През Новата година пак на детска градина! - 17 част

  • 15 581
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 080
Много лоша работа. Вуйчо ми се обади, един от шефовете на ТЕЦ, и ме предупреди да си вадим печките. Положението нямало да се оправя, а ще се влоши. Обадих се в офиса на нашата газова компания и оттам ни казаха, че газта ще спре около полунощ или рано сутринта. Какво ще правят в градината ще разбера като си дойде мъжът ми. Много лошо.

# 211
  • София
  • Мнения: 790
В къщи вече изстинаха радиаторите и започва се се усеща студ  Tired До сутринта съвсем ще измръзне.... Не знам в градината как ще е... Това си е направо подигравка с нервите на хората  Confused
Ако утре сутрин кажат в градината, че ще е студено, какво ще правим --- с мен на работа или обратно в къщи, все ще е студ ...

# 212
  • София
  • Мнения: 44 380
Красотата ще е пълна....ако спрели парното, щели вероятно да въведат режим на тока... ooooh!
иначе ние тук тец нямаме, на ток сме си и без друго.
В градината беше топло, за утре нищо не можеха да кажат...

# 213
  • София
  • Мнения: 4 294
Абе слушам новините в момента - ситуацията е направо  Sick
Що така тези руснаци са врътнали кранчетата на газта  newsm78
Пак има нещо, дето не се казва, ама рано или късно ще излезе на яве  Whistling

# 214
  • София
  • Мнения: 6 263
Изтече договорът между Русия и Украйна - руснаците имат газ, а украинците имат тръби, по които газта достига до Балканите.  Peace Руснаците вдигнаха цената на газта за Украйна, украинците се запънаха. Русия им спря газта и украинците взеха да си отклоняват колкото им трябва. В началото доставките за България намаляха с 5%, после - с 10%, с 20%, останаха 5%, а сега - ич.  Rolling Eyes Междудругото за проблема се знае от около месец, но ние пак сме "изненадани".

# 215
  • Мнения: 2 587
Определено е лошо това с парното.При който е студено да заповяда на гости - последният влак от София е в 21.30ч - ние сме на локално парно,а в детската градина са с климатици(не че е за хвалба....)

# 216
  • Мнения: 1 150
Не е истина това, което се случва  ooooh!
Имате ли идея, къде мога да намеря такъв списък и за София? В стайта на ТЕЦ София няма инфо  Tired

# 217
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 634
Тази вечер като вземах детето от грдина госпожата каза утре да са с дебели дрехи  Shocked Е, добре, питам, дрехите какво общо имат?! Тези деца нали ще спят по някое време... Нали краката им ще замръзнат  Rolling Eyes
Утре ще е на градина ,но се замислям до края на седмицата баща й дали да не я гледа вкъщи, че той в момента не е на работа  Thinking Май до там опират нещата при нас...

# 218
  • Мнения: 1 949
Спящата красавица много точно е обяснила основния проблем. За това се говори от месец поне, газовата криза това, газовата криза онова. Ако руснаците спрат газоподаването, ако украинците незнам-си-какво ... И нокой не понечи пръста си да мръдне да се увеличат запасите на мазут, да се свика тоя кризисен щаб още като тръгна да назрява проблема ... Ама сега като се обърна каруцата, пътища много  ooooh! Нямам какво да кажа, такава ни е милата родна татковина. Ох, почнах и аз като някоя пенсионерка на опашка за хляб  Embarassed
Кристина още е на АБ. Утре като ида да платя градината ще питам какво-що. Не че очаквам да ме изненадат с някаква информация, ама ... Ако се наложи ще остане още седмица вкъщи, поне докато се разбере какво ще праят онези умни глави, дето ни управляват  Crossing Arms Пък после ако ще пак на изследвания да ходим, все едно! За мен е по-важно да я водя здрава да й вземат кръв, а не болна  Crossing Arms

# 219
  • София
  • Мнения: 6 263
Ох, и аз се чудя какво да правя! Баща ми утре не е на работа (именник е), все ще я изгледа един ден. Но така или иначе проблемът няма да се разреши за ден-два. Май мъжът ми ще я заведе, ако има парно ще я остави, като ще помоли да му се обадят, ако намалее или спре. Аз ще звънна контролно утре по някое време и ако няма парно, ще пратя баща ми да я вземе, че надали ще могат да прозвънят родителите на всички деца. С тази пневмония миналия месец само и липсва да простине.  ooooh! Сега ми хрумна и нещо друго - дали да не накарам баща ми да я вземе наобед?  newsm78

# 220
  • Добрич
  • Мнения: 5 495
Здравейте мами! Да ви споделя  - в неделя вечерта дъщеря ми се разболя и в понеделник пропусна почерпката за рождения си ден. Обадихме се на госпожата и я помолихме да се почерпят с децата за здравето на детето с тортата, която ще занесат от цеха.

В Добрич всички детски градини и общински училища са на природен газ. Очаква се да се преустановят посещенията там. За момента поне няма да се чудя кой ще ми гледа детето, защото най - вероятно има скарлатина и ще постои у дома по- дълго. Дано проблема с природния газ да го решат по-бързо. Разчитам на това, че става международен скандал, в който са потърпевши доста държави.

# 221
  • Мнения: 3 219
И аз мисля утре моя да го заведа сутринта, ще видя как е положението...пък може и по обяд да го взема Thinking. В нашия град 3 градини и ясла нямат алтернативи за топлене, ще ги прегрупират по другите градини май или в сборни. Нашето парно е било до обяд, после са включили калорифер.
В нас нямаше през деня газ, вечерта я пуснаха ...и беж в банята да се къпим...топлата вода...хубаво нещо Crazy Crazy
Вела, много съжалявам,че така сте посрещнали празника, лоша работа Confused

# 222
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз все пак не пуснах Ади на градина - точно за днес като никога имам вариант кой да я гледа и не ми се рискуваше след пневмонията.  Peace Звъннах вече в градината да предупредя и засега проблем с парното нямали. Ще звънна по-късно, макар че се чудя дали да не си пусна отпуск (ако разрешат) до края на седмицата (вкл. и събота).  newsm78 Ако имат нормално парно, ще я пускам на градина (и без това си имам достатъчно неща за вършене).  Hug

# 223
  • Мнения: 1 241
Момичета, съчувствам ви за тази неприятна ситуация. Дано бързо се разреши проблема.

Честит празник на всички именици!!!

# 224
  • Мнения: 1 150
И аз заведох Дребния, парното за сега било добре, ще видим през деня, как ще е. Парното е слабо, но явно съседите добре се топлят, стаята на Вико е най-топлата в нас, което ме радва  Grinning

И от мен честит празник на празнуващите днес   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт