дали ми изневерява?

  • 24 051
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 37
Правилно постъпваш. По добре сама отколкото с човек на когото не можеш да разчиташ.
Успех! Peace

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 22:33 от Rali M

# 226
  • Мнения: 2 502
Странна работа, наистина... Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 4 586
Не казваш на колко години е....
Какво значение имат годините, пепел ти на езика.

# 228
При нас се случи подобно нещо. Няколко месеца след раждането на дъщеря ни изглеждаше така все едно мъжът ми няма желание за секс. Какво ли не правих, а нито бях напълняла по време на бременността, нито съм бях станала непривлекателна  Rolling Eyes И той така - все излизахме с някого и т.н. Мислех си хиляди глупости и проверявах телефона му постоянно. Нищо не открих  Tired После реших да се прибера в България с бебето за месец ( живеем в чужбина ). Докато бяхме там си мислех какво ли не, беше ми много криво, а и не знаех той какво прави! Но си бях решила, че трябва да разбера дали наистина му пука за мен или не. Върнахме се после вкъщи и о, чудо! Всичко потръгна чудесно! Беше си точно както преди и секса си е страхотен до ден днешен  Wink Така и не разбрах какво му беше прищракало, дали е имало друга...но важното е, че всичко при нас е чудесно вече няколко години  Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 1 541
изказвам само мнение - не искам нападение , но аз малко не съм съгласна със съветите напускай го  newsm78 .момичета , не е така лесно да напуснеш някои който обичаш  Thinking а странна работа по долу пишеше че го обича , че всичко е наред само дето секса ... е и това може да е период - според мен да не взима прибързани решения (още повече , че може и бебе да има , а то ще осмисли живота й) останалите проблеми със семейството му -не само тя ги има 50% от мамите тук имат ядове със зълви , етърви и прочие . така че аз съм за още малко време  , да се избистри ситуацията и да стене мацката наясно със себе си - обича ли го или не - ако не изчезвай , но ако още го обича , защо трябва да се наранява себе си и да страда след като го напусне
п.п макар и в кръга на шегата ,ще кажа - като пътува се пробвай на друго място и ако успееш да го забравиш - действай както са те посъветвали по долу , но ако мислиш само за него - не се наранявай допълнително ... всички хора имат проблеми , само че от различно естество - приеми твоя за нормален и се опитай да продължиш! Peace

# 230
  • Мнения: 37
Според мен тя говори за тотална липса на взаимност.

# 231
  • София
  • Мнения: 1 541
Според мен тя говори за тотална липса на взаимност.

говоря за доста по надолу - почти в началото - тя го обича той също само секса не е наред , да си прецени момичето, но на нас ни е лесно да кажем бягай или махни се от него , но в нейното сърце как ли е? това е любов ! трудно  се разделя с ЛЮБОВТА , ако тя е истинска! Heart Eyes

# 232
Моми4ета, опитах се да си дам време да осмисля нещата и дали не бъркам аз някъде. За мое най-голямо съжаление, откакто му казах, 4е искам да се разделим, нито един път не ми каза "Остани, защото те оби4ам". Дори и това щеше да е сламка. Постоянно се упрекваме взаимно, ти-това, аз - онова. Той казва, че не може да ги изостави, а аз не искам да ги изоставя, но не може винаги да раз4итата само на него. Не е нормално. Това се отразява в нашата връзка. Говорих, обяснявах, еми - няма промяна. Няма да ги оставя и няма!Той едно си знае и това си бае. Казва, че знае, че го използват, но не може да ги остави! Е това на какво прилича?! Има хора с къде къде по-големи проблеми от нашите и това не им се отразява в секса, а при нас, той е мираж, както вече стана ясно! Ми не е нормално едно 23 годишно мом4е да си ляга до жена си и нищо да не му се прави, в продължение на месеци!
Не съм бременна, слава богу!Но за съжаление, май са ми се разбутали хормоните на щитовидната и хипофизната жлеза, откъде се получава реакция, като положителен тест за бременност!И всичко това от нерви! А той дори не вижда какъв ми е проблема! За него, няма проблем, а аз сама си го създавам! Говорехме за жилище. Не можело да се тегли кредит, щото можели сме да останем без работа. То винаги има риск, пък и аз не съм казала утре да го теглим тоя кредит!И кво понеже има риск, които реално винаги съществува, ние ще 4акаме! Пари щял да събира и тогава! 4е как се събират толкова пари?! Ако не съм аз нямаше и за кола да има! Всеки месец ли4но съм му внасяла парите в банката, на негова сметка, където аз нямам право да тегля, мога само да внасям! И аз го накарах преди време да си открие сметка, защото парите му стояха при майка му и съответно открихме едни липсииии! Това, поне го разбра с очите си! И няма как да си мислят, 4е аз го доя, при това положение! Коя жена събира парите на мъжа си, в сметка от която тя няма право да тегли! И то аз исках така!
Просто няма смисъл!Това е! В нищо не ни върви заедно! Cry

# 233
  • София
  • Мнения: 1 541
Та сега по същество - заедно сме от две години. Той е страхотен като отношение мил. загрижен, гушкаме се, абе дет' се вика - идеалната двойка, обаче секса...секса е мираж бе хора!


това пише тя в началото - е ако всичко е наред и само секса "куца" аз лично не бих взела прибързано решение - във всяко семейство има проблеми е ... нейните са такива ,има други които се насищат на секс , но нямат уважение и секс и изневяра и 1000 проблеми - Слава Богу опазил ме Господ и мен и всички , но има една поговорка '' там къде няма пушек , няма и проблеми", а те живеят на семейни начела ..... офффффф не зная ..... просто исках да споделя , че моето мнение е различно и как бих постъпила аз

# 234
  • София
  • Мнения: 1 541
Моми4ета, опитах се да си дам време да осмисля нещата и дали не бъркам аз някъде. За мое най-голямо съжаление, откакто му казах, 4е искам да се разделим, нито един път не ми каза "Остани, защото те оби4ам". Дори и това щеше да е сламка. Постоянно се упрекваме взаимно, ти-това, аз - онова. Той казва, че не може да ги изостави, а аз не искам да ги изоставя, но не може винаги да раз4итата само на него. Не е нормално. Това се отразява в нашата връзка. Говорих, обяснявах, еми - няма промяна. Няма да ги оставя и няма!Той едно си знае и това си бае. Казва, че знае, че го използват, но не може да ги остави! Е това на какво прилича?! Има хора с къде къде по-големи проблеми от нашите и това не им се отразява в секса, а при нас, той е мираж, както вече стана ясно! Ми не е нормално едно 23 годишно мом4е да си ляга до жена си и нищо да не му се прави, в продължение на месеци!
Не съм бременна, слава богу!Но за съжаление, май са ми се разбутали хормоните на щитовидната и хипофизната жлеза, откъде се получава реакция, като положителен тест за бременност!И всичко това от нерви! А той дори не вижда какъв ми е проблема! За него, няма проблем, а аз сама си го създавам! Говорехме за жилище. Не можело да се тегли кредит, щото можели сме да останем без работа. То винаги има риск, пък и аз не съм казала утре да го теглим тоя кредит!И кво понеже има риск, които реално винаги съществува, ние ще 4акаме! Пари щял да събира и тогава! 4е как се събират толкова пари?! Ако не съм аз нямаше и за кола да има! Всеки месец ли4но съм му внасяла парите в банката, на негова сметка, където аз нямам право да тегля, мога само да внасям! И аз го накарах преди време да си открие сметка, защото парите му стояха при майка му и съответно открихме едни липсииии! Това, поне го разбра с очите си! И няма как да си мислят, 4е аз го доя, при това положение! Коя жена събира парите на мъжа си, в сметка от която тя няма право да тегли! И то аз исках така!
Просто няма смисъл!Това е! В нищо не ни върви заедно! Cry

ЕХХХХХХХХХ недей да плачеш ! Нещата са се променили  Close , но ти май още го обичаш , ми не можеш ли да му кажеш , че да си дадете време , но по отделно да живеете - да видиш как ще реагира?той съгласен ли е на раздяла ?

# 235
  • София
  • Мнения: 1 541
от опит преди време аз исках раздяла - и той - о'к  , да ама след седмица : как си мило да излезем на кафе ... не мога без теб искаш ли отново да сме заедно и ... всичко почна от начало ,но тогава АЗ настъпих Mr. Green

# 236
  • Мнения: 2 891
Виж сега, Странна работа, може да си права за всичко, което казваш, но едно нещо пропускаш. Кръвта вода не става. Най-тъпото нещо, което можеш да се опиташ да направиш е да разделиш двама братя или майка от дете. Това е кауза пердута от самото начало. Ти ще си до него сега, още година, две или повече, но те ще са му роднини винаги. За другото съвет няма нужда да ти давам, защото виждам, че ти вече си решила.

# 237
  • Мнения: 21
Според мен въпроса е , може ли странна работа да продължи да живее така, много проблеми станаха нещо. И не само , че станаха, но и доста й влияят отрицателно, а и няма как да е иначе, щом са проблеми. Мъжлето - ама и грам не иска да се промени.Той си е начертал пътя, а другите трябва да го следват и да се съгласяват. Да, да, ама не. То така в едно семейство не става. Не може само единия да прави компромисите.  И никой не иска да го отделя от биологичното му семейство, но това не означава , че жената - странна работа- не е важна в къщи и нейните доводи не би следвало да се уважават, напротив. А като че ли на мъжлето, само неговите желания имат значение и неговите работи да вървят. В една връзка се трябва и двамата да правят отстъпки.
За любовта - само странна работа може да си прецени дали и колко го обича. То всичките негативни неща влияят и върху любовта и то отрицателно. Ако го обича, нека си даде още време, преди да вземе окончателно решение за раздяла.
Ако сметне, че не може вечно така да живее с него, а и както и секса куца, има още мноооого мъже, които търсят половинката си.
Та нали преди настоящите си връзки сме имали и други връзки, и тогава сме си мислили , че предните мъже са били мъже на живота ни, докато идва един момент , в който човек разбира, че къса и започва да се бори за щастието си другаде, и започва отначало с предишния си опит  и знания, и предпазливост. Такъв е живота. Това са реалните неща. Ако пък в един момент човек сметне, че е сбъркал, не е изключено и такова нещо, то той оправя грешката си.
Мисля, че странна работа не е очаквала такава развръзка и е объркана още. Но решението ще дойде. Всички сме били объркани в даден момент.
Изходи много: продължават да са заедно, , не се разделят окончателно, но пробват известно време по сами,, или казват край
Но вярно е много обидно да казваш , че не можеш да живееш така и да искаш да си тръгнеш, а човека до теб, ако те иска да не ти предложи да останеш, защото те обича и да помислите заедно върху проблемите си.
За мене този мъж още е незрял и е свикнал тя да се съобразява с него само.Не е готов като че ли на компромиси. А май не е готов и да дава във връзката си - говоря емоционално да дава.
Ами.... успех казвам на авторката и нали знаеш - след буря идва слънце. Горе главата , всичко ще се нареди.

# 238
Благодаря ви моми4ета:)
Знам, 4е кръвта вода не става и нямам амбицията да променям този факт, но просто всяка връзка е ново начало, а когато тази връзка започне да прераства в семейство, "кръвта" остава по-встрани. Болно ми е от това, че той дори не ми казва, че ме обича, а може би не ме оби4а и се надява като всеки път аз да склоня да из4акаме още. Когато се събрахме да живеем заедно, първо живеехме с майка му и брат му. Аз се съобразявах с тях и те с мен, но в един момент просто взе да ми идва на нагорно да се съобразявам с всички и исках да излезем на квартира. Естествено ми беше заявено, че "Аз пари за квартира нямам", макар че не съм му искала. После, вече си бях намерила квартира и си бях събрала багажа, а той ми трясна вратата под носа и излезе. Майка му започна да ме убеждава да остана, че ще ни пусне в другия апартамент да живеем и да ме пита защо сега аджаба искам да се изнасям, да не би да не оби4ам вече сина й, дали тя не ми е пре4ела и т.н.. Имам добро възпитание и й обясних, че никой не ми пречи, но искам да сме самостоятелни, а тя по4на да ме заплашва, че ако сега излезна с багажа, повече нищо няма да е същото, нямало да бъда добре дошла и ала бала. Ок, съгласих се. Преместихме се в другия апартамент и се почна идване когато ни няма, постоянно с влизането "Аз съм си у нас", брат му с бившата си приятелка идваше в наше отсъствие, уж да видят ку4енцето ни. Ми не могат ли да се обадят или да дойдат и да го видят, когато сме там. Не 4е нещо, благодарна съм, но все пак мойте неща са там и неми е приятно. Един ден както си стоя по пра6ки и хоп някой се опитва да отключи - лелята на майка му от долния етаж - и тя да види ку4енцето. Еми махнахме ку4ето, сложихме метална врата и уж нямаше да даваме ключове и пак половината свят имат!Е, не знам дали идват сега, защото ми омръзна да следя всичко. Да не говорим за бабите от блока - мисля 4е сами се сещате. После ТЯ по4на да мрънка 4е вратата била крива и дрдрд, ем с връзки за безпари - толкоз! И много такива неща, които просто ме побъркаха. Много пъти съм му казвала и отговорът е един и същ: "Ем, кво да направя, такива са!"Ами и аз съм такава!С майка си не съм се съобразявала толкова. Боря се с живота от 17 годи6на сама! Не 4е е нямало кой да ми помогне, просто съм решила, 4е искам да съм самостоятелна и независима!И това няма да се промени! И понеже съм се сблъсквала с много неща, единствено ме е страх от болести! Не ме е страх от нищо друго! Как да си намеря такъв мъж като мен или поне малко по амбициозен, с цели и собствено мнение, с характер! Сега6ните мъже са просто Sick
Това е засега от мен!

# 239
  • Мнения: 2 891
Аз не казвам, че това, което правят е хубаво. Казвам, че вероятността той да изостави семейството си и да тръгне с теб е нищожна, още повече при положение, че нямате брак и деца. За другото си права, дума да няма!

Общи условия

Активация на акаунт