни е удобно. Най-добре е ако на два часа редуваме чая и плодовете. Но ако това не е възможно може малко по-рано или по-късно да изпием чая или да изядем плодовете. Но не трябва едновременно да пием чай и да ядем плодове."
А пречи ли ако се белят ябълките? Blush
Аз не съм пила кафе втори ден, ама много ме боли главата...... Sad

# 25
  • Мнения: 493
И аз се включвам Hug
Какво да кажа така се освиних през последните 3 месеца ,че ....
Няма да спазвам стриктно диетата - сутрин пия мляко с нес (и захарин) , ще хапвам плодове , но не съм много по чая така че ще я карам на минерална вода
Момичета Hug успех

# 26
  • Мнения: 172
УРАААААААААА,
Вече имам и последователи-не съм сама...днес ми е 4-ти ден и мисля,че страшното мина...бяхме на гости правих торта...днес но обяд другита хапваха пържолки и кърначета и от тортичката за десерт,а аз като някое недохранче-портокал...Мисля,че може да се пие кафе сутрин...поне другите момичета пиеха когато бях при Емилова.На мен това не ми е проблем,че по принцип не съм кафеджийка...а и цигари не пуша.Относно това дали може да се увеличи приема на плодове или чай...мисля че просто не трябва да се приемат по едно и също време.А ябълките може и да се белят.Не ми се яде,обаче след още 10-на дни ще ми се иска нещо соленко.Освен това имам и друг проблем.По принцип съм с високо кръвно и трябва да пия ежедневно хапчета.Аз освен ,че си ги намалих на половинка,че и без тях като гладувам ми пада пустото кръвно,но сега пък ми излезе друг проблем-не мога да сваля долната граница на кръвното и без хапче ми е 110/90 примерн,т.е. с много близки граници и от това ми става лошо,но ще го преживея.ПРОДЪЛЖАВАМ...на кантар още не съм се качвала-започнах от около 100.

# 27
  • Мнения: 2 999
Добре дошли мили плодоранки и успех в начинанието   bouquet

По отношение на кафето, аз пиех едно слабо сутрин, защото съм с ужасно ниско кръвно.
Дандулина, защо не махнеш млякото сутрин в неса, то е концентрирана храна и изобщо не пасва, независимо дали целта ти е махане на килограми или прочистване на организма? По-добре заложи на черно кафе с малко мед? Пробвай - захарина не е естествен продукт?!
sundey, определено можеш първите дни от плодуването да си с малко по-голямо количество плодове, но нека те да не надвишават 2кг.
mama66, щом имаш проблем със стомаха, определено според мен най-лошия избор за гладния стомах е ябълки, дори и те да са белени. По-добре заложи на плодове, които са по-толерантни и няма да ти предизвикат болка. Но като че ли е най-добре да пробваш различни плодове, които сега са типични за сезона и да видиш, кои ти осигуряват нужния комфорт.

Момичета надявам се да съм ви била поне малко полезна с насоки
Успех и стискам палци на всички ви
Ще ви чета с интерес
  bouquet Hug и много минуси ви желая

# 28
  • Мнения: 425
  bouquet Hug и много минуси ви желая

Ох,дано PraynigМерси Дунди Сладдурска Simple Smile Hug

# 29
  • Мнения: 6 958
Здравейте на всички в Новата Година от мен  Hug

Пожелавам Ви много успехи и сбъднати мечти  Heart Eyes

Стягаме ли се момичета? Crazy

Кои плодуват или ще плодуват сега?

Общи условия

Активация на акаунт