Не смея да се зарадвам

  • 5 351
  • 47
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 302
Момичеата, май пак съм бременна. Ужасно много ме е страх. Исках да правя допълнителни изследвания, но решихме да опитаме, пък каквото стане. Не вярвах, че ще се получи от първия път, защото миналия път опитвахме цели 9 месеца.
Сега не смея да се зарадвам и не мога да повярвам, че всичко ще е наред. Започвам да се питам не избързахме ли.
Все още не съм ходила на лекар, но е рано още. Страх ме е какво ще каже, дали всичко е както тябва.
Направих два теста и двата са полжителни и ми закъснява повече от седмица.
Дано този път всичко  да е наред  Praynig . Не смея да кажа на никого.

# 1
  • Мнения: 58
трепка ми сърцето и заради теб... Two Hearts Two Hearts
не знам какво да те посъветвам.. усмихвай се... гледай позитивно на всичко.. не се ядосвай... Praynig
ДАНО!!!

# 2
  • Мнения: 2 123
Финети скъпа,
честито... мога д аси представя смесените чувства, с които срещаш тази новина. Безпределна радост и обнадежденост и страх дали този път всичко ще е наред и от къде ще намериш сили  д абъдеш спокойна и позитивна...
Прегръщам те...
Всичко ще бъде наред - аз съм сигурна в това. Избери си друг надежден лекар.
и се опитай да изкараш тази си бременност "на чисто" - сякаш нищо преди това не ти се е случвало!
Мисля, че 4 месеца са били достатъчни за да се възстановиш!
Вярвай!!! Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 784
О, милата. Стискам палци всичко да е наред.  Praynig Hug

# 4
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Искам да ти пожелая прекрасна бременност и на финала едно прекрасно, здраво и силно бебе, което да те радва много!

# 5
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Мила,ве4е каза на нас Wink.
Пожелавам ти от все сьрце вси4ко да е наред и да имаш след около  Wink 9 месеца едно здраво беб4е ,коеот да не те оставя да спиш ноЩем Wink  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 591
Момичеата, май пак съм бременна. Ужасно много ме е страх.

Незнам този страх преодолява ли се... аз още не съм успяла.
Но бъди позитивна! Усмихни се на живота, помоли малкото ангелче да бди над бебочето и ПОВЯРВАЙ, че всичко ще е наред!
Ще се помоля за вас!
Целувам те!  bouquet

....ЧЕСТИТООООООООООООООО!!!!!  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 6 472
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Мисли само за хубави неща! Ние стискаме палци и дано повече да няма сълзи в очите ти Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 993
Горе главата! Всеки добър и лош шанс за бебе започва така - с двете чертички. Но процентът на щастливо завършилите бременности е много по-голям, нали? Искрено ти пожелавам този път всичко да бъде наред!
Докладвай, ние ще се радваме заедно с теб!

# 9
  • Мнения: 660
Всеки добър и лош шанс за бебе започва така - с двете чертички.

Много добре казано,а и ти,Финети,поне си се престрашила да опиташ пак.
Аз дори и тази смелиот нямам още.
Стискам палци всичко да се развие нормално при теб!

# 10
  • Мнения: 221
Здравей Финети,пределно ми е ясно какво изпитваш,защото преди да се сдобия с моето съкровище,преживях какво ли не и само аз и моят съпруг си знаем как сме го превъзмогнали.Аз също не можах да се радвам на моята поредна бременност и ужасно много съжалявам за това ,затова моят съвет към теб е наслаждавай се на всеки един момент като бременна,загърби слу4илото се преди и смело напред Simple Smile,успех

# 11
  • Мнения: 4 212
Честито , това е супер прекрасна новина и знай, 4е трябва да вярваш и  да се надяваш, 4е вси4ко ще бъде наред. Това, 4е си избързала неозна4ава, 4е си направила нещо лошо. Смесените 4уства и притеснението със сигурност ще ги имаш докато не прегърнеш ве4е роденото бебе. Но аз вярвам, 4е вси4ко ще е ОК. Прегръщам те и знай, 4е не си сама - с теб съм Heart Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито, миличка! Дано този път всичко е наред и да си имаш здраво и хубаво бебче! Стискам ти палци!
Ако искаш, можеш да ходиш (на частно, за съжаление) при д-р Георгиев, много добър специалист е, той следеше моята бременност (не беше рискова) и е изключително внимателен! Мога да ти дам кородинатите му!

# 13
  • Мнения: 1 455
Честито! Стискам палци всичко да е наред този път и да успееш да се насладиш на бременността си. Поздрави и всички сме с теб!  Hug   bouquet

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 302
Много благодаря за подкрепата. Chockolina, аз съм решила да ходя при него и при д-р Ризова, защото на преглед след аборта ходих при нея и съм доволна. Имам координатите на д-р Георгиев, даже се опитах да си запазя час преди няколко месеца, но нямаше. Много благодаря.

