Кой от студ не се бои?Януарчето.......и бърза да се появи.

  • 15 658
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Честити бебчета на всички нови майки! Няма да изброявам поименно, че много станаха нече, но да си ви живи и здрави! Бебчетата на тези, които са публикували снимки са страхотни бонбони!

Аз няма да говоря нищо, за да не внасям негативни нотки в темата и да не взема да се ошашкам...

Прегръщам ви всички  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро!
Хоп и аз в новата темичка.Браво на Доника за нея!  bouquet
Нека и тази като предишната да е препълнена с хубави новини за здрави и красиви бебчета!
Това,че като отиваш да раждаш не трябва да казваш на никого......сега го чувам,ама пък от друга страна.......то едва ли ще ти е до това да тръгнеш да разправяш........незнам,всеки си преценява.

# 17
  • Мнения: 19


Аз няма да говоря нищо, за да не внасям негативни нотки в темата и да не взема да се ошашкам...

Прегръщам ви всички  Hug


Какво е станало,притесних се за теб  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 68
Нищо страшно, преносвам (нещо, което никога не съм вярвала, че може да ми се случи) и гледам да приемам спокойно нещата... Вчера бях на преглед и шийката ми е още сакрализирана (надявам се, че правилно го изписвам) и това малко ме разстрои, та днес от 3 през нощта не спя... Ама гледам да мисля положително, щото в крайна сметка то май от мен не зависи - всичко си е Божа работа. Та затова гледам и да не изпадам в дълги обяснения за състоянието си, да не се подхлъзна в насока, в която не трябва да мисля Simple Smile Благодаря ти за загрижеността, Натали  Hug

# 19
  • Мнения: 19
Лено ,това не е повод за притеснение,мила.Я го дай по-спокойно,гледам че SUNI4 и тя е тук и тя преносва,а на мен днес ми  е термина ,ама като гледам няма да е скоро и при мен,въпреки ,че моята шийка е напълно омекнала и съм с 2 см. разкритие,а това бебе се върти като шантаво и не дава зор.
Кураж и си мисли само хубави неща,скоро ще е  Hug

# 20
  • Мнения: 29
Хайде и аз да се запиша в новата тема.Отново имаме нови бебчета ,което много ме радва и ме прави още по нетърпелива за моето.Днес като гледах списъка на 1-ва стр. доста се натъжих като гледам че от първите дати само аз съм останала не родила и bibskolet/ някой знае ли нещо за нея мисля че отдавна не е писала ,ако не се лъжа.Но какво да се прави, ще почакам още 4 дена.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА И ТАТКОВЦИ ЗА СЪКРОВИЩАТА  КОИТО ВЕЧЕ СИ ИМАТЕ.Момичета имам едно предложение, ако искате да си сложим на първа странничка и едно албумче на нашите бебчета, че са големи сладури .Качили сте много хубави снимки но като минем в нова тема и те остават в старата и не можем да ги видим отново ако поискаме,трябва да влизаш в старата тема и да ги търсиш.Само предлагам,ако някой е навит да го направи, аз имам свободно време но не знам как се прави иначе с удоволствие бих го свършила.
За това да не се казва на никой когато отиваш да раждаш и аз съм чувала, но няма как да не кажа на майка ми понеже ще отивам на планувана дата и трябва тя да остане с децата в къщи. Надявам се това да не окаже отражение на моето раждане.Мисля че всичко ще е наред и няма да има проблеми, все пак лекарите си знаят работата.
Сега мога да ви пожелая лек ден от мен и да ви черпя по едно кафенце със закуска , да ви е весел и спорен деня, и леко раждане на тези които бебчета решат да се родят днес.

# 21
  • Мнения: 29
Хей ЛЕНО защо така си се притеснила бе мила, аз също преносвам ,термина ми беше на 2 януари, а аз съм с 1.5 см разкритие и 50 % изгладена шийка на матката , но бебка не дава никакви сигнали че иска да излиза.Гледам весело на нещата и с мъжо се смеем че аз ще раждам хипопотамче да ми е изгледано здраво и голямо бебче.Я не се притеснявай така моят доктор каза че две седмици преди и две след термина е напълно нормално да се роди.Ако то само не реши да излезе те ще се погрижат за него, няма кой да го остави все ще трябва да излезе, не се плаши не си само ти и аз карам вече 10-я месец но здраве да е, сигурно е за хубаво,всичко е божа работа. Hug Hug Hug Heart Eyes Hug Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Добрютрууу
Сънич, ами в профила ни с албуми, който желае може да качва снимки на бебоците Wink За съжаление само по една снимчица мога да сложа на първа страница.
Лено не се шашкай излишно...И секс му е майка та. Една приятелка преносваше с 10 дни и доктора такава рецепта и беше предписал...
Това поверие и аз го знам и с Хриси го спазих, поне до колкото можах - дори и таткото не разбра, че бях по-рано в болницата Joy
Момичета...спя си аз нощес и от какъв зор изведнъж реших, че ми пречи халката и зор да я махна - е да, ама не...и като се притесних...Почнаха едни топли и студени вълни да ме обливат, обикалям къщата-пробвах сапуни, олио...не става и това е. Мъж ми вика глей сега от притеснение по една халка да родиш...Е, успокоих се по едно време...Сега чакам да ми спаднат пръстите, че аз и без да съм бременна сутрин са ми като кебапчета и ще я мъча евентуално...Отделно нали го мисля и влизането в болница в понеделник...И ми е мъчно за дребния, че са едни гимнастики кой ще го гледа...Че за един ден не си струва свекърва ми да си взема отпуск, майка ще дойде, но той не свикнал въобще с нея...Абе....
Отивам да пийна едно кафенце и ще досаждам пак Hug

