Зъбче на 3 месеца ???

  • 4 561
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 892
Благодаря на всички за отговорите ! Hug
Мен не толкова, че ме притеснява, ако има по-рано зъбчета, по-скоро започнах да се чудя на мен ли си да вярвам, или на всички, които ми казват "Не може да бъде". Дори и майка ми, без да го е виждала, каза :" Бъркаш се нещо, много му е рано ! " Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 2 658
Да ти кажа, дъщеря ми вече доста се лигави и се опитва да налапа всичко. Но пък и синът ми беше така, а първото zъбче иzлеzе на 8 и половина месеца. Така че, може да е сега, но може и да не е  Peace . Но невъzможно не е със сигурност.

# 47
  • Мнения: 1 817
И аз това попитах педката и тя каза, че в този период се развиват слюнчестите /дали така беше newsm78 /жлези и затова обилно слюнкоотделяли Rolling Eyes
Освен подготовката за зъби.

# 48
  • Мнения: 7 723
Зъбите започват да растат доста на дълбоко
и минава време, докато се покажат на повърхността на венеца.
Т.е.- резеца пробива месото и е нормално
признаците за зъбоникнене да се проявят по- рано.

# 49
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Познавам детенце, което на 4 месеца имаше 2 долни зъбчета! Спокойно!

# 50
  • Мнения: 9 973
снощи сънувах някакво бебе(не беше мое),че на 12 дни му изби зъбче Crazy

# 51
  • София
  • Мнения: 1 892
Деси  Joy

# 52
  • Мнения: 2 960
Зъбите започват да растат доста на дълбоко
и минава време, докато се покажат на повърхността на венеца.
Т.е.- резеца пробива месото и е нормално
признаците за зъбоникнене да се проявят по- рано.
Peace

# 53
  • Мнения: 30
Благодаря на всички за отговорите ! Hug
Мен не толкова, че ме притеснява, ако има по-рано зъбчета, по-скоро започнах да се чудя на мен ли си да вярвам, или на всички, които ми казват "Не може да бъде". Дори и майка ми, без да го е виждала, каза :" Бъркаш се нещо, много му е рано ! " Crossing Arms

Здравей и ние сме така от няколко дни е неспокоен, плюнчи се лапа си ръцете и аз взех да си мисля дали не са тръгнали зъбчета след 2 седмици ставаме на 3 месеца

# 54
  • софия
  • Мнения: 55
Здравейте,ние сме на 4мес.и 5 дни и от известно време сме в съ6тото положение-лапане на ръ4и4ките и доста обилно слиункоотделяне,а сно6ти бе6е един неистов рев-стра6на работа!Днес и взех калгел за мазане на венците,та ако са зъби поне да я успокои малко.Вие ползвали ли сте такъв и има ли ефект?

Общи условия

Активация на акаунт