87 Американски късметчета в новогодишната баница

  • 22 675
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
Izvinete za latinitsata.  Blush Telefonyt mi njama kirilitsa, a Kredor nikakyv go njama.

Ba* ma*, goljamo napyvane stava tuk, chak bylgarskija zabravihte...  ooooh!

# 226
  • Мнения: 2 255
Ba* ma*, goljamo napyvane stava tuk, chak bylgarskija zabravihte...  ooooh!
Ke ??!

# 227
  • Мнения: 3 988
Тино, моля те, само не на испански.  Joy

# 228
  • Мнения: 868
elliemuller , благодаря за добре обмисления отговор!

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 06:37 от Pixie

# 229
  • usa
  • Мнения: 2 113

сакън, тинче, мълчи си, че ще те разпънат на кръста на българщината с тез чуждоземски думи дето потребяваш и особено както се издаваш, че не разбираш книжовния език на намесилата се в нашта раздумка патриотична потребителка! не насочвай към нашего брата нищожния емигрант гнева на българския лев, коленопреклонно те моля  Praynig!

# 230
  • Мнения: 3 367
Пикси,мисля че ти започна темата точно с мъжете. Нямам какво да добавя,обосновала съм се,за моите разбирания,доста ясно.

# 231
  • Мнения: 868
И аз мислех, че спорът с 4-годишни е труден Simple Smile   Да, говорех за мъжете, чиито жени стоят в къщи и се грижат за тях, не за мъжете, на жените, които работят, ако изобщо ги имат тия мъже....

Отивам да трия... Que desastre!

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 06:36 от Pixie

# 232
  • Мнения: 393
Брей разни нови лица (гости),  със странни и дълбокомислени разсъждения се появяват в последната страница   Thinking
Pixie, доста мога да споря с тебе на тема реализация в работата на жените с деца. Винаги съм казвала, че всичко е въпрос на добра огранизация на времето. Аз съм от категорията жени, за които работата и кариерата винаги са били на първо място. Това обаче не значи, че съм занемарила домашните задължения и възпитанието на децата. Побеснявам, когато на някой му хрумне, че мястото на жените е....до семейното огнище или пък някоя жена започне да  се оплаква, че заради семейството си е жертвала кариерата. Преди време District manager се опита да ме убеди, колко по-добре за мене би било да съм на час,  а не на заплата-щяла съм да имам повече време за семейството си #Crazy. Изядох го с парцалите и му "издействах" на бърза ръка write up от HR.
Докато бях студентка, нещо ми прищака да взема две години в една (това стана, след като една година се мотах на перманентна сесия-заради спорта, и на септември се оказа, че съм с ... 6 изпита).
Преди много години в БГ, бременна си започнах аспиратнтурата и защитих когато щерката нямаше още 2 год. (прецедент-за по-малко от 3 години).
Единствената жертва, която съм направила е при пристигането ни в САЩ.  Сърце не ми даде да "забия" семейството далече от планината (и себе си де).
Мразя преподавателската работа  Sick и никога не бих работила такава. Що се отнася до научна работа-малко ми липсва понякога (но като се замисля не бих се се захванала пак). Последните 10-ина години в БГ съм работила regulatory affairs (много пътувания извън БГ). Тука пък на Американска земя (заедно с 4 деца) си градя кариерата в retail (като в суматохата записах MBA).


# 233
  • Мнения: 1 593
бе познах го този 'гост' със сел-фона аз по много типичното словосъчетание Laughing
te quero Lia*  Grinning

ох, нема нужда и аз да се обяснявам  Stop

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 07:58 от Лeни

# 234
  • Мнения: 384
Иве, радвам се че писа Hug Как сте?
Какъв е този спор Shocked, кариера или деца. Аз моя избор отдавна съм го направила и съм доволна от себе си bowuu
Atalanta, честит рожден ден, да си здрава и обичана, много щастлива и късмета да е с теб  bouquet
Тандури, как си, пиши какво става / ако искаш и на ЛС/Мисля те доста тези дни   bouquet

# 235
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Бенсън, радвам се, че сте пристигнали благополучно! Малко ме стресна с това "пристигнахме живи", а здрави ли сте? Когато имаш време, пиши!   bouquet
Тандури, и аз те мисля. Днес е 5-ти, новини?   bouquet
ЧРД на Самуил на патерички! Да е много здрав и много весел!   bouquet
ЧРД и на детенцето на Атти! Много здраве и щастие!   bouquet
По спорния въпрос - Мисля като Пикси!  Wink Колкото и да сме организирани и можещи да мислим за 100 неща едновременно, не сме супер герои. Едното /кариерата или семейството/ винаги ще е една стъпка пред/зад другото, дори и да си мислим противното.  Grinning Друг е въпросът, че всеки се стреми към баланс и т.н.  Wink И да, смятам, че когато съзнанието ти е освободено от битовизмите и грижите около децата и дома, опредено може да си по-ефективен и успешен в работата си.  Peace
Хубав ден и от мен!   bouquet

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 16:16 от kadrokosa

# 236
  • Мнения: 1 147
С много екзистенциални въпроси ви захвана новата година.

Аз съм яко тресната от джетлаг и съм на крак от 4, чувствам се сякаш половината ден вече мина, а още не съм стигнала в офиса даже.

Някои да знае сайт за пазаруване на лекарства с отстъпка? Имам да купувам доста неща и ми се иска да е накуп и по-евтино..? Данке.

# 237
  • Мнения: 2 381
Atalanta, честит рожден ден. Бъди здрава и усмихната   bouquet

# 238
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ops...
Atalanta, честит рожден ден и от мен! Много здраве, усмивки, щастие, любов!   bouquet

# 239
  • Мнения: 868
Зора, хубаво е, че си бек.  Виж дали вашата застраховка работи с "mail orders."  По някаква причина излиза по-евтино. Иначе не използвам сайтове за лекарства, сори.


Който иска да чете други статии--има много "наука" по въпроса наистина. That's all from me.

http://74.125.45.132/search?q=cache:34IVTilO45EJ:ucfamilyedge.be … mp;cd=2&gl=us

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 04:11 от Pixie

Общи условия

Активация на акаунт