ЗА и ПРОТИВ ОТКРИТАТА ОМРАЗА КЪМ ДРУГ НАРОД ВЪВ ФОРУМА

  • 5 119
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 430
За мен темата приключи! Време е за вечеря. Да не се разсърди някой, че не му отговарям. Wink
ИЗВОД: Простотия до шия! Hug
natia,казвам го съвсем безпристрастно.Но с последните си два коментара наистина се изложи !
Мисля,че преди Михалко беше писала,че в началото е била солидарна с теб.Но наистина мина границата.
Усещам леко раздразнение в последният ти коментар,че никой не те е отразил и не ти е отговорил.Е  да не ти развалям  харашото тази вечер,ти отговарям
ИЗЛАГАЦИЯ
 

# 106
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не мисля, че точно авторката е минала границата. Други я минаха отдавна и се чудя защо мненията им още седят.

# 107
  • Мнения: 4 555
Аз пък вече съм много объркана от авторката.
Значи:
чиста рускиня е,мъжът е грузинец,само на 30 год,двадесет от  които е прекарала в България,а по настоящем е в Испания! ShockedКосмополитен представител
бррррррр много ме обърка
Какъв е проблемът, само не разбрах?
Човек няма право да живее в страна, в която не е раждан или поне съпружеското тяло да е раждано там? Или няма право да смята родината си за такава, ако живее извън нея?

Щом грузинец се е оженил за рускиня, значи хората са достатъчно интелигентни, за да им е ясно, че политическите отношения между две държави не могат да са показателни за характерите на всеки един представител на тези нации. Нещо, което на много хора тук не им е ясно.

Излагацията е за тези, които дойдоха да си разтоварят душата от тежки преживявания свързани с руснаци и да си го изкарат на авторката, понеже тя, бидейки рускиня, е абсолютно отговорна за действията както на всички свои сънародници, така и на всички руски управници. Други пък тръгнаха да ровят в личния и живот, за да открият, че са лично засегнати от факта, че е омъжена за грузинец, което си е живо углавно престъпление.

И преди ли си бяхте такива или комуникацията една с друга ви действа в тази насока?

# 108
  • Мнения: 3 634
Не мисля, че точно авторката е минала границата. Други я минаха отдавна и се чудя защо мненията им още седят.

На мен като нещо не ми харесва информирам модератор.  Naughty

# 109
  • Мнения: 4 586
Старите кучета и кучки сейфат. всички - филе саве ас - саве!
Май става въпроз за преразпределяне сферите на влияние в подфорум мами в странство.
На такоз ми мяза.

# 110
  • София
  • Мнения: 2 840
Грузинците няма какво да се правят на ощипани. Да не забравяме руснаците колко време търпяха с "любов" великата им стоманена издънка в Кремъл.

Авторката има един основен проблем, твърде дълго е живяла в България, което я е направило тънкообидчива и търсеща одобрението на другите - нещо, което е доста неприсъщо за руския человек.

С лек руски повей в кръвта, аз се радвам на интернационална и всенародна любов, щото, както вече казах, газта я спряха Украинците. И ще ни я пуснат, така че "...широка страна моя родная..." да запеем , да плеснем и да се прегърнем.

Ребята, давайте жить дружно!!!
Както казваше любимият ми котарак Леополд.

# 111
  • Мнения: 4 586
СЧАСТЬЕ ДЛЯ ВСЕХ, ДАРОМ, И ПУСТЬ НИКТО НЕ УЙДЕТ ОБИЖЕННЫЙ
перефразирано
Газ ДЛЯ ВСЕХ, ДАРОМ, И ПУСТЬ НИКТО НЕ УЙДЕТ ОБИЖЕННЫЙ

# 112
  • Мнения: 212

На мен като нещо не ми харесва информирам модератор.  Naughty

Аха, значи ти си била... Добре, че си каза... ще знам за в бъдеще... От всички най-мразя тия които докладват и ходят да снасят на шефовете нещо от сорта на ... " Пък другарко, Иванчо ми скубе косата... " ... Sick

# 113
  • Мнения: 3 634

На мен като нещо не ми харесва информирам модератор.  Naughty

Аха, значи ти си била... Добре, че си каза... ще знам за в бъдеще... От всички най-мразя тия които докладват и ходят да снасят на шефовете нещо от сорта на ... " Пък другарко, Иванчо ми скубе косата... " ... Sick

Дано ти остане време между два бан-а да ме докладваш и мен някой път!  Laughing

# 114
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Егати темата Shocked.

# 115
  • Мнения: 4 187
Да, добре е, че я прочетох !

# 116
  • София
  • Мнения: 2 840
Газта иде, бе, налейте водка, дайте сельодка, кво се правите, че не разбирате?!

Никой никого не мрази искрено, за жалост.
Самата аз копнея да изпитам откровена, нескрита омраза към някой народ. Поводи, колкото щеш - исторически, политически, религиозни, хормонални, емоционални...всякакви.
Но не ми се получава.
Всъщност, отделните нации предизвикват у мен интерес и любопитство, нищо повече.
Никой не е длъжен да харесва и обгрижва с нежност националното его на когото и да било. Интернационалната любов не е някакво сантиментално изживяване. Интербригадистите са част от добрата литература - художествена и историческа.

Какво толкова, че някой намира немците за грозновати, поляците за алкохолици, евреите за мошеници?
Да не забравяме, че ние, българите, споделяме идеите за свобода на мисълта и се мислим за втори в света по интелект и първи по женска красота и мъжка потентност. Това е достатъчно, за да приемаме себе си с огромна доза здрав, разтърсващ, освобождаващ смях.

# 117
  • Мнения: 5 370

Очаквам тема "За " и "Против" омразата към североафриканцитв във Франция. Или "За " или "против" турските гастарбайтери в Белгия, Германия, Холандия..... Whistling

# 118
  • Мнения: 12 692
Газта иде, бе, налейте водка, дайте сельодка, кво се правите, че не разбирате?!


Аман от това рускопоклоничество. Какво й е на ракийката с туршийка. никаква национална гордост.

# 119
  • Мнения: 25 892
Да не забравяме, че ние, българите, споделяме идеите за свобода на мисълта и се мислим за втори в света по интелект и първи по женска красота и мъжка потентност.

Да не би да се опитваш да намекнеш, че не сме???  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт