Ти какво сготви?! Снимай, покажи! - 22-ра тема- Празнична

  • 50 562
  • 365
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 899
Милена, бъди жива и здрава!   bouquet

От мен една лека вечеря, защото още ми е тежко от празниците:

препечени филийки с "Пастет Попай"

# 196
  • Мнения: 11 607
ЧРД на Милена!
ЧРД на Ягодка!
ЧИД на всички!
Здраве и щастие да ви затрупат!


На мен днес нещо ми стана и се отдадох на готвене........

Четох, четох за картофената стърганица и реших и аз да я направя - Супата на Бордовски

Крисче, и Смайли, много добри обяснения ми дадохте Hug, но е или до майсторлък, или е до желатин, но моята Желирана салата на Марулка не ми се получи. До желатина е, нали? - Отблизо и Отгоре преди маслините

Салатка от прясно зеле

Пилешко месо и сие в палачинка

Палачинка с течен шоколад и банан

След това готвене, утре ще почивам. И за утре направих един гювеч, но него утре ще го покажа.

Лека вечер!

# 197
  • София
  • Мнения: 605
картофени кюфтета
 Simple Smile

# 198
  • Мнения: 3 988
И аз като Мама Цо да ви изредя.  Mr. Green
ЧРД, Милена! Да си здрава и усмихната. И много нови вдъхновения за красиви торти!  Hug
ЧРД на патерици и на Ягодка!  Hug Леко да ти е на финала, защото те чака ново начало скоро!  Wink
Честит имен ден на именниците и на празнуващите около тях!

Наздраве на всички!  newsm24

# 199
  • Мнения: 1 117
Честито и от мен на всички именици, и на останалите празнуващи, да бъдат здрави и късметлии, пък и ние покрай тях!

Ето днешната вечеря - телешки котлети на грил, гарнирани със задушен грах с масло и балсамова редукция


и мезето на половинката - бобец, кисело зеле, люти чушки, праз с маслинки и пача (грррр...аз не обичам)

# 200
  • София
  • Мнения: 605
ето ги и тях

# 201
  • Мнения: 3 988
Dilirium, снимката е доста голяма. 1024px × 768px  Wink
Допустимия размер е 600х400.  Peace Другия път я намали преди да я пуснеш тук.

# 202
  • Мнения: 195
Честит празник на всички, които имат рожден или имен ден!


Моите ястия от последните дни:

зеленчуков борш   след обилните с храна празници


торта с бишкоти


питката за курбана на брат ми

# 203
  • Мнения: 1 313
От мен тази вечер,
Качамак със сирене, пастърма и масло


и един-
Дюкански джоб

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 23:16 от esy

# 204
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
нямам никакво време  Tired,
но се опитвам да сготвя нещо топло, че е студ... Mr. Green

вечерята от преди 2 дена ooooh!
свинско с вино и ябълки, за гарнитура кисело зеле с ориз



днешната:
спагети с шийтаке гъби, сметана и каперси


десерт:
камамбер с шоколадовата горчица Wink


не съм търсила още информация или рецепта за лимоновата горчица, нямам време...
надявам се уикенда да имам малко Peace

# 205
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте моми4ета,

4естита Нова Година и от мен с малко закъснение и 4естит имен ден на вси4ки празнува6ти днес  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Желая много здраве, успехи и късмет на вси4ки ви и много топлина и радост в сърцата и по лицата през цялата година, повече поводи за празнуване и по-малко проблеми и....много изписани странички в лЮбимата тема Heart Eyes  bouquet

Аз да се отчета като за първи път през тази година, надявам се и не за последен с един заскрежен кекс с много орехи по повод на многото сняг изсипал се при нас през изминалите 2 дни , а и исках да си пробвам и подаръкът за новата година- нова форма за кекс...доволна съм Laughing Wink




и тиквички с кисело мляко, чесън и копър



Лека нощ и до нови срещи    bouquet

# 206
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Lindita ,кексът ти изглежда страхотно,може ли рецептата?

# 207
  • Мнения: 3 675
На Поци свинските гърди изглеждат много вкусни, с подходяща гарнитурка.Бих желала да знам как точно ги приготвя.Моят мъж също е фен на свинските гърди, но той си ги препича в скаричката.На Поци изглеждат по различно, на фурна ли са правени.Предварително му благодаря за отговора.

# 208
  • Мнения: 4 678
На Поци свинските гърди изглеждат много вкусни, с подходяща гарнитурка.Бих желала да знам как точно ги приготвя.Моят мъж също е фен на свинските гърди, но той си ги препича в скаричката.На Поци изглеждат по различно, на фурна ли са правени.Предварително му благодаря за отговора.
..на фурна..после се запичат..аз предпочитам така защото стават по-сочни........киснат в марината...преди това Peace
Ако искаш може да се направи смес..гъста като за палачинки..и да ги намажеш-брашно,разтопено масло(олио).чер пипер,червен пипер(може лют),сол...тогава хващат хрупкава коричка Hug

# 209
  • Мнения: 62
Labrex, може ли рецептата за вкусните хлебчета? Hug

Общи условия

Активация на акаунт