Ти какво сготви?! Снимай, покажи! - 22-ра тема- Празнична

  • 50 535
  • 365
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 313
Хей, Поци, голяма веселба си заформил и на чашка пред камината сте вече...... Wink
Друго си е с мъжко присъствие Laughing

Вечеря:
Телешкси дроб на скара

Картофки с млечен сос

Снощи пак пипах по настройките на камерката и ето резултатът-ужасни снимки Close

# 256
  • Мнения: 1 253
esy чак пък ужасни....много са си добре снимките  Hug

# 257
  • Мнения: 1 313
esy чак пък ужасни....много са си добре снимките  Hug

Е, благодаря ти  bouquet

# 258
  • Мнения: 4 434
Еси снимките са супер,ти моите да видиш Laughing
Вкусно изглежда дробчето.

# 259
  • Мнения: 940
esy чак пък ужасни....много са си добре снимките  Hug

Е, благодаря ти  bouquet

Картофките изглеждат много апетитни. Че са пържени, пържени са--това е ясно. Ама как са нарязани--всяко триъгълниче на две ли? А млечния сос какъв е?

# 260
  • Мнения: 1 117
ехе, тука купон се е заформил тази вечер!
айде и аз моите чинии да трапосам, та да стане още по-голяма трапезата  Joy

спанак с ориз и яйца за дамите


за недиетиращия мъж - мръвка на тиган с лук и кисело зеленце (и чаша винце има!!!)


и за подслаждане на душата накрая - една карамелено-шоколадова  прелест....

# 261
  • Мнения: 9 776
пеп-4o, бебока ми е сладур, пък твойте манджи - един път Peace! Както винаги между впрочем.

Пепика, отгде ги черпиш тез идеи бе, мила? Оня ден едни много сладки шапчици видях, елхички от най-разни неща, сега пак някакви такива заврънтулки, и ни държиш още на празнична вълна, за което Благодаря!

esy, твойто фото и без настройки е по-добро от мойто, тъй че споко Peace. По-важно е, че телешкия дроб изглежда като пържола Laughing.

Lois, снимките и ястията - перфектни Peace! Ако кажеш и повече за тая карамелена прелест....

Поздравления за мъжкото присъствие! Малко свежест вкара Peace.

# 262
  • Мнения: 4 678
Абе вие кви работи готвите беееееее...направо...ех супер..не ми трябва мезе.....наливам си и ще гледам темата Laughing Hug

# 263
  • NL
  • Мнения: 520
Привет на всички.
Ето и от мен малко снимки.

сирене в гювече



леща


 
и тук месото се води руло с плънка от спанак,морков и топено сирене
но при разреза се разчупи  и му снимах само дупето Wink




Габи даваш ми  добра идея за картофени кюфтенца.
Еххо добре дошла в темичката.

Лека вечер.



# 264
  • Brussels
  • Мнения: 160
Здравейте кулинарни вълшебници!  Hug
Нашата вечеря беше:Пюре от цветно зеле с фламбиран пилешки дроб, Люти ароматни бадеми и котлети и картофи на фурна.

     

# 265
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Lindita ,кексът ти изглежда страхотно,може ли рецептата?
Мерси   bouquet
Рецептата ми е на малко на око, защото нямах възможност да отворя точната рецепта с пропорциите, но общо взето е тази: разбиват се 3 яйца с чаша и половина захар до побеляване, после се прибавя една чаена чаша кисело мляко с разтворена една ч.лъжичка сода, 2/3 ч.чаша олио и две чаши и половина някъде брашно с набухвател до получаване на хомогенна не много гъста смес за кекс. Накрая се прибавя една ч.чаша орехи, разбърква се. Отделят се към 6 пълни супени лъжици от сместа където се прибавтя 2 ч.л. какао за цвят , аз изсипах първо какаовата смес, после отгоре жълтата и пекох на 170 градуса около час. После обърнах.Ако няма да обръщаш кекса, първо изсипваш жълтата смес, отгоре шариш с кафявата.

# 266
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Lindita ,много благодаря.  bouquetВ най-скоро време ще се отчета с резултата.

# 267
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Здравейте! Добре сте се забавлявали тук Mr. Green

Milika , сиренето в гювече изглежда много апетитно! Какво има вътре? Само сирене и яйце или и още нещо?

Lois, тази карамелено-шоколадова  прелест изглежда фантастично! Оставам си с преглъщането Tired

Кеми, картофките са убиец!

Пепчо, такваз супа ще взема и аз да си направя Thinking

Пепика, направо страхотно!

Аз снощи се изявих с едни Типови хлебчета с картофи , които трябваше да са Симиди с картофи и мед, но ги преобразих Mr. Green и зелеви сармички и пълнени пиперки.



# 268
  • Мнения: 1 253
ilrai78 хлебчетата изглеждат божествени. Копвам си рецептата веднага и мисля да я пробвам при следващите гости Simple Smile

# 269
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Благодаря ти, exxo! Наистина хлебчетата станаха много хубави Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт