И през Новата Година здраве, берекет в Бургас да има - 69

  • 17 777
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 326
Nedialka_81, mari_ana, мерси  Hug

Пих чай от лайка с мед, че от влагата на вън ме мори гърлото и за всеки случай, но може да пробвам и ментата, че имам много кърма.

А за кафето - пих през бременността 3 в 1 или мляко с нес, ще пробвам как ще му влияе. То и шоколад много ядях, но сега го дразни.

# 256
  • у нас
  • Мнения: 5 716
боулинга 5.00 лв. е играта на човек  Wink
билярда е 9.60 лв. играта, има и дарс и джаги, круша и такива още неща, но на тях цени не помня

билярда не е ли скъп  newsm78 Като играех последно беше 0,50 лв играта  Thinking

# 257
  • Мнения: 139
Това трябва да е 9,60лв на час не на игра.

# 258
  • Мнения: 1 813
Знам,че не е здравен форум ама моля ви се кажете как да разкарам един ечемик? За първи път имам, появи ми се на горния клепач в началото до кладенчето.  Tired Трябва ми много спешно и изпитано лекарство,че утре почвам очни.

# 259
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Детенце,снощи те сънувах! HugВодеше кака си по разни заведения и учудващо си изкарахме добре Peace
За ечемик.... newsm78 нещо се търкаше,ама какво беше..Давам път на другите мами да се изкажат!

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 723
За ечемик.... newsm78 нещо се търкаше,ама какво беше..Давам път на другите мами да се изкажат!

Аз знам че се потърква леко очето със златен пръстен Peace

# 261
  • у нас
  • Мнения: 5 716
За ечемик.... newsm78 нещо се търкаше,ама какво беше..Давам път на другите мами да се изкажат!

Аз знам че се потърква леко очето със златен пръстен Peace

точно  Peace

# 262
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Особено при начален ечемик - златото върши чудеса  Grinning
Няколко пъти съм имала ечемик и определено ми помогна  Peace

За повече инфо, може да прочетеш и тук: http://www.lekar.bg/news-87/info-333/Ечемик/

# 263
  • Мнения: 2 577
Това трябва да е 9,60лв на час не на игра.

Да, може и така да е, аз не питах за билярда. Имаше едно табло с цени и там видях 9.60 само като сума без уточнение какво е  newsm78
В събота или неделя пак съм там, ще докладвам

За ечемик, не знам  Rolling Eyes дано бързо мине  Hug

# 264
  • Мнения: 1 813
Снощи цяла вечер търках със злато,но сутринта вече беше по-голям.  Sad Преи малко си взех едно противовъзпалително от аптеката,дано ми помогне.  Praynig

свраче, е що пък учудващо? Ти съмнения ли имаш,ако излезем?  Laughing

# 265
  • България
  • Мнения: 3 621
Ахче , намери някоя майка кърмачка да ти пръсне малко мляко в очето  Simple Smile  Не знам колко има ефект, но така разправят.

# 266
  • Мнения: 18
Ахче , намери някоя майка кърмачка да ти пръсне малко мляко в очето  Simple Smile  Не знам колко има ефект, но така разправят.
за ечемика помага чесън! режеш скелидката и търкаш със сока от чесъна върху ечемика! много щипе на очите, но аз през пубертета бях пролет и есен задължително с ечемик и само така се оправях!!!дано да помогне!!!

# 267
  • Мнения: 1 701
Това с кърмата не беше ли за конюнктивит?

Някой може ли да ми каже в кои дни продават купони за детската кухня на Кирил и Методий?

# 268
Здравейте,аз също знам,че златото помага но със сигурност малко прясно изцедена кърма ще ти помогне много повече!Мами да ви попитам ще имате ли скоро сбирка,че много искам да се запозная с вас?
Малък шушон Дани

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 723
Никита малкият е много пластичен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт