дали ми изневерява?

  • 24 098
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 21
Абе то правопис ли не беше...май нещо става newsm78,аз също следя темата но не виждам резултат досега!Съгласна съм с повечето изказвания но най- правилното според мен е двамцата да отидете на почивка и мисля,че там всичко ще се изясни за теб "странна работа"! newsm53

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Браво!

# 211
Забавлявам се да Simple Smile Mr. Greenхехе
Моми4ета на какво ми направихте теми4ката newsm78 #Crazy Sick
Както и да е   bouquetБлагодаря на всички ви:)
При нас нещата все са си така...Секс не сме правили от 6.01.09 - двадесет дни #Cussing outОба4е аз си трая и си мъл4а и си кретам...даже вече забравих какво беше това  Rolling Eyes
Сигурно този проблем е само върха на айсберга, но просто нито разговори действат, а и вече нямам нерви, нито мъл4ание, нито викане, нищо!И сега нещата са по течението. Започвам да се чудя дали въобще се оби4аме, питах го, а той ми казва:"Аз не те харесвам вече, аз тебичам" Sick newsm78Което ми звучи адски тъпо!И кво?и аз оби4ам много хора ама не си лягам с тях!Това значи че ме обича като приятелка, оба4е и той не иска да си признае и ей така!Вече всичко ми е все едно, няма тръпка, няма страст, само битовизми и простотии, само ми се лигави насре6та, не мога да разчитам за нищо на него. Едно нещо го прави по 100часа и после що не съм доволна!Ми за кво да съм доволна...Поне тука мога да си излея яда!Айде до после, че сега нямам време!

# 212
  • Мнения: 26
Ясна е работата.
Хич не си губи времето повече с него, нито ти, нито той ще е щастлив. Ниастина е доста безмислено да продължавате. Това да се оставиш на течението е простотия като цяло.

# 213
  • Мнения: 2 716
Още повече сте гаджета. А като се ожените как ще текат работите?
Хахава работа  Crazy

# 214
  • Мнения: 157
Ясна е работата.
Хич не си губи времето повече с него, нито ти, нито той ще е щастлив. Ниастина е доста безмислено да продължавате. Това да се оставиш на течението е простотия като цяло.

Това е и моето мнение! Странна работа, можеш да пуснеш анкета на тема "Да остана ли с него? С    отговори:
                                                           -да;
                                                           -не;
                                                           -дай му още време.

# 215
Такааа..., ето ви сега развръзката на нещата:
В момента се опитвам да приклу4а връзката си с този мъЖ!
Ще започна по-отдалеч. Поради ред причини, имах съмнения че съм бременна, макар от около месец да не сме правили нищо. Направих си три тест - положителни. Отидох на доктор, каза че няма нищо. Мен ме боли и ми те4е по малко же4е 12 дена. На нашия пич брат му пак се осра тотално, така че сега няма пари и за ядене и естествено кой мислите го спасява?!..За кой ли път? Когато му показах тестовете и исках да кажа на майка му, той ми каза че на нея сега не й е до това, съответно и на него, естествено заради брата! При което аз се почувствах ужасно и се запитах щом за толкова време заедно, аз под съмнение за бременност и то желана, съм пренебргната заради брат му, къде аджеба се вписвам в кртинката семейна?! Зададох въпроса докога ще спасяваме и обгрижваме и без това неспасяемия случай наречен БРАТ, който не се интересува от нищо освен да спи и да не би случайно да е решил да го осиновява? След грандиозни скандали заплахи и т.н. се оказа, че аз искам да го отделя от неговото семейство, видите ли и да му забраня даа ги издържа и обгрижва, защото съм злобна егоистка!Плюс тва съм тъпа и ме прати на майната ми след като ме напсува на майка и ме блъсна!
После се оказа, че всъщност на него му е добре така да си живее с мен, но аз му обясних че фирмата за слугински услуги фалира и след като той не може да осъзнае, че семейство се гради от двама, а си мисли, че аз съм притурка, добавка към вече настоящото му семейство, може да се чувства свободен да си им се отдаде изцяло!
Това момиче е в най- най-общи линии моят разказ. Имам чувства към него, но се уморих да го тикам, да го бутам и да се опитвам да градя нещо сама! И пак съм в изходна позиция - събиране на багаж. А той е толкова много, че се 4удя откъде да започна. Много ми е объркано всичко, защото не се знае дали съм бременна или не, ако не съм зна4и има друг сериозен проблем. От друга страна майка му е голяма оса и ще започне да ме заплашва и не ми се разправя с нея. От трета страна ме е страх да не сгреша, макар че реалността наистина не е розова. Ние дори нямаме за какво да си говорим!
Пожелайте ми успех, ще пиша пак!
Благодаря на всички ви!

