И през Новата Година здраве, берекет в Бургас да има - 69

  • 17 738
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 280
Сплетена съм преди бретона,луда ли си,аз много си го харесвам.  Heart Eyes
И тази снимка ми е във фейсбука  Mr. Green
Няма да се ошариш,бе , 10 дена ли стоиш?  Shocked Ники как е?
   
 Ники се оправя вече. А аз отивам да те търся във фейс бука   Mr. Green

# 286
  • Мнения: 1 813
аХ,слагай слънчеви очила.Аз така Гали като ме зарази с конюктивит-има няма слънце,аз бях със слунчеви очила,че мн ми бяха надути и червени очите  Wink
Капех кърма и с памуче с лайка ги почиствах  Peace

Аз сега говорих с личната лекарка,каза ми да си купя Тобредекс,да си мия очите със сапун  Shocked и да си правя студени компреси с лайка.
Ами утре имам 1 изпит и май май ще съм с очилата в дъжда.  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 2 577
Отивам да пуша една цигара и пускам новата тема , помощ за заглавие моля  Praynig

# 288
  • Мнения: 1 298
Цитат....каза ми да си купя Тобредекс,да си мия очите със сапун ...

Е какво да ти каже.Всички едно и също изписват Тобрадекс  Tired И на очен да отидеш,пак същото ще ти изпише.Само ще ти каза че и с АБ и без него,пак ще ти мине. А това за сапуна направо ме потресе  #Crazy

# 289
  • Мнения: 92
Amelia Хей момичета от Бургас , вий червило си сложете , и на купон сега вървете!  Peace

# 290
  • Мнения: 995
Иве, да не те отчайвам, но до 19 ден от контакта с болен може да се опъпчиш. Ако я хванеш радвай се, че е през зимата. Мъжът ми и Станислава бяха заложнижи на варицелата през юни Tired

Амелия:
Новините от Бургас: за едни шарка, за други кошарка!  Mr. Green
напълно в унисон със събитията, но не можах да наместя ечемика Wink

# 291
  • Мнения: 2 577
НОВА ТЕМА

Аз докато видя .... пуснах новата тема, а тези заглавия, ще ги пазя за по-нататък

Довечера ще дооправам темата, че има работа по нея
събирам идейки на ЛС
а също така и новите мами, които не са вписани,  да ми драснат ЛС  Hug

# 292
  • Мнения: 298
Здравейте момичета! Имам една огромна молба към вас  Praynig.Бихте ли ми дали линк към някоя тема,свързана с мненията за детските градини в Бургас. От много време се ровя и нищо не намирам. Ще съм ви много благодарна  Grinning Hug

# 293
  • Мнения: 25
Момичета, има ли добър психолог в Бургас - нещо нервите ми не издържат и искам да се срещна със специалист. Благодаря предварително

# 294
  • Мнения: 2 577
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367265.0

какалинка, питай в новата тема, това по-горе е линка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт