Какво бихте направили за пари...

  • 4 850
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Четете внимателно, ало, гледайте и емотиконите. Не питат за какво бихте платили луди пари.

# 16
  • Мнения: 2 254
Калин@, аз се отпарям сериозно като мечтая...той ме пита :"колко искаш за една нощ с мен?". Joy

# 17
  • Мнения: 7 837
За така  Sick, бих яла шкембе чорба.

# 18
  • Мнения: 1 533
Калин@, аз се отпарям сериозно като мечтая...той ме пита :"колко искаш за една нощ с мен?". Joy

И ти какво му викаш - айде днес работя про боно.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
За пари...колко пари?  Rolling Eyes

За 5 лв. бих спала с Брад Пит, но разбира се той няма да ги вземе колкото и да настоявам.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 254
И ти какво му викаш - айде днес работя про боно.
Ахахахаа....

# 21
  • Мнения: 5 370
Ъх......зависи. newsm78
Хлебарки , червеи, сурови яйца и дробове няма да ям. То е ясно.
Нооо, за добра сума бих скочила с парашут. Или да ходя по тесен мост между 2 супервисоки етажа (умирам от шубе от високо). Обаче, подсигурена с въже. Naughty

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Че кво им е на суровите яйца?

П. П. Кои яйца?

# 23
  • Мнения: 2 161
То е ясно,че секс бих правила за пари.Най-лесно ми е.За пари например,не бих пяла.Защото кой ще ми плати?Никой.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз съм авантюристка и инат. За пари- няма да направя нищо, за идеята- идея си нямате какво мога да направя  Crazy.
И понеже водищият емотикон е  Sick- нищо не ме погнусява до там, пък и никакви фобии нямам...та се включвам "за спорта" в темата Laughing.

# 25
  • Мнения: 2 161

За 5 лв. бих спала с Брад Пит, но разбира се той няма да ги вземе колкото и да настоявам.  Mr. Green
Мила Ерика,ако   не махнеш тези очилца,Брад пит наистина ще ти пусне 5 лева,ама в калъфа на цигулката.

# 26
  • Мнения: 5 370
Че кво им е на суровите яйца?

П. П. Кои яйца?

Суровите. Mr. Green Mr. Green
Разби ме!!!! Joy

# 27
  • Мнения: 7 474

Като гледам как си позеленяла,  май за нещо гнусно питаш. Thinking
Зависи от парите Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 448
Зависи за какво ми трябват парите. Т.е. онова, което ще направя ще е за другото, което следва след като взема парите.
Ако е нещо, което много го искам, бих стигнала до където трябва, без да убия себе си, но други може.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 466
 Бих работила.

Общи условия

Активация на акаунт