АПРИЛки украсяват коледни елхички, а бебчетата махат с крачета и ръчички

  • 14 818
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 285
Здравейте момичета, аз тия дни не бях добре и затова само влизах да ви чета от време на време . Влизам само да ви пожелая приятно изкарване на празниците много здраве ,късмет и любов Hug Hug Hug.
При мене няма нищо ново пак влизам в болницата но за нова година ще си бъда в къщи Party. Бебчетата са си подвижни вече взеха да ме ритат по силно и усещането е невероятно  Crazy
Приятна вечер на всички  Grinning Hug Grinning

# 46
  • Мнения: 172
 Здравейте тумбачета  Hug
 ЧРД на олчето   bouquet Hug  bouquet Здраве, поводи за усмивки и едно прекрасно бебче април месец  Hug
  Момичета виждам че обсъждате имена...
 Деичка на мен най- много ми харесва Тея- Констанс  Hug
 мимето80 харесват ми еднакво много и Мария и София  Simple Smile
 Аз за известно време бях спряла да умувам именце на моя бебок, но днес наново взех да размишлявам. Иска ми се да бъде кръстено на дядо си...така е редно...искам да си го кръстя както си искам, но ... имам усещането, че ще се чувствам виновна  Thinking  И така сериозно се размислих за мъжки имена с буквата Б - спряла съм се на Браян, но е много чуждо...но пък това е единственото което ми харесва  Thinking Други варианти са Борис, Боян, Богдан...но никое от тези имена не ме кара да се усмихна...хубави са, но някак си не искам детето ми да се казва така...Лудост е това с измислянето на име...ако беше момиченце щеше да е много лесно  Crazy  Кажете вие какво мислите за Браян, странно ли ще е детето ми да живее в Бг и да се казва така?

# 47
  • Мнения: 249
Здравейте, мамчета, аз се чудих дали да пиша, много ми е тъжно за Кенга. Дано Господ да ни пази!
Аз за Коледа ще се прибирам при родителите ми, в момента съм за няколко дни на гости при сестра ми в София. Успях да намина до Jumbo и Пигис Хаус и си накупих доста неща за бебка Simple Smile След Нова година ще докупувам от Бургас.
Искам да ви пожелая Весела Коледа и приятно изкарване на Новата година! Да ни донесе сладки, красиви и спокойни бебчета Simple Smile

И да не забравя, Честито на рожденничката   bigdance2, както и на мамчетата, които са разбрали какви гащи ще перат   bouquet

# 48
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета  Hug!!!
Олчето, чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet!
Дидка' и аз като повечето съм най-вече за Тея-Констанс Wink!
Миме, в твоя случай най-ми допада София Peace!
poem, много ми харесва Борис. Звучи ми много величествено, силно... Wink, но в крайна сметка решението трябва да си е твое(ваше) Peace!
Аз съм ограничла нашите(моите) варианти до Ева, Дара, Вероника  newsm78.
И аз като вас ще се вихря утре в кухнята(със свекървата  chef). Ооо, имам и час за козметик. Ама как добре съчетано звучи кухня и козметик Laughing Wink

Желая на всички спокойна нощ  Hug!

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 23:46 от Little-Big Girl

# 49
  • Мнения: 24
ЧРД, Олчето
Mimeto80, ново предложение от мен за име – Андреа. Little-Big Girl, харесва ми Дара
Wazse, дано всичко е наред с бебоците!
И аз да дам отчет за посещението си при Марков. След онаво спешното от миналата седмица заради плацентарното езеро, днес беше дълъг преглед, много обстоен и подробен. Всичко с бебката е абсолютно наред, точно си отгаваря на седмици. Проблем има с доплера - имам "вазоспазъм в лява маточна артерия". А и аз се оказа че съм тахикардична (пулса ми беше 120, аз и по-рано ви се жалвах). Препоръча ми да наблюдавам изкъсо тази "рискова" бременност (и аз преди 10 дни се опитвах да убедя док по ЖК, че съм високорискова заради предишните бременности + възраста, а то...) Препоръча ми да се свържа спешно с Конова, Плевен за изследвания. Това с едната артерия ще си остане така до края на бременността, но дано опазим другата, работещата артерия. Дайте съвет как да се свържа с Конова, като техния център ще е във ваканция чак до 5 януари. Това са 2 седмици!
И някой може ли да ми препоръча док по ЖК, който всеки път да ме следи на доплер, за моя случай това ще е изключително необходимо. Имам час за Томова на 14.01, днес записах при Марков за 17.02, но при тези специалисти знаете как става записването - около 2 месеца предварително.
Е, и аз се присъединявам към отбора очакващи първата заветна крепост - 28 г.с. Въпреки проблемите, вярвам, че всичко ще е наред този път. Иска ми се да ви заразя с моята вяра и така, подкрепяйки се една друга, да стигнем до незабравимия миг, в който на гърдите ни сложат нашите живи и здрави слънчица  Praynig

# 50
  • Мнения: 541
влизам само за запис,още ми е много мъчно да пиша повече.
wazse  Hug Praynig за теб,не може ли мъжа ти да ни пише от време на време как си? Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 182
Добро утро!Аз съм се заела с готвене така ,че само на бързо да кажа на poem,Браян е супер,имам една позната на която детенцето се казва така и му викат Боби-много ми е готино!
wazse лек престой в болницата и всичко да е наред с бебчовците!
rea1 не мога да ти помогна с координатите на тази докторка,но ще ти стискам палци всичко с теб и бебчето да е наред  Hug Praynig

# 52
  • Мнения: 285
Ани, Деси  благодаря ви за загрижеността,  аз вече съм по добре имах много контракции и доки ме върза пак за леглото, а в болницата влизам защото всеки месец ми вливат кормагнезин който засега много ми помага.Ще се прибера на 29,12 тъкмо за новата година и ще мина през форума да ви навестя.
Приятно изкарване на празниците   chef Hug Hug

# 53
  • Мнения: 78
Мили мамчета, влизам само да ви пожелая Весела Коледа, безброй положителни емоции оттук нататък, много усмивки и празнично настроение!Честито на всички празнуващи и от мен-всичко най-най и разбира се най-сладките и здрави бебчета през април!Дея, на мен най-много ми харесва името Тея-Констанс-звучи нежно и едновременно величествено!Мимето80-всички имена, които си избрала, са хубави, но като-че ли Мария ми е фаворит!Аз например моята бъдеща дъщеричка, живот и здраве, ще я кръстя Дария, но както бях писала и преди таткото ни е турчин и сме в малко по-деликатна ситуация. Колебаех се между две имена-Ема и Дария, но в крайна сметка последното надделя, а и детето ми ще живее в България и искам да се гордее с факта, че точно ние сме му родители, че се обичаме и сме го създали с много любов!Както и да е, извинявайте че се отплеснах-още веднъж Весела коледа от мен и най-светлата и щастлива Нова Година!

# 54
  • Мнения: 7 112
rea1, питай Лейди Бейби за варианти на Конова. Тя ходи до Плевен, но май не успя да се дореди до Конова, а до нейна колежка. Или пък в Проблемно забременяване - момичетата там са доста по-информирани за качествени специалисти-имунолози, вкл. и в МД. Peace
Честит празник, Олче! Само хубави неща и щастливи мигове ти желая!   bouquet

Весело посрещане на Коледа/Рождество!   bouquet

# 55
  • Мнения: 242
Добро утро,мили АПРИЛСКИ маминки Hug
Ние ФЕВРУАРСКИТЕ МАМИ ви пожелаваме ви дни,изпълнени с много положителни емоции,много радости и незабравими моменти със семейството!!!

# 56
  • Мнения: 514
                          Здравейте Мамчета!
                      Ние Мартенските мами Ви пожелаваме Една много щастива Коледа и Мирна и свята Бъдни вечер!ДА гушкате прекрасни малки човечета през новата година!

# 57
  • Мнения: 705
Здравейте, тумбачета!
Влизам да ви пожелая светъл празник, здрави бебчета и много обич и топлота.

От една бъдеща януарска мама Simple Smile


# 58
  • Мнения: 361
Весела Коледа и от още една мартенска мама.
Да сте живи и здрави, безпроблемнно дочакване на април и на финала здрави бебоци.

# 59
  • Мнения: 5
Весели празници тумбачета!

Общи условия

Активация на акаунт