# 15
  • Мнения: 4 244
Стискам палци всичко да мине по вода  Hug
Много се радвам за теб!

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Честито и от мен Grinning
Знам как се чувстваш - и аз,когато видях двете чертички,имах желанието по-скоро да се разплача от ужас,страх и едно такова безумно усещане защо ли ми трябваше и дали ще мога да мина отново през всичкото...и двамата с таткото много дълго не успяхме да се зарадваме.Но ще видиш,че само след дни нещо ще започне да пърха в теб при мисълта,че носиш под сърцето си човече - в началото може и да не прилича много на щастие,а повече на страх,но постепенно ще става все по-силно.И страхът ще си е там - но ще го изживееш Simple Smile
И недей мисли,че си избързала - при мен беше абсолютно същото,забременях на 4-тия месец след аборта и имам вече 8-месечна беба - а с изключение на контракциите (каквито имах и с първата ми бременност,преди която не съм имала аборти),всичко беше наред Grinning Стискам палци при теб да мине абсолютно безпроблемно,времето да тече бързо и да се гушкате накрая с едно хубаво здраво бебче Grinning

# 17
  • по света
  • Мнения: 1 587
4естито,
желая ти лека бременност и наи хубавия здрав бебонец  Peace
Няма ни6то по хубаво от тази новина,6те ти стискам палци вси4ко да мине добре  bouquet

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Каква хубава новина! Стискам илно палци и вярвам,ч е всичко ще е наред!  bouquet

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито! Това е прекрасна новина! От все сърце ти желая лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебче като резултат. Отпусни се и се опитай да мислиш за хубави неща   bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Стискам ти палци всичко да е наред и да си имаш едно прекрасно бебче и не се притеснявай толкова. Горе главата и си мисли само хубави неща.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Полага се да честитя новината!
Пожелавам ти спокойствие, безпроблемно бременеене и жив, здрав резултат! Дано!

То ти не се хвалиш в с таязи тема всъщност и не искаш честитки, и не не смеехме да се радваме през цялата бременност, обаче много, много се надявам този път всичко да е наред. Ъх, пък ако не е - здраве да е - пак. бъди сега спокойна, каквото и ам ще става. Ние сме с теб! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 8 462
Честито! newsm51Много кураж и само положителни мисли и всичко ще бъде наред! newsm44 newsm44 newsm44

# 23
Еййййй това е страхотно миличка... Едно голямо ЧЕСТИТО и от мен....  bouquet
Мисли си само хубави и положителни неща и се радвай, защото това найтина е прекрасно!
Пожелавам ти от сърце този път всичко да е наред и след девет месеца да гушкаш най-прекрасното и най-сладкото създание на тоя свят!!!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 993
Fineti, къде се изгуби? Пиши как си!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 302
Тук съм и редовно ви чета. Вече пиша по малко във форума на мамите. Засега се чувствам добре, като изключим, че много ме е страх и непрекъснато се ослушвам за някакви неразположения. От вчера леко ме боли корем и сега чакам докторката да дойде да и кажа. И без това трябва да ходя за болнични. Аз мисля, че е от храна, но тя ще прецени. В петък ще ходя на още един лекар за всеки случай. Това е засега.
Успех на всички и дано скоро се присъедините към бъдещите мами  newsm51

# 26
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Финети,виждам че си тука,пиши ни как си!  bouquet

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 302
Ами засега съм добре. Това, че ме боли корем от време на време всички лекари казват, че е нормално, защото е като колит. Като си легна и ми минава. Иначе започна да ми става лошо от една-две седмици, ама е нормално. Засега всичко е наред. Другата седмица съм пак на лекар и ще ви пиша пак.  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 830
И аз ти стискам палци всичко да е наред ! Опитай се да си спокойна и отпусната , опитай се да не си "на нокти " . Колкото и да е трудно , това е важно . Те и хормоните на бременността ще си кажат думата по въпроса . Успех до последния ден !

# 29
  • Мнения: 2 123
финети и аз не съм те забравила! Heart Eyes

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 302
Здравейте, момичета,
вчера бях на преглед и засега всичко е наред, но лекарката каза повече да не ходя на работа, защото съм рискова бременност и да се пазя повече. Сега докато е топло ще се разхождам, ама като се застуди по цял ден ще вися във форума  Simple Smile. Аз пак щях да се пукна от притеснение както винаги, но лекарката ме успокои и много се радвахме на бебето, беше си скръстило ръчичките на гърдите, после започна да шава  baby_neutral Иначе аз се чувствам добре засега, надявам се до края да е така  Praynig
Успех на всички  Heart Eyes

# 31
Толкова много се радвам за теб миличка.Стискам ти палци  Hands Thumbsupвсичко ще бъде наред.Докторката е права пазисе и си почивай след това с количката ще правиш дъъъъълги разходки.  1strollerИ в къщи можеш да правиш много работи форуми, knit 1ironing smile3552  bath1 newsm55 и не забравяи да правиш често това goodscale..... NaughtyМ8у другото май съм пропуснала ама сега коя докторка ти следи бременноста? newsm78

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 302
Сега ходя при д-р Ризова в Св. София и отделно при д-р Георгиев в частния му кабинет.