# 23
  • Мнения: 29
Доника аз имах в предвид да си открием ново албумче само за бебчетата ,както направихме за коремчетата, и да има линк към него на първа стр. а не да качваме повече снимки на 1 стр., по една е достатъчно, разбира се.Не го мисли аз само предложих ако е проблем забрави, не е толкова важно и това което правиш за форума е много и сме ти благодарни ,и не искам да те занимавам и товаря с излишни неща.Хайде аз ще лягам а на вас лек ден. Hug Hug Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 932
Лено я не се шашкай . Митко си го родих преносен , бяхме писали термин 13.10 , той се роди на 12 , реално по изчисления терминът трябваше да е към 5-ти . И какво пък - предния ден преди да родя нямах никакво разкритие , раждането мина като учебник за 17 - 18 часа след падането на тапата и всичко си беше песен . Така че споко , природата си знае работата . Терминът затова се пише ВТР - вероятен термин за раждане , защото всичко е вероятно . Не им се давай - когато му дойде времето , ще се роди .

# 25
  • Мнения: 36
Здравейтее!!! И аз да се отчета в хубавата темичка. Вчера бях на преглед бебето е 2900 и не бърза да излиза, доктора не ми хареса плацентата ама бебето се чувствало отлично. Каза, че шииката ми се скъсявала по малко и да подновим сексуалния живот (не че сме го изоставили до сега де  Joy ) За разкритие не ме бърка.
Аууу снощи по новините даваха какъв студ е в Шейново, направо съм потресена. Сега се чудя какви неща да слагам в багажа...

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!
Днес си получих възглавницата за кърмене, поръчана от тук 
 http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 3a5a5c5f2ce59fbc1
Ама тя много голяма ,беее  Shocked Незнам как ще гушкам и бебето, и възглавницата. Надявам се да е удобна, наистина.
Данче - благодаря, че споделяш за новите взаимоотношения в къщи четиримата  Simple Smile И аз смятам, че мойта Мимка ще се буди със бебето и със сигурност ще трябва да е в друга стая.
alex222 - бравос за сексуалния живот  Laughing Аз се чувствам като хипопотам и хич и не ми се пробва вече  Sunglasses

Доника - какво ти пука за халката, все ще я свалиш, като родиш  Wink Реших аз веднага да пробвам моята и със зор я махнах. Сега се чудя да си я сложа ли пак  newsm78 . Защо ще влизаш в понеделник в болница, нещо не разбрах ?

# 27
  • Мнения: 395
Да се запиша и аз в новата ни темичка. Доника  Hug
Сега преброих, имаме си 48 бебета! Да видим днес на кого ще му е реда Simple Smile
Доника, какво става с теб, какви са тези болници в понеделник?
Лено, бебчо си знае работата. Само спокойствието му е майката. Именно за тава спрях да чета из интернет много много по темата.
За мазането - аз си използвам Лансинох, че не се отмива. Препоръчвам по-голямата тубичка, че излиза многоо по-евтино.

# 28
  • Мнения: 2 880
Честити бебенца на всички нови мами! Да са ви живи и здрави!   bouquet

# 29
  • Мнения: 60
Здравейте на всички,вчера ни изписаха от родилния дом точно на имения ми ден  Grinning.
Минавам само да ви кажа, че сме добре , в момента Маги спи и набързо ще ви пиша как мина всичко.
На 02.01 в 02.40ч.вечерта ми падна тапата и контракциите започнаха веднага,ама аз нали съм чела , че може да се устиска няколко дни и си мислех , че са фалшиви  Grinning.По едно време се осъзнах, че май ще е този ден и звънах на доки чак в 9ч. сутринта.В 10ч. бях в болницата прегледа ме и ми каза разкритие 3-4см. и раждането е започнало.
И сега искам да ви кажа, че няма нищо страшно от самото раждане,така се мобилизираш, че аз нито за секунда не съм изпадала в паника.Правят ти клизма която не боли  Grinning,а и прегледа за разкритие дето ви надух главата и той не боли, и отиваш в предродилна там чакаш да ти дойде пълно разкритие.Аз не можех да лежа почети през цялото време ами обикалях като луда стаята и коридора като почнеше контракция се хващах за каквото ми падне перваз,инвалидна количка,това за системите   Laughing ама доктора и акушерките ми казваха,че добре правя и ще родя по лесно.
Имаше една циганка в съседната стая дето така крещеше все едно я колят ,и аз все си мислех мале колко ли ще ме боли, че чак така да се дера като нея.В тия мисли само си охках и си мислех, че още нищо не съм видяла. LaughingПо едно време доки дойде да види разкритието и ми и се хвана за главата ПЪЛНО , вика ми бе момиче какво правиш защо не казваш ти раждаш вече.
И се почна една галимация пукна ми водите и като започнаха напъните , той ми вика "дишай не напъвай" а аз " напъвааааам".Не могат да сварят да ме закарат в родилна като по филмите с няколко напъна я родих.Дадаха ми я да си я гушкам веднага беше незабравимо.
Така, че споко на тези които им предстои не е толкова страшно.
Неприятното е,че имама доста шевове заради бързото раждане,но за шиенето по добре да не пиша.След това се стои 2 часа в родилна и Маги беше на корема ми поне 30 мин. така си поплаках от щастие, че забравих и шиенето и всичко.
Закараха ни и двете веднага след това в стаята и от там се започват грижите , но НАЙ - СЛАДКИТЕ грижи , бебетата стояха при нас през цялото време така, че от първия миг започваш със смяната на памперсите с преобличане и т.н.Моята писана е малко гласовита но да ми е жива и здрава.
Не можете да си представие колко съм щастлива пожелавам го на всички вас - леко раждане и най- сладкото бебче.
Снимки оставям за после.

Общи условия

Активация на акаунт