Камък-дезодорант?

  • 178 945
  • 582
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 056
Здравейте! Идвам да похваля, камък дезодоранта на Балеа, това е първия от този тип, който използвам и много ми хареса! Направо съм изумена,днес се изпотих толковс много, бях на изпит, след това навън а то топло топло.. и изобщо не мириша!!  А съм изпозлвала,всички део стикове и роля они на нашия пазар...

# 511
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте! Идвам да похваля, камък дезодоранта на Балеа,

Добре дошла в отбора на доволните и на открилите този страхотен продукт.

# 512
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
при мен камъка на  балея спря да действа след няколко месеца употреба. В началото бях много доволна.

# 513
  • Мнения: 5 149
Камъкът и аз го ползвам от два месеца някъде. Доволна съм. Слагам си след душ, преди лягане и сутрин преди излизане. Намаля много, а чета, че се ползвал няколко месеца поне. Явно аз прекалявам. Как го ползвате, примерно вечер след душ като си сложите след това кога пак слагате?

# 514
  • София
  • Мнения: 84
Аз, лично, нощно време избягвам да го слагам, да почива кожата. Сутрин, ако не се къпя, позамивам и търкам. Ползваме, със съприга ми, вече 4 години. Супер доволни сме.При нас действа до следващото къпане.

# 515
  • Мнения: 727
Чела съм, че не е добре да се слагат дезодорати под мишниците нощем и това го спазвам, дори и с камък-дезодоранта. Аз ползвам този на Salt of the Earth. Мажа се сутрин, преди да изляза и бях доволна досега, но последните дни в жегите не се справя много добре. Може би ще тарябва да го нося в чанатата си и да се мажа по някое време и през деня. 

# 516
  • Мнения: 46 567
Нещата против миризма при потене имат действие само, ако се слагат на чиста кожа, след душ. Ако се къпете преди сън, а нанасяте сутрин, няма смисъл.




# 517
  • Мнения: 826
Нещата против миризма при потене имат действие само, ако се слагат на чиста кожа, след душ. Ако се къпете преди сън, а нанасяте сутрин, няма смисъл.



http://laika.bg/index.php?route=product/product&product_id=198

Страшно доволна съм от този кристал. За пръв път ползвам подобен продукт. И наистина действа само ако е нанесен на чиста, измита кожа. То си пише и на опаковката. Никога не съм вярвала, че нещо такова е способно да спре неприятната миризма. И край на дезодорантите, пълни с алуминий и подобни вредни съставки. Закупен е от Ремедиум, който се интересува, около 10лв. беше цената му.

# 518
  • Мнения: 6 536
Сега се сетих, че преди време си бях купила кристален камък на фирмата Марко 88, Хърватия. В упътването пише, че е особено подходящ за кожа, страдаща от гъбични  инфекции. Така и не съм го ползвала...По-скоро се използва като пилинг, за отстраняване на мъртвите клетки

# 519
  • Мнения: 2
Здравейте на всички,

Да споделя и аз малко опит с ползването на "Камък-дезодорант" и по - точно с "The Salt of the Earth". Ползвам го от 3 години, и има страхотен ефект, тушира неприятната миризма и т.н. и т.н. Но всичко хубаво си има цена. Започнах да вдигам сериозно кръвно налягане. След време започнаха сериозно да ми изтръпват ръцете и да намалява кръвоснабдяването и т.н. Започна се едно обикаляне по доктори изследвания, добрия холестеролен критично падна. Треперене в ръцете, чувство на безсилие и още ...и още неприятни симптоми. Доктори, професори и т.н. всички се чудят newsm78 на какво се дължи това, независимо че водя сравнително здравословен живот. На скоро един доктор ми каза да намаля солта до "0" - обясних му че почти безсолно се храня. Лекарства, диети и какво ли не, и нищо не помага, а положението ставаше все по-зле и по-зле.
Един ден ми светна, че може  "The Salt of the Earth" да има пръст в това ми състояние, и реших да преустановя ползването и. В първите дни-нищо. Реших още няколко дена да продължа да не го ползвам. И резултатите не закъсняха. Коренна разлика. Реших да намеря етикета и да видя съдържанието.. споменаваше се, че съдържа единствено натурални продукти. Но на едно място споменават, че съдържа "Potassium Alum" => калиево-алуминиев минерал. Мдааа... калий... алуминий... всеки знае или лесно може да разбере как влияят. Оказва се, че не всичко натурално е полезно!!!

Реших да споделя с Вас, за да може повече хора да избегнат това което аз преживях, и да се избегнат проблемите. Та като си взимате следващия път нещо "БИО/НАТУРАЛНО и т.н." търсете информация за съдържанието и кое как влияе - не като мен на сляпо защото съм го купил от БИО ЕКО магазин. Нарочно не споменавам магазин/производител или град от който съм го закупил за да не навредя на имидж име и т.н. на хората които са ги създали тези места. Сигурен съм, че те не са знаели и т.н. Не обвинявам никой- освен себе си, че така сляпо се доверих. И ако продукта е с оскъдна информация за съдържание... подарете го на тъщата ако след няколко год. нищо и няма, ползвайте го и вие Simple Smile

Поздрави на всички бъдете живи и здрави, и се усмихвайте Simple Smile Joy

# 520
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 866
Скоро ми подариха камък дезодорант. Пише, че трябва да се намокри преди да се нанесе. Мокрих, нанесох, но нещо пак сухо стои и ми жули  newsm78 Чак неприятно и вероятно би довело до протъркване на кожата при ежедневна употреба.

Аз ли нещо не правя както трябва или?! Не трябва ли да остане лек филм като при стандартните стикчета против изпотяване?!

# 521
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
zlatix, аз купих на дъщеря ми /10 год/ такъв дезодорант преди две години и оттогава го ползва ежедневно - направо ме плаши прочетеното..Разбира се, тя няма никакви оплаквания, но вече знам ли...

# 522
  • Мнения: 2 677
Скоро ми подариха камък дезодорант. Пише, че трябва да се намокри преди да се нанесе. Мокрих, нанесох, но нещо пак сухо стои и ми жули  newsm78 Чак неприятно и вероятно би довело до протъркване на кожата при ежедневна употреба.

Аз ли нещо не правя както трябва или?! Не трябва ли да остане лек филм като при стандартните стикчета против изпотяване?!

Не, не трябва да остане филм - той си е камък. Няма нужда от "жулене", просто се минавате след баня докато кожата е още мокра  Peace

zlatix, много е интересно това, което споделяш. Двамата с мъжа ми ползваме камъка от около 5 години, но не сме имали описаните от теб ефекти. Ползвали сме основно две марки, но без посочената от теб. Обсъждала се е разликата тук в темата между Potassium Alum и Алуминиум алум.

# 523
  • Мнения: 2
*Biskvitka*
само да уточня, че "Salt of the Earth" го ползваХ в продължение на 3 години. Всеки божи ден сутрин се къпя и го нанасях под мишниците. Аз съм на 43г, все пак младия организъм може да се справя много по добре Simple Smile а и тя да го ползва по-рядко.

Това което ми обесни "чичко доктор" Simple Smile е че в тази област кожата е много нежна и пропусклива. Препарата прониква и се натрупва в кръвоносните съдове където започва да ги стеснява. Поради което постояно ми бяха изтръпнали ръцете и студени. За да се справи организма с това, сърцето повишава налягането за да може да прониква кръвооросяването - от което и високото кръвно налягане. Сега ще изчакам няколко седмици за да се позчисти организма и ще повторя изследванията, за да видим какви са нанесените щети върху органи и т.н.

И извинявайте ако съм уплашил някой, но аз чесно да си призная бая се уплаших. Доста от симптомите и проблемите съм Ви ги спестил. Споделям всичко това с идеята ако има други да не се чудят като мен.

Живи и здрави на всички Simple Smile

# 524
  • София
  • Мнения: 3 863
Ако това се случва с този пречистен дезодрант, какво ли трябва да очакваме от обиновените - пълни с алуминий...

Общи условия

Активация на акаунт