И през Новата Година здраве, берекет в Бургас да има - 69

  • 17 766
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 145
Wish, всеки втори и четвърти вторник от месеца

# 271
  • Мнения: 1 701
Wish, всеки втори и четвърти вторник от месеца
  bouquet

# 272
  • Мнения: 1 813
Благодаря ви,ще пробвам с чесън,че тук около мен няма майки-кърмачки,всички дечица пораснаха.
Такова нещо не съм имала никога - дясното око със силноизразен ечемик,а лявото не спира да ми боде,да ми щипе,направо  Cry Cry Cry утре май съм на лекар.

# 273
  • Мнения: 1 280
...утре май съм на лекар.


  Ахче най-добре  Wink

# 274
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Катка,виж  къде те намерих Joy

# 275
  • Мнения: 1 813
...утре май съм на лекар.


  Ахче най-добре  Wink

Всъщност съм от 8 до 19:00 на лекции  ooooh!

# 276
Благодаря за инфото!Следващия път когато се събирате непременно ще дойда,ако може разбира се! newsm53

# 277
  • Мнения: 995

Аууу, много съм екзотише Laughing

Ах, някой ти е намигал, намигал... Mr. Green Дано не ти излезе и на другото око, че щом ти щипе... Confused

# 278
  • Мнения: 1 813



Ах, някой ти е намигал, намигал... Mr. Green Дано не ти излезе и на другото око, че щом ти щипе... Confused

Аз разправям на Никито /знаеш кое/ , че съм много готЯна с новата прическа,той ми вика "надуваш ли се"  Joy Joy Joy

# 279
  • Мнения: 1 111
 Нещо съм я пропуснала новата ти прическа.  newsm78 Я да видим. Laughing

# 280
  • Мнения: 1 280
Нещо съм я пропуснала новата ти прическа.  newsm78 Я да видим. Laughing


     Мдаа и аз. За дългата коса ли иде реч  newsm78

# 281
  • Мнения: 1 813
Ааа удължената коса я свалих след 1 месец и 5 дни  Grinning  Сега не мога да се снимам понеже знаете за проблема ми . Даже не отидох на лекции,такава "прекрасница" съм.
Направих си отново бретон,но с кафявата коса ми седи по-различно,а и не го подстиргахме точно като предния път. Само се чудя защо си го пусках предния път няколко месеца,ходих с фибички назад като дете-идиотче,като ми отива повече Със бретон. И през цялото време на всяко миене на косата се чудех "да го подстрижа ли". Оххх,нищо не знаете вие за моите проблеми.  Crossing Arms Crossing Arms

И защо темичката ни така замира? Добре,че се появява някоя нова мама,че да я изкара от 2 -3 страница.  Simple Smile

# 282
  • Мнения: 1 280
    Да бе дете идиотче  Stop  да извадя ли снимка на която си сплетена заради бретона най вероятно и си мацка та дрънка, м??????

   Окото не е ли по-добре вече?
  Аз още съм в очакване да се ошаря, направо ме хващат лудите, като си представя каква картинка ще съм и колко още ще си стоя в къщи. Изперках 10дена затворена, ще откачааааааа  Close

# 283
  • Мнения: 1 813
Сплетена съм преди бретона,луда ли си,аз много си го харесвам.  Heart Eyes
И тази снимка ми е във фейсбука  Mr. Green
Няма да се ошариш,бе , 10 дена ли стоиш?  Shocked Ники как е?

# 284
  • Мнения: 1 298
аХ,слагай слънчеви очила.Аз така Гали като ме зарази с конюктивит-има няма слънце,аз бях със слунчеви очила,че мн ми бяха надути и червени очите  Wink
Капех кърма и с памуче с лайка ги почиствах  Peace

Общи условия

Активация на акаунт