Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Привет и от мен! Май всички сме се отдали или на готвене, или на хапване(поне да не ни се лепи)! smile3532 Весело посрещане на Бъдни вечер и много подаръци под елхата! Февруари - най-големите! newsm30 smile3541 smile3504

# 61
Здравейте ,мами февруарки!
Аз съм от Мартенките и се включвам да ви пожелая весело празнуване и през февруари всяка една от вас да си гушне Живо и Здраво бебче!
От както се роди Криско редовно ви четем и следим какво пише тони-83.Колко ще е хубаво за Коледа да са си с него в къщи.Тя не е писала дано да са добре!

Виждам,че коментирате овлажнителите.Ние имаме и ще си изкажа мнението,че е напълно излишен.Ако сте на парно слагайте на радиатора влажна хавлия или съд  с вода.Овлажнителя леко си шуми ,не може да се остави без надзор за цяла вечер ,водата свършва и се спира.Но ние не сме доволни имаме го от каката и си стои прибран.това си е от излишните покупки!

# 62
  • Мнения: 117
Carbo, и аз събирам инфо за овлажнители. До сега от изпатили мами знам, че този като пингвина е мн шумен.  Peace
Напоследък определено ни трябва, обаче. Радиатора мн изсушава и Влади (1,6г) диша трудно на моменти. Фокси, и аз преди го имах за изгъзица. Към момента решаваме въпроса с мокра кърпа вечер в/у радиатора.

Моя пъп сега изпъква на моменти, при първата бременност - изобщо. Друга разлика е че преди тъмната линия ми се появи много рано, а сега още я нямам  Mr. Green Но и двете не ми пречат  Mr. Green

Хей, TiffanyMichelle, с теб май 'големите' ни са почти наборчета  Hug

За секса за предизвикване - при една дружка помогнало, при нас - не. Но най-малкото после доста време няма да ни е до това вероятно, та от тази гледна точка.. smile3521

Някой беше писал за WC в Шейново: 2 са на етажа на Родилно. Прекарах там почти 20 дена преди 1-то раждане и не помня опашки  Peace А клизмите ги правят сутрин към 6ч, когато не гъмжи от хора. Ако е на зор работата - помоли да ти отворят служебната Wink

Весели празници и от нас!!!  bouquet

# 63
  • Мнения: 95
Здравейте момичета Hug
Искам да пожелая на всички една приказна Коледа,изпълнена с много вълшебства,любов и късмет.Дано Господ бди над нас,семейства та ни и нашите бебки.

# 64
  • София
  • Мнения: 66
Момичета  Hug

И аз пожелавам на всички ни една вълшебна Коледа, пълна с любов и усмивки.

  bouquet

Исках повече неща да ви напиша, но малко се забавихме с милото и сега бързаме към техните.
Само да ви кажа, че направихме меденките - стана количество като за цяла армия... хубави са, но мисля, че нещо все пак съм объркала Simple Smile Както и да е - няма да останат неизядени
Йоли, БЛАГОДАРЯ за рецептата - сега у нас мирише на истинска КОЛЕДА

# 65
  • Мнения: 80
И аз да взема да се разпиша в новата тема, че докато се осетя и ще свърши, милото си е в къщи и само обикаляме и не се очертава да съм на линия, но предполагам че с всички е така.
Да ви пожелая Весела Коледа, на вас и семействата ви, много здраве, щастие, любов и най-прекрасните и здрави бебета.
Ние снощи бяхме на банкет, направо се очудих как издържах 7 часа, бебка милата само риташе, или не годуваше от силната музика или танцуваше, всички колеги ме похвалиха колко добре изглеждам, (на шефа жена му е бременна, а милата направо беше като пребита, тя вече е 9-тия) даже си и потанцувахме с милото.
След малко ще ходим в баба ми, от там в свеки, а утре цял ден сме в кумовете на гости, направо няма да се спра, ама поне ми се отлага приготовлението в къщи, няма да меся питки и т.н.
Но пък на .01.01 съм именничка и тогава ще имаме гости, после милото има РД и смятам да го отпразнуваме подобаващо, така че няма да ми се размине.
Сега ви изпращам милиони целувки и да получите много подаръци. Hug  Hug  Hug

# 66
  • Мнения: 56
Само влизам набързо да ви пожелая приятно изкарване на празника и много положителни емоции Heart Eyes Нека топлина сгрее сърцата  и домовете ни тази вечер  bouquet
Целувки от мен и до скоро  love001

П.С. Благодаря много за поздравите на Януарките, Мартенките и Априлките, да ви се връща момичета  bouquet

# 67
krassina77 мерси за сайта,вече започнах да правя ето тези http://www.joyofbaking.com/LinzeCookies.html дано да станат добре.Ама много ме е яд,ако се бях сетила да ги направя вчера,днес щях да отида на спа процедури и разкрасяване за вечерта с другата бремелинка в семейството,ама на,все забравям нещо #2gunfire
Моя пъп въобще не е изхвърчал все още,едва ли и има вече накъде Laughing

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Мили момичета, влизам само да ви пожелая най-вълшебната Коледа, изпълнена с любов и топлина! Нека да ни донесе сладки здрави бебчета през следващата година и много радост!

Благодаря на всички момичета от януарките, мартенките и априлките! Да ви се връщат стократно прекрасните пожелания!  bouquet
И за всички нас, очакващите голямото вълшебство ето нещо от сърце!

Весел празник!

# 69
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, мили момичета!
Аз съм от Януарките и искам от сърце да ви пожелая много красиви и светли Коледни и Новогодишни празници- всички да сте здрави и обичани, щастливи и радостни!!!!!!!

# 70
  • Мнения: 3 637
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМИЧЕТА!
НЕКА ДОМОВЕТЕ НИ БЪДАТ ОТВОРЕНИ САМО ЗА ДОБРИ НОВИНИ!
ДА БЪДЕМ БЛАГОСЛОВЕННИ!
 Hug ОТ БЪДЕЩИТЕ МАРТЕНСКИ МАМИ!

# 71
Момичета,знам че сега няма никой тук,но да се похваля:НАПРАВИХ ГИ!!!Толкова съм щастлива,за целия си живот не бях правила такива сладки-винаги бяха изгорели или нещо друго,но сега са станали супер!Вече и аз отивам да се разкрася някъде за довечера,то ясно че вече е късно за така желания масаж на гърба(защото не го усещам вече от болка),но поне и това да не изтърва.
А на вас ви пожелавам Весела Коледа,щастлива нова година,осеяна само с хубави неща,здраве,щастие,късмет любов и здрави бебчета прз февруари  bouquet

# 72
  • Мнения: 14
Здравейте сладуранки!
Отбивам се да ви пожелая една весела и щастлива Коледа! Да сме живи и здрави всички, и най - важното желание за тази Коледа: през февруари Бог да ни дари със здрави и пухкави дечица!
Много ми липсвате, ама ще гледам да наваксам с четенето!  mrstraetz

                    love001  love001  love001Много целувки на всички и на голеееемите коремчета!  love001  love001  love001

P.S.: И не забравяйте детското у вас! santa2 
             madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel

# 73
  • Мнения: 89
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

Желая на всички топлина,уют и подаръци,които не могат да се купят с пари!

# 74
  • Мнения: 9 472
Честито Рождество Христово! Много здраве,щастие и през февруари да гушкаме най-прекрасните бебчета!На януарските,мартенските и априлките мами благодаря за полежанията и на тях да им се връща стократно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт