КГБ = Клуб на Готините Баби - 56 :)))

  • 21 433
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 16 036
Тук съм.
Благодаря за подсравите за Ани. Прочетох и стихотворението на Танита по тел. Картичките и ги запазих на комп. Утре след работа ще ги чете.
Тя сега празнува с приятелчето от Нова година. Познават се от бебета, заедно ходехме с майка му на детска кухня и по градинки. Като живяхме в Лозенец бяхме балкон срещу балкон.
Снощи ми заяви, че ще се прибере в 24.00, имала рожден ден. Та в къщи ще празнуваме друг ден.

# 61
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Римар , много студ бе.  Rolling Eyes
Ужас , дано се оправи положението. Peace

Айша , за вас кога има време тогава. Crazy
Купонясва й се на Ани.  Hug

# 62
  • Мнения: 5 001
Ааааа,умрях от смях.... Joy Joy Joy Joy


Откритията на мъжа и на жената:
Мъжът откри ЦВЕТОВЕТЕ и създаде РИСУВАНЕТО,
Жената откри РИСУВАНЕТО и създаде ГРИМА.
Мъжът откри ДУМИТЕ и създаде ДИАЛОГА.
Жената откри ДИАЛОГА и създаде КЛЮКИТЕ.
Мъжът откри ИГРИТЕ и създаде КАРТИТЕ.
Жената откри КАРТИТЕ и създаде ТАРО.
Мъжът откри ЗЕМЕДЕЛИЕТО и създаде ХРАНАТА
Жената откри ХРАНАТА и създаде ДИЕТАТА.
Мъжът откри ЧУВСТВАТА и създаде ЛЮБОВТА,
Жената откри ЛЮБОВТА и създаде СВАТБАТА.
Мъжът откри ЖЕНАТА и създаде СЕКСА.
Жената откри СЕКСА и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО.
Мъжът откри ПАЗАРА и създаде ПАРИТЕ,
Жената откри ПАРИТЕ И E*А МАЙКАТА НА ВСИЧКО!

# 63
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Joy Joy Joy ааааа Мастерче , мноооого ми Ареса.
Особено последното.  Joy Joy

# 64
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Мастерче,Супер си .От къде го изкова това? newsm78
Последното на Фенчо няма да го чета hahaha hahaha hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 4 177
Мастерче, страхотно е!

# 66
  • Мнения: 5 001
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Нали?
 Hug Hug Hug Hug Hug
Като попадна на нещо смешно и го тупвам и вие да го прочетете....



Тече изпит. Студент не знае нищо и професорът решава да му пише двойка.
- Е, това е,- казва професорът,- дайте си книжката.
- Почакайте,- казва студентът,- нека аз да ви задам един въпрос, ако ми отговорите- пишете ми двойка, ако не- тройка.
- Добре.
- Как са забива червей в земята?
- Не знам.
- Залива се с цимент и се забива.
- Добре, дайте си книжката.
На другия ден професорът вижда студента в института, отива при него и му казва:
- Дайте си книжката.
Поправя тройката на шестица и вади едно шоколадче.
- А това е от жена ми.

# 67
  • София
  • Мнения: 16 036
Мастерче, хубаво е.
За печките - казали са ти за маслен радиатор. Дорбе топлят и ние сме имали преди.
Колегите на Пламен много хвалят - някакви конвекторни печки. Приличали на климатик, могат да се монтират и на стена, около 100 лв и много бързо затопляли. Не знам, не съм купувала, само чух. Нали есента се бях подпалила дали ще пуснат парното из апартаментите ми, та проучвах.
Сега у нас е поносимо. В стаята на Ани е доста топло, в нашата - дору горе. В кухньо-хола съм без духалка. Няма нужда от нея тази вечер.
Все си мисля, че всичко това е някаква политическа игра. То ще си покаже. Някак си много ни го набиват от всякъде.

# 68
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Aйша , та те 20 год. все ни го начукват.  Joy
Кой го еня за простсмъртните , те нали си напълниха джобовете и гушите. Дръпнаха ни от всЕкъде шалтера и са всеки да се спасява поединично.  Peace

# 69
  • Мнения: 7 391
                  Що па трябва да е политика?  Sick Пазарна икономика му се вика!Големия брат реши да не дава вече безплатно,че нали през соца ни дондурикаха. Laughing Е,сега си искат париците и според мен с основание.Що ще крадат наште баровци нека си крадат техните /руските имам предвид/. Украинците да платят тези 250 долара ,вече не са в СССР,как западняците плащат за същия газ 500.Спора си е чисто търговски.
                  А нас пък кой ли не ни прецакава  newsm78 Министъра рече,че минаваме на мазут,а той е по-ефтин от газа,а хлебопроизводителите рекоха ,че ще увеличат хляба щот минават на мазут.Хайде,да ми обясните тази задачка  Mr. Green Същото и за парното - рече министъра,че като е на мазут трябва да е по-ефтино,нооооо...ще се увеличи ,ама не знаем с колко. Mr. Green
                   Фурийче,може да прочетеш на Васко и последните редчета  Laughing той на практика си го знае и едва ли ще го изненадаш.При това е с две жени. Laughing А за моя с три - без коментар. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 77
Момичета, преди малко се прибрах и затова толкова късно ви черпя по обилно, за здравето на Ванко, с помоща на Зиче, за което искренно и благодаря, а за новата темичка и прегръдка от сърце!










Майче, Честит Имен ден на синчето ти,
нека здраве, щастие, любов и късмет,
го съпътстват в живота  напред!

# 71
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Танче , ти кво направи с компа? newsm78
Свързаха ли го или още чакаш на опашка? Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 1 740
Честит имен ден на Ани на Айша,на внука на Танита,на сина на Римар, на родителите на Фурийка, на Иво на Мая! Да им е свято името! Много здраве и дълъг живот,любов и щастие и много радостни дни!
  Наздраве!
   

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 21:17 от baba iaga

# 73
  • София
  • Мнения: 16 036
Яге, благодаря за поздравите към Ани.
Танита, четох и стихотворението.  Утре ще си го сложи в папката с нейни неща. Тя си има и други от тебе. Смяха се с приятелчето се радваха.
Наздраве за именяците!

# 74
  • Мнения: 77
Жабче, за компа ще почакам още малко, при мен нищо не става от първия път, че да изживея радостта си стопроцентово. Все с пречки, трудности, бавене, чакане.......
Компютъра ми е обещан от лятото, щерката го донесе преди 4-5 дни, приятелката й ще  даде рутер ли беше, но като се върне Диляна, че нали фирмата се измести в София, кой знае още колко ще чакам и бюрото.....  Всичко става с родилни мъки!
Поздрави на Краси и на Мето, радвам се че ни четат- значи сме им интересни и ни харесват!

Днес ходих на Новогодишен банкет в Общината. От много работа не можаха да ни съберат по рано. Но пък си честитихме Новата година, защото е факт. Имаше жива музика, хапнахме, поиграхме, попяхме.... и се прибрахме.
Утре на гимнастика и на сбирка, добре че минаха тези празници, че в къщи си е скука!

Благодаря на всички включили се по късно, за поздравите към Ванко! Благодаря ви от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт