87 Американски късметчета в новогодишната баница

  • 22 677
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 091
Момичета, ако някой от вас попадне на сладурски снимки на панди, моля прехвърляйте линкове насам, че започнах един проект, ще правя много рисунки на панди в стаята на децата. Ей тука направих първата, но не е задължително всичките да са цветни. Ако случайно попаднете на нещо интересно ще съм ви благодарна да го споделите.


Вики, пробвах го това чудо, за това, което на мен ми трябва ми върши супер работа. Е, за големи парчета точно като "слайсър" не върши работа, но все пак засега няма да ми се наложи да купувам друго, а и аз нямам кухненски комбайн, нямам и място къде да го сложа, та това ми е някакво решение.  Peace

# 76
  • Мнения: 558
миз,
според мен вземи запълни тези 8 реда с неща, които адресатът очаква да чуе, ама не прекалявай с измишльотините, за да не се усъмнят кръстоносците.

Ако нищо не ти идва наум си сипи чаша червено вино, или едно малко уиски и пробвай пак- може в опиянено състояние да те сполети вдъхновение по темата...  Joy, ще ме прощаваш, на теб не ти е смешно  Stop... Peace

ЧРД на Хиър!!!   bouquet Hug Flutter

За говоренето на български на децата- по собствени наблюдения върху родните ми племенници и някои приятелски семейства, от най- голяма полза е посещението на България- редовно и ежегодно, незнайно защо обаче в общия случай по- голямото дете говори български по- добре...

# 77
  • Мнения: 405
Миз, аз бих говорила за универсалните християнски ценности, напр. да помогнеж на ближния чрез благотворителсност, да прощаваш и т.н. На мен в колежа ми се беше наложило да пиша какво е за мен Бог или нещо от сорта и аз цялото есе го изкарах за нуждата от правила и закони в едно общество.

# 78
  • Мнения: 3 491
миз, видя ли тази книжка - "The Successful Child" :
http://www.google.com/books?id=Tx6C-ggYRdkC&pg=PA201&dq= … amp;lr=#PPA205,M1

Стр.201-206 са по темата за това как семействата трябва да възпитават децата си в спиритуалност, могат да се четат онлайн.
Аз си мисля, че бих завъртяла нещо около това какво е да възпитаваш деца в чужбина и да им създаваш връзка с разширеното семейство, корена и традицията, защото това чувство за свързаност е част от спиритуалността, и бих дала 1-2 конкретни примера. Струва ми се, че това за вас ще е шанс да бъдете различни.

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 05:40 от блажка

# 79
  • Мнения: 1 393
На Блажка идеята ми се вижда много подходяща.

# 80
  • Мнения: 940
Къдрокоске Честит 3ти рожден ден на твоето сладко момченце Боби,пожелавам му всичко да му върви по мед тук на Американска земя ,да си намери много приятелчета и да е много здрав и щастлив!  newsm59  Gift На теб честит празник и дано 1вият му РД тук да бъде незабравим!  bouquet  bouquet  bouquet

------------


Тандури...стига бе ,кога успяваш да правиш такива проекти-браво (както със всичко друго и с рисунката си се спавила страхотно)

# 81
  • Мнения: 1 783
Ееей, миз и аз ви бях замислила, как се справяте с есетата. Успех! МНого и добри идеи са ти дали, на блажка много ми харесва. Поне по този въпрос можеш много да кажеш.

Да се поФаля и аз - на мишолина и зора децата мноооого сладки, точно като по снимките, ама по-хубави.  Heart Eyes

Филмите, аз купих няколко на Франклин, ама не сме ги гледали. Иначе съм хващал по тв разни, кратички ама не им знам имената. Като цяло изборът не е много добър де. По Jetix, която е на Дисни, гледах Мързелград (Lazytown Sportacus), което е леко идиотско, ама може и по-зле да е. Виж тук за анимационни по БНТ - http://www.bnt.bg/bg/movies/category/8/animacionni. Почнах да поразпитвам малко, може нещо ново да е излязло.

ЧРД на детенцето на къдрокоса!

# 82
  • Мнения: 3 491
Детски филми на български има тук:
http://www.abvhosting.com/web-hosting1/
В URL полето се пише www.bgtelevizia.com, вдясно има детски канал, кликва се там, свободно е, няма теглене, торенти, пароли.
В момента върви нещо от нашето детство, и точно сега не си спомням обаче заглавието - ако някой се сеща за епизода, когато търсеха някакво съкровище, пък попаднаха на луканки и си ги хрупаха, да каже кой беше филмът.
Пускат и анимационни, преведени, "Цар Лъв" съм засичала например. Не мога да кажа обаче, че следим редовно, моите деца не са фенове. У дома има "Франклин", него са го гледали доста, и май дотам ми се изчерпва опитът с български двд-та.
Честит рожден ден на малкия Борис!

# 83
  • Мнения: 3 988
Къдри, да ти е здрав, усмихнат и късметлия Борис. Много да ви радва. Честит празник и на двама ви.




миз, написа ли го?

# 84
  • Мнения: 940
Бон-бон го гледах от архивите -ама звука е нещо много лош,говор на фона на музика -ама вярно какво е това с БГ продукции и звук ooooh! ,също много пеят децата -лошо няма ама не ми е това идеята.
Явно няма детско БГ продукция такова каквото търся Sad

Блажка...да знам за този сайт -аз там гледам редовно - не съм очарована от детския канал обаче.

Не търся какво и да е детко на БГ , знам че има сума преведени но нещо не са качествени.От тези на Пиксар днес  пуснах Немо с БГ аудио но Елла я е страх като се появят акулите и страшните риби ,няма да го мъча детето Я. Ще почне да ги гледа тези в един момент но до тогава ми се искаше нещо по леко и образобателно.

Биз..свиркай ако сме пропуснали някое.

# 85
  • usa
  • Мнения: 2 113
дами, благодаря ви много за чудесните идеи! с ваша помощ натворих 3/4 страница със спиритуално израстване на семейството и се чуствам много горда и доволна от резултата. дори усещам значително извисяване като резултат от заниманието... ако не оценят колко сме спиритуални, изключително ще се разочаровам. благодаря още веднъж  bouquet! без вас сигурно още щях да гриза молива  Hug!

честит рожден ден на борис! да е много здрав и усмихнат! весел ден на цялото семейство!

# 86
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит 3ти Рожден Ден на Борис!

  ura newsm59 newsm67 newsm59  ura

Да е здраво, палаво и щастливо дете!


На моите деца, по-скоро на Дени, когато беше по-малка й харесваха филчетата на Франклин. Късички са, така че успяваше да ги изгледа целите без да й омръзне, а и са поучително. Но образователно детско филмче, каквото Вики търси, не съм срещала.
Моите деца като малко по-големички вече, гледат всичко - Цар Лъв, Балто, Спирит,Шрек  и всякакви други анимации преведени на Бг. Дени без проблем ги изглежда до край. Лъчи към средата губи интерес. Още са й дълги на нея.

миз, поздравления за писанието.

# 87
  • Мнения: 3 491
дами, благодаря ви много за чудесните идеи! с ваша помощ натворих 3/4 страница със спиритуално израстване на семейството и се чуствам много горда и доволна от резултата. дори усещам значително извисяване като резултат от заниманието... ако не оценят колко сме спиритуални, изключително ще се разочаровам.
Хайде, на късмет да е, стискам палци! Вярвам в духовното ви възвисяване до степен да не ме е страх да си призная, че заведох детето преди малко на книжарница, да си купи една нова покемонска книжка с гифт-картата, която му подариха вчера. Духовно възвисените не гледат на това като на криминално деяние, нали?  Stop (че оня ден имах на гости една сумермамка с детето й и ако не и бях натъпкала устата с българско сирене и с баклава, за едното чудо би ме докладвала (майтапче).

# 88
  • Мнения: 3 491
Момичета, ако някой от вас попадне на сладурски снимки на панди, моля прехвърляйте линкове насам, че започнах един проект, ще правя много рисунки на панди в стаята на децата. Ей тука направих първата, но не е задължително всичките да са цветни. Ако случайно попаднете на нещо интересно ще съм ви благодарна да го споделите.
Тандури, ето едничка:
http://mfrost.typepad.com/cute_overload/2007/06/some_days_in_th.html
От Cute Overload е,като пуснеш търсачка там за панда, има и повече.

# 89
  • Бостън
  • Мнения: 13 711
Фук-фук! Аз пък си идвам от партито на Борис, където Ангелината се опита да присвои подмолно тортата на Бубкин Дани Simple Smile много сладки деца имаме, ей  Hug

Пропуснала съм празниците на Стефан Анетски, Кристина Танитска, ТинаХристина и Хиър Българска! Да сте ми живи, здрави и най-вече късметлии!

Общи условия

Активация на акаунт