# 216
Бягай далече.
Ако му ставаше, можеше и да си затвориш очите и да се опитате да спасите положението, въпреки че така както описваш ситуацията  ooooh! само съвсем изпаднала жена ще се набута в такава връзка.
Ако проблема беше само в секса, можеше да се намери някакъв компромис.
Така описан живота ти прилича повече на филм на ужасите, отколкото на нормално съжителство.
А грешките? По-добре сгреши, отколкото да живееш живота, който те прави нещастна.
Нали знаеш една врата се затваря, други 10 се отварят  Hug

# 217
  • Мнения: 206
Успех  bouquet
Смятам, че си тръгнала в правилната посока Peace

# 218
  • sofia
  • Мнения: 8 959
Искрено ти желая да намериш своя път.
След много зор, най-накрая си е казал каквото му е на душата.
Късмет ти желая!

# 219
  • Мнения: 2 716
Постъпи както сметнеш за удачно.
Светът не свършва. Ако пък решиш, че си сгрешила, винаги можеш да промениш нещата.
Успех  Peace

пп/ може креватният проблем, всъщност, да е следствие от новопоявилият се.

# 220
Той новопоявилият се, е пореден!Еми писна ми!Писна ми на п*тката!Като е толкова състрадателен и не вижда или по-точно вижда, но не може да откаже, като го доят, да си ходи при НЕГОВОТО семейство!Аз не съм никоя, а и явно напразно съм се заблуждавала, че градим нещо!Много неща си накрещяхме в4ера и просто нямам сили даже да мисля затова! Не се чувствам предадена, оба4е!След последна ми дългогодишна връзка, си бях решила, че нама да си позволя лукса да разчитам докрай на някой друг, освен на себе си! Така, че поне това не ме изненадва!
Защо след като вижда, че го използват и манипулират, смята че аз съм лошата и искам да го откъсна от тях?! Нали уж щяхме да сме семейство!? Или може би повечето мъже си мислят така: "Сега ще си хвана една сгодна женица и тя ще ми роди дечица, а пък аз междувременно ще си имам мойто си семейство, а тя само трябва да свикне с тях!"
Еми сори, ама сте в грешка мъже такива!И не знам защо 4ак сега се изпусна, колко го дразня и за колко тъпа ме смята?! Най-после! Добре че видях истината и сега не си задавам излишни въпроси, защото вече имам отговорите!
Ще пиша пак, стискайте палци да не е нещо сериозно това кръвоте4ение, че ве4е 6те се побаркам!

# 221
  • Мнения: 2 716
Неговото семейство сигурно смята, че ти го доиш. И вероятно му го казва.
Хората си казват ужасни неща когато са ядосани. После съжаляват.

# 222
  • Мнения: 157
Мен тази твоя бременност нещо ме човърка newsm78 Странна работа, в предни постинги си споменала, че за последно сте правили секс на 6 януари, после пишеш, че не сте правили секс повече от месец newsm78 Каква е тая работа? А тези положителни тестове? Те обикновено са точни. А тази болка и кървене? По-скоро отиди на лекар/вече пишеш, че си ходила, но някак между другото/, за да се изяснят нещата. Пък и евентуална бременност пред последваща раздяла #Crazy

# 223
НАЕМИ СИ 4АСТЕН ДЕДЕКТИВ

А НЯКОЙ КОЙТО ИМА ОПИТ С ТОВА ДА КАЖЕ.

# 224
Колкото повече мислите по този проблем вие му оттдавате значение и ви дразни за това не му мислете толкова зная го от опит. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт