Не смея да се зарадвам

  • 5 333
  • 47
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 302
Момичеата, май пак съм бременна. Ужасно много ме е страх. Исках да правя допълнителни изследвания, но решихме да опитаме, пък каквото стане. Не вярвах, че ще се получи от първия път, защото миналия път опитвахме цели 9 месеца.
Сега не смея да се зарадвам и не мога да повярвам, че всичко ще е наред. Започвам да се питам не избързахме ли.
Все още не съм ходила на лекар, но е рано още. Страх ме е какво ще каже, дали всичко е както тябва.
Направих два теста и двата са полжителни и ми закъснява повече от седмица.
Дано този път всичко  да е наред  Praynig . Не смея да кажа на никого.

# 1
  • Мнения: 58
трепка ми сърцето и заради теб... Two Hearts Two Hearts
не знам какво да те посъветвам.. усмихвай се... гледай позитивно на всичко.. не се ядосвай... Praynig
ДАНО!!!

# 2
  • Мнения: 2 123
Финети скъпа,
честито... мога д аси представя смесените чувства, с които срещаш тази новина. Безпределна радост и обнадежденост и страх дали този път всичко ще е наред и от къде ще намериш сили  д абъдеш спокойна и позитивна...
Прегръщам те...
Всичко ще бъде наред - аз съм сигурна в това. Избери си друг надежден лекар.
и се опитай да изкараш тази си бременност "на чисто" - сякаш нищо преди това не ти се е случвало!
Мисля, че 4 месеца са били достатъчни за да се възстановиш!
Вярвай!!! Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 784
О, милата. Стискам палци всичко да е наред.  Praynig Hug

# 4
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Искам да ти пожелая прекрасна бременност и на финала едно прекрасно, здраво и силно бебе, което да те радва много!

# 5
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Мила,ве4е каза на нас Wink.
Пожелавам ти от все сьрце вси4ко да е наред и да имаш след около  Wink 9 месеца едно здраво беб4е ,коеот да не те оставя да спиш ноЩем Wink  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 591
Момичеата, май пак съм бременна. Ужасно много ме е страх.

Незнам този страх преодолява ли се... аз още не съм успяла.
Но бъди позитивна! Усмихни се на живота, помоли малкото ангелче да бди над бебочето и ПОВЯРВАЙ, че всичко ще е наред!
Ще се помоля за вас!
Целувам те!  bouquet

....ЧЕСТИТООООООООООООООО!!!!!  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 6 472
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Мисли само за хубави неща! Ние стискаме палци и дано повече да няма сълзи в очите ти Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 993
Горе главата! Всеки добър и лош шанс за бебе започва така - с двете чертички. Но процентът на щастливо завършилите бременности е много по-голям, нали? Искрено ти пожелавам този път всичко да бъде наред!
Докладвай, ние ще се радваме заедно с теб!

# 9
  • Мнения: 660
Всеки добър и лош шанс за бебе започва така - с двете чертички.

Много добре казано,а и ти,Финети,поне си се престрашила да опиташ пак.
Аз дори и тази смелиот нямам още.
Стискам палци всичко да се развие нормално при теб!

# 10
  • Мнения: 221
Здравей Финети,пределно ми е ясно какво изпитваш,защото преди да се сдобия с моето съкровище,преживях какво ли не и само аз и моят съпруг си знаем как сме го превъзмогнали.Аз също не можах да се радвам на моята поредна бременност и ужасно много съжалявам за това ,затова моят съвет към теб е наслаждавай се на всеки един момент като бременна,загърби слу4илото се преди и смело напред Simple Smile,успех

# 11
  • Мнения: 4 212
Честито , това е супер прекрасна новина и знай, 4е трябва да вярваш и  да се надяваш, 4е вси4ко ще бъде наред. Това, 4е си избързала неозна4ава, 4е си направила нещо лошо. Смесените 4уства и притеснението със сигурност ще ги имаш докато не прегърнеш ве4е роденото бебе. Но аз вярвам, 4е вси4ко ще е ОК. Прегръщам те и знай, 4е не си сама - с теб съм Heart Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито, миличка! Дано този път всичко е наред и да си имаш здраво и хубаво бебче! Стискам ти палци!
Ако искаш, можеш да ходиш (на частно, за съжаление) при д-р Георгиев, много добър специалист е, той следеше моята бременност (не беше рискова) и е изключително внимателен! Мога да ти дам кородинатите му!

# 13
  • Мнения: 1 455
Честито! Стискам палци всичко да е наред този път и да успееш да се насладиш на бременността си. Поздрави и всички сме с теб!  Hug   bouquet

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 302
Много благодаря за подкрепата. Chockolina, аз съм решила да ходя при него и при д-р Ризова, защото на преглед след аборта ходих при нея и съм доволна. Имам координатите на д-р Георгиев, даже се опитах да си запазя час преди няколко месеца, но нямаше. Много благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт