ЯНУАРСКИ бебчета се появяват и дома ни те развеселяват!

  • 13 189
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 389
Добро утро! Хубав ден!!!

# 241
  • Мнения: 29
Здравейте мамчета, и аз да се отчета за днес.Прегледа мина както обикновенно , всичко е наред, бебка е добре и аз също.Говорихме с доки за дата на която искам да родя, и се разбрахме за 12 януари /понеделник/. Аз исках и по рано , понеже вече преносвам 6-7 дена но трябваше да раждам при друг лекар, понеже моят е на смяна в понеделник, и така реших да изчакам и да си родя при него.Ще ме приемат в болницата в неделя вечерта в 9 часа ,предупреди ме че бебето е пораснало доста и за всеки случай да съм подготвена и за секцио, ще решат на момента, зависи как ще тръгне всичко. Така че очаквам моето слонче   261uu да го видя в понеделник / ако до тогава не реши да излезе само, което много ме съмнява/.Преди две седмици бях с 1 см. разкритие а днес бях с 1.5 см. и 50% изгладена шийка ако съм разбрала правилно,това ли се гледа.Така че още 5 дена ще ви досаждам , ще пъшкам и охкам и ще се радвам на сладките бебоци които се раждат всеки ден.Честито на всички с вече родените бебенца, и аз нямам търпение за моето но какво да правя като не иска да излиза. То голямо чакане падна.Вече 14 година от как искам дете , след няколко неуспешни бременности и след толкова години, този път ни отне около 2 години опити докато да забременея, цяла бременност му треперих всичко да е наред да не го изгубя, молих се да дочака новата година и сега когато искам вече да се ражда то е решило да не излиза.Божа работа , когато тогава важно е всичко да е наред и доки каза че ще имам много голямо и здраво бебе. newsm32

А сега искам да поздравя всички празнуващи на ИВАНОВ ДЕН и да им пожелая много здраве, радост ,щастие ,любов и разбирателство ,както и най хубавите и здрави бебчета.

# 242
  • Мнения: 30
Добро утро и мерси за кафенцето Мим!

Незнам при вас как е, но при нас вече стана въз студеничко, а и топлата вода вече е хладка. Ама така е, който разчита на ТЕЦ-овете. Добре, че имаме и климатик и една малка печица, че ще изпукаме от студ тия дни.

Артекса, Цвети, честити бебоци!

Честит имен ден на всички именници!

Рокси , представям си колко ти е трудно с две бебета. В родилното в моята стая имаше една майка с близначета. Направо я ожалих. Докато нахрани едното и после другото и то идва време за следващото хранене.

Сънич, ще стискаме палци на 12-ти.

# 243
  • Мнения: 63
Добро ви утро! Мен продължава да си ме боли кръстът  Cry, ама ще се търпи!
               Честит имен ден на празнуващите!

# 244
  • Мнения: 2 122
Добро утро и от нас!
С голямо удоволствие влизам в ролята на щъркел с хубава новина от bebka2304


Вчера сутринта са й изтекли водите и в 17:40 на 06.01.2009 е проплакал Огнян- 2890 гр, 48 см

Раждането е нормално, майката се чувства явно добре, като се върне ще разказва.

# 245
  • Мнения: 2 900
Честити ни нови бебенца! Живи и здрави да са!

Честито на всички празнуващи днес! Да ви е живо и здраво името!   bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен!
Честит празник на всички празнуващи днес!!!!!- желая щастие, здраве, любов и реализация на всички планове   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
У нас много судено, парно никакво, ама най-тъпото е, че и топла вода няма никаква  Tired

Да попитам нещо- може ли при падането на тази тапа да няма кръв, а да изтича само едно такова слузесто (извинявам се за описанието, ама ме интересува  Embarassed Embarassed Embarassed)?

# 247
  • Мнения: 7
Добро ви утро и от мен, сладурки!!!  Hug

Честито на новите мамчета-сладуранчета и много да ги радват техните бебчовци-сладурковци   bouquet   bouquet   bouquet
Толкова е приятно, влизайли при вас да видя новите попълнения... И аз вече нямам търпение... ама когато то си е решило...
Само да кажа какво разбрах от моя приятелка, родила наскоро- имало специални превръзки с лед вътре за след естествено раждане. Тук ги предлагат в болницата. Много помагало за предотвратяване на болката и най-вече ако има бродиране Naughty А по-изобритателни мами използвали замразените детски сокчета, дето са в пликче, сещатели се, като близалки... не за друго, ами защото 1 такава превръзка била 12-15$, а сокчето- 1$  Joy Та който иска да пробва.  Peace

Лек ден и леко раждане на тези, на които им е ден!  Praynig
На празнуващите именници - достатъчно от всичко!!!  Hug
Ех, докато съм писала - алее хоп и още една новина за наше бебче: честито и на мама bebka 2304!!!!!!!!   bouquet

# 248
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте!
Честит син на bebka2304! Да е жив и здрав и много послушен!
Честито и на другите майчета , ако съм изпуснала някоя, че много станаха!Живи и здрави!
Честит имен ден на всички именници!Да ви е живо и здраво името!
Пепи, аз съм така от 20 декември.С болки в кръста и стягания на корема.Имам и малко разкритие, а на 3.01 контракциите ми бяха станали на 10 минути и после спряха.Доки ме успокои , че ще си карам така още поне една седмица.Шийката ми не се била изгладила на 100%. Били лъжливи, било нормално за втора бременност, защото матката се подготвяла.Така ми обясни.Мъж ми през целите празници беше в бойна готовност да ме кара към болницата, но не би  Laughing
Бръм , ти нали във Втора градска ражда!?Я , кажи искаха ли ти памперси и мокри кърпи? И по колко?Без избор на лекар ли беше? И кой те изроди?

# 249
  • Мнения: 20
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами!
Честито на всички, който вече гушкат рожбите си и успех на тези, за които срещата с бебоците тепърва предстои.
Нашето бебе се роди на 03.01.2009 год. - 3050грама и 50 см. (точно на моя рожден ден - страхотен подарък Laughing
Казва се ЕМА.

# 250
  • Варна
  • Мнения: 389
Еххх, много готино било да дойде януари - всеки ден бебчета!!! Да са живи и здрави!

Момичета, аз изпадам в лека криза.....какво ще стане, ако спрат тока? Отоплението и храненето, че нали сме на смесено и трябва да преварявам вода! Направо не знам какво ще стане....

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утроооо!то вече си е обяд де........

Благодаря на Мим за кафенцето!
Честити бебчета на най-новите мами!!!Да са ви живи и здрави,а на майчетата-бързо възстановяване!  bouquet
Честит празник на всички и весело изкарване на именниците!!!
Това с тая криза с газа много лошо.Повечето от вас който са на ТЕЦ сигурно я усещат вече,а ако направят и режим на тока........ужас.Ние се топлим с камина с водна риза на дърва,ама ако спре тока и тя ще спре,че помпата и е на ток............и не ми се мисли как се гледа бебе на студено ooooh!Дано не се стига до там  Praynig
Хубав ден на всички и леко раждане на тези на които днес им е ден! Hug

# 252
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен.
Честито на новите родители и много щастливи мигове с бебенцата.
Честито и на празнуващите днес ,много здраве ,радости и щастие им желая.
И аз се чудя с тая енергийна криза до къде ще я докараме newsm78

Може ли да питам вече родилите мами в Шейново да разкажат за обстановката, отношението на лекарите ,дали сте били с избор на екип и каквото се сетите за там.

# 253
  • Мнения: 524
Здравейте мами!  bouquet

Честити бебенца на rumka_lokumka, bebka2304newsm51 smile3525 Да са много здрави и щастливи бебетата и родителите им!

Честито и на всички именници!

Ние още сме 2 в 1. В петък съм на изследвания - ПКК, урина, биохимия, васерман и т.н. На 12.01. на преглед пак, тонове, консултация с акушерка и да кажем коя дата след 15 сме си избрали за секциото. Момичета, колкото повече наближава, толкова повече се притеснявам. Нямам търпение вече да си гушна бебето, но искам да си се роди по-близо до термина. Дано всичко да е наред и да е здраво бебето.

На всички запътили се към родилното леко раждане и здрави и сладки бебета.

# 254
  • Мнения: 70
пише ви един горд татко на един малък сладър
бебе Даниел се роди вчера  2400гр и 48 см

Общи условия

Активация на акаунт