И през Новата Година здраве, берекет в Бургас да има - 69

  • 17 772
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 527
Amelia, честит ти рожденик.  bouquet

# 241
  • Мнения: 995
Amelia, още много поводи за радост и гордост да имаш с Митко!

Къде беше партито?

# 242
  • Мнения: 2 577
Мерси за пожеланията   Heart Eyes

...Ооо партито беше на Боулинг в Меден Рудник  Peace само едно дете от класа било чувало, че има боулинг, но никой не беше  го посещавал...
Голяма организация падна... Среща на Операта, оттам на една маршрутка /уговорих се точно пред боулинга да ни спира и качва/ , после вътре - писти , обувки, топки, разяснение как се играе.... иначе на свободна консумация като големи хора си поръчваха кой каквото иска на сервитьорката. А аз през amam.bg поръчах пици да ми доставят на място ...
Изиграхме по 2 игри на 2 отбора, после хапнахме торта и пак под строй до центъра  Laughing
Едвам ги събрах да си тръгваме  Laughing Аз като класна там само броя колко се качват, колко слизат, колко взимам, колко връщам, ходя със списъка и броя  Laughing другия път само взимам една свирка, че леко прегракнах.
Най-много се притеснявах от това дали ще ме слушат и дали ще се оправя с тях, все пак е МР, не ги каня в центъра на РД.... Имаше и деца които не дойдоха, може да са имали ангажимент, а може и да не ги пуснали, макар че на поканите си бях дала моя тел. и бях обяснила, че ще ги водим ние...
Важното е, че децата, които дойдоха останаха  много доволни, макар че повечето за първи път играят на боулинг. Така скачаха и се радваха на всяка паднала кегла... Много сладки бяха, големи емоции, че и аз покрай тях  Laughing
Тръгнахме в 10ч от къщи, прибрах ги към центъра децата в 15.30ч. -аз бях труп, но трябваше да мятам за вечерните гости салати и т.н..... Та днес вече реанимирам  Laughing

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ками, честит ти рожденик (с малко закъснение)! Да е жив и здрав, да расте все така лъчезарен и добър. И все така да му върви математиката, пък и всичките предмети!   bouquet

# 244
  • Мнения: 1 280
    Ками да ти е живо и здраво порасналото дете!!!!!! Все такива положителни емоции като вчерашните да ти осигурява   bouquet

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Да ти е жив и здрав рожденика ,Ками и все така да се гордееш с него !  Страшен купон си им спретнала на децата , теб много те бива по организацията и както винаги енергия не ти липсва ! Тоя боулинг и ние му се гласим,че и както често имаме път към М.Р.  Wink

Ние пък забягнахме една седмица на Пампорово , много добре си прекарахме ,малкото и голямото момче покараха ски ,аз докато се наканя и се развали времето ,но за сметка на това загладих косъма и сега у нас ухае на зеле  Mr. Green

# 246
  • България
  • Мнения: 3 621
Честит рожденик, ками , да ти е жив и здрав   bouquet

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 326
Нашия дребчо е здравичък! newsm44
Само коликите дето много го мъчат, и Инфакол-а не помага.
Аз дали мога да пия билкови чайове с мед, докато кърмя? И едно мляко с нес сутрин?
Шоколада много го превъзбужда и съм ограничила до 2 парченца на ден и сигурно  и с кафето ще е така.

# 248
  • Мнения: 275
Amelia, да ти е жив и здрав рожденика и да те радва.  bouquet
Сигурно много си го зарадвала с това парти! Щом повечето деца за пръв път са били на боулинг за този рожден ден дълго има да си говорят!

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 723
Бубабо внимавай с чайчетата,защото ментата спира кърмата,а шипката затяга.
Ето тук можеш да прочетеш:
http://www.predainatatak.bg/news/about104.html
Ако през бременността си пила кафенце мишлето може и да не реагира.
Другият вариант е веднага след като си кърмила да си изпиеш кафенцето и до следващото хранене ефекта но кофеина ще е намалял.

Докато бяхме само на кърма си пиех сутрин нес с мляко или 3 в 1
и Никол не даваше признаци да и действа.

Коликите ги уморихме с Еспумизан.
В моята отчетна имаше бебчовци на коита Инфакола не помагаше,а Еспумизана да.

# 250
  • Мнения: 275
Да се похваля - нашият бебок вчера се завътя в кошарата за пръв път! 1crib Започнал е да се активира!

bubabo аз пия безкофеиново нес кафе. Малко по-различно е на вкус, но се свиква. Пък и с мляко въобще няма да се усети разлика. А с чая май трябва да се внимава. Поне с някои билки, зашото влияят на количеството кърма. Аз например пия мента за намаляне на кърмата, а за увеличаване има чай на Hipp.

# 251
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Ками, да ти е жив и здрав рожденника! Много да ви радва и да е отличен ученик!   bouquetМного готино сте си изкарали. И на мен ми се ходи на боулинг. Къде се намира точно в М. Рудник?

Добре дошли на новите мами! Много ядене, бе, хора. Сега, ако има и вечеря .......  Wink

А, така, Гале, и вие почивчица сте си спретнали  - супер Simple Smile

# 252
  • Мнения: 2 577
.......Много готино сте си изкарали. И на мен ми се ходи на боулинг. Къде се намира точно в М. Рудник?.....

Дааа, и на мен като децата пак ми се ходи  Mr. Green Остана един женски форумски турнир да спретнем сега през някой следващ уикенд  Mr. Green

Намира се м/у третата и четвъртата спирка на 211, до бензиностанция Мед Петрол има построен нов търговски център Кридо - та в приземния му етаж  Peace  с/у бл.452 се пада иначе

# 253
  • у нас
  • Мнения: 5 716
.......Много готино сте си изкарали. И на мен ми се ходи на боулинг. Къде се намира точно в М. Рудник?.....

Дааа, и на мен като децата пак ми се ходи  Mr. Green Остана един женски форумски турнир да спретнем сега през някой следващ уикенд  Mr. Green

Намира се м/у третата и четвъртата спирка на 211, до бензиностанция Мед Петрол има построен нов търговски център Кридо - та в приземния му етаж  Peace  с/у бл.452 се пада иначе

   bouquet за бързия отговор. Я, кажи и цени  Simple Smile
Ами, айде, да ходим, да поиграем  Wink

# 254
  • Мнения: 2 577
боулинга 5.00 лв. е играта на човек  Wink
билярда е 9.60 лв. играта, има и дарс и джаги, круша и такива още неща, но на тях цени не помня

Общи условия

Активация на акаунт