# 33
Ризова мисля че работи с триизмерен видеозон само дано като гледа да може и да вижда касмет ти желая прегръщам те горещо Hug дано някой ден да мога и бебенцето ти да  newsm32гушна

# 34
  • Мнения: 58
Fineti, ти си в момента една от надеждите ни... всички сме с теб и с твоя бебок... гледай да си спокойна... поздрави и  Heart Eyes..когато можеш пиши

# 35
  • Мнения: 2 123
Fineti, ти си в момента една от надеждите ни... всички сме с теб и с твоя бебок... гледай да си спокойна... поздрави и  Heart Eyes..когато можеш пиши
присъединявам се към казаното! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 242
Чак сега видях темата – страшно много се зарадвах!!! Мила, пожелавам ти спокойна бременност, леко раждане и прекрасно бебче. С теб съм и стискам палци  Two Hearts  Hands Thumbsup

# 37
  • Мнения: 3 091
Финети, стискам палци!!! Ще видиш - всичко ще бъде наред!!!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 302
Здравейте,
да се отчета. Ходих на лекар и засега всичко е наред. Бебо си отговаря на седмиците и махаше с ръчички и риташе с краченца smile3504
Малко се бях притеснила, че съм качила само един килограм и даже малко съм свалила от него, ама аз тия дни не съм се спряла. Само се разхождам насам натам. Доктора каза, че е нормално.
Това е. Другата седмица ще се изследвам антитела. Пак ще пиша   bouquet

# 39
  • Мнения: 4 212
Финети  Hug, супер новини, само така, вси4ко ще бъде наред. Не се притеснявай за килограмите, има кога да ги ка4иш Flutter Целувки на теб и бебо Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 123
Финети, така те искам!!!Жизнена, разхождаща се, във форма и с добри новини!!!

С теб сме и поздрави на човека в теб!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 302
Здравейте, вчера бях на преглед. Добрата новина е, че с бебето всичко е наред. Гледахме му крачетата, ръчичките, пръстчетата, гръбначния стълб. Махаше с едната ръчичка и си пипаше главата  newsm30
Лошата е, че имам високо кръвно беше 135/85, което не е хубаво. Докторката ми изписа хапчета за кръвно Допегит и каза, ако долната граница стане по-висока от 95 да и се обадя спешно.
Каза, че миналия път пак може да съм имала високо кръвно и затова да е починало бебето. Отлепвала се плацентата и плода загивал.  Weary сега пак ще умра от страх до следващия преглед. Ще си меря кръвното всеки ден.

# 42
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не се притеснявай така,миличка - че и от притеснения се вдига кръвно.Малко вероятно е предишния път това да е била причината - спонтанния аборт е бил в много ранен стадий,когато е по-вероятно причината да е генетична,отколкото това.Хайде пий сега хапчетата,направи си един рисърч какво още можеш да направиш  като профилактика за твоето състояние - нарича се гестоза,токсикоза на бременността или рreeclampsia,почивай и горе главата - всичко ще е наред Grinning

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 302
Там е работата, че аборта не беше рано, а в началото на седмия месец, като плода е спрял да се развива по-рано. Така и не установихме причина, но предния път никой не се сети да ми измери кръвното  #Sniper

# 44
  • Мнения: 4 212
Ето, сега оба4е вси4ко е под контрол, нормално е да си притеснена, но се опитай да си спокойна, понеже Хедра ти е го е казала, ще вдигнеш кръвно от притеснението. Пий си лекарствата , гледай си спокойствието, леки разходки, хапвай умерено, и ще видиш крайният резултат.
Не мисли за "предният път", опитай се поне.  Heart Eyes Hug

# 45
  • Мнения: 1 029
Толкова хубава новина!И аз стискам палци!Опитай се да не се притесняваш и да мислиш само за хубави неща!С теб сме! newsm68

# 46
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Браво,Финетка!
Това за кръвното не ми се вижда толкова страшно,важното е че се знае и че се взимат мерки.  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 123
финети, щом бебето е добре - всичко е наред. не мисли за това какво може да стане, какво може да не стане. предния път не си знаела високо ли ти е кръвното или не и краят не беше хубав. сега това, че си вдигнала кръвно въобще не означава, че ти предсотят проблеми...
живей с моментното си състояние и новини. сега бебчо е добре - значи  и ти с идобре.
Всичко ще  е наред